vajinismussuz günlere merhaba demek için....

biz her haftasonu hem gezerik hem eş denemesi yaparız mutlaka :)) sanki normal ilişkiye giriyoruz bide azimliyiz ki sorma hehe
oooo =)) süpermiş canım daha ne olsun, azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz Allahım bu hafta son vajili haftan olsun gülüm inşallah, şu mübarek günde diliyorum bak.

cnm görsünler gizlim saklım yok ki hem epostamı göre ne olabilirki çok çok engellerim :)
kötüler yüzünden iyilere yardım edemicezmi dimi ama :)

p olayı psikolog söylemişti tabiki herkes serbest
canım sen bilirsin tabi, normalde biz özelden yazdığımız halde bile ceza almıştık sitede düşün =) çok fazla kişiye vermişim msn mi yardım etmem suç oldu yani.senin için sorun değilse sana kalmış tabi ben sadece hatırlatmak istedim. özelden yazabilirsin msn ni.
pns olayı psikolog haklı olabilir, bu sadece bak ne kadar tabularla yetiştirilmişiz sadece bunu gösterebilir belkide utanma duygusu, mesela ilk sayfaya girdiğimde hiçbirşey yazamıyordum, hep üstü kapalı yazmaktan anlatamıyordum söylemek istediğimi onu attık üstümüzden de pns i açık açık yazmam kimseye artı yada eksi getirmeyecek o yüzden o önemsiz bir ayrıntı bence yine herkesin kendi tercihi. bu arada nasıl yaptığını falan anlatır mısın? şöyle yaptım şu şekilde yendim daha çok cesaret veriyor çünkü.sana zahmet olmayacaksa.

gözünüz aydın arkadaşım tamamen bitti mi şimdi yoksa zorlandığınız şeyler var mı? varsa yardımcı olalım, bu arada yenenler listesine en başa ekliyorum isminizi.

Allah razı olsun canım.. tamamen bitmedi.. penis giriyor ama hareket edemiyoruz malesef.. yani nasıl anlatsam bilmiyorum gel git olamıyor.. tabi bende ben hiç bişey hissetmiyorum

bu arada yenmeye çalışan arkadaşlarımada benden bi tavsiye bizim gibi nasılsa bu seferde olmayacak deyip ayda bir denemeyin bence iki günde bir deneyin ki vajina alışsın iyice

amin canım cümlemizden inşallah.zamanla alışır merak etme aynen bende söylüyorum hep ayda değil haftada 2, 3 deneme yapmaya çalışın. zamanla hissetmeye başlarsın, şuan hala tedirginlik varya zevke odaklanamaıyorsun.hepsi yoluna girecek allahın izniyle aştın ya gerisi gelir.

kızlar gelip buraya da yazayım dedim bende yendimmmmmmmmmm cok mutluyum..kurtulamayan herkes inş bir an önce kurtulurrr

kızlar gelip buraya da yazayım dedim bende yendimmmmmmmmmm cok mutluyum..kurtulamayan herkes inş bir an önce kurtulurrr
inşallah güzelim gözün aydın tekrar, yağ kullandıysan ilk sayfaya listeye ekleyim hemen =) yağlı listeme =)

canımmmm bnm canımmmmmmmmm sen rahatına bak ıslerını hallet canım geldim konuyu dağıttım zaten
kuzum olur mu hiç geldin yüzümüze bir gülücük kondurdun, Allah razı olsun, akşam 5 yada 6 ya kadar haberini bekliyorum.

tabiki cnm çeken bilir o yüzden kim ne öğrenmek istiyorsa paylaşmaya hazırım
ama bu arada banada akıl verebilirsiniz vaginusmusu açktık ve çok mutluyum ,
şimdi orgazm olayı nasıl olacak vaginal orgazm yaşayan varmı hiç
sadece gıdıklanma gibi bişi oluyor bazende çiş gelmiş gibi ama aşırı bişiler olmuyor

Tamam canımm dedigin gibi yaoarımm dun gidipp sonucumu aldımm canım ama gecc olmustu bugun gidicez doktora allah kısmet edersee tescillemişşş oldukk bebegi Canımsınnnnnn cok cok seviyorum seni biliyorsunn yerinn ayrı bnde iyi ki varsınnn dostum iyi ki varsın..allah herseyi gonlunee gore versin rabbim seni ve yuvanı korusun

canım özelden konuşalım istersen.

oh çok şükür Rabbime.sende benim canımsın yoksa akrabam mısın kan mı çekiyor kuzum =) neden bu kadar seviyorum bende seni buna bir açıklık getirmek lazım sende iyi ki varsın gülüm, Rabbim seni de yuvanı da bebişide korusun inşallah. Allah razı olsun canım kardeşim.dostummm.dr dan geldiğinde haberim olsun kuzum hayırlı bebekler olsun inşallah.bak ben bebeğin yeleğine başladım bile =)

Son düzenleme:
kkaderim nasılsın canım arkadaşım :):13:

hamdolsun canım benim,iyiyim sen ne yaptın hamilelik ihtimali var mı diye konuşmuştuk en son, nedir son durum??

regl olmadım kan testi yaptırdım negatif anlam veremedim cuma doktora gideceğim kujum

regl olmadım kan testi yaptırdım negatif anlam veremedim cuma doktora gideceğim kujum
henüz yerleşmemiş olabilir tatlım bazen geç yerleşebiliyor falan diye duymuştum, inşallah hakkında hayırlısı olsun canım haberdar et beni durumdan.

henüz yerleşmemiş olabilir tatlım bazen geç yerleşebiliyor falan diye duymuştum, inşallah hakkında hayırlısı olsun canım haberdar et beni durumdan.

kujum ne yazık ki dün regl oldum biter inşallah yakın zamanda artık egzersiz yapmalıyım hangisine üzüleceğimi şaşırdım yenen arkadaşlar var takip ediyorum ben de inşallah ...inşallahhh

kujum ne yazık ki dün regl oldum biter inşallah yakın zamanda artık egzersiz yapmalıyım hangisine üzüleceğimi şaşırdım yenen arkadaşlar var takip ediyorum ben de inşallah ...inşallahhh
canımın içi üzülme yendikten sonra olması daha iyi hakkında hayırlısı olsun, ama erteleme regl den sonra kurtul nolursun. çok sıkı çalış. yaparsın sen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…