vajinismussuz günlere merhaba demek için....

valla pozsyon yapamıyrum daha cnm sabit misyoner şimdilk :) ama alışcam yaa guveniyrum kendime inş. :)

Arkadaşlar iyi akşamlar.bn evleneli 4 bucuk ay oldu.biliyorum daha yeni evliyim ama kendmi suçlu hissediyorum.kızlık zarım yırtılmadı ama hamile kaldım.doktor seninki esnek onun için kanama olmamıştır dedi. 1 aylık hamileyim dış gebelikten korktum ama normal gebelikmiş.ama o işi hala yapamıyorum eşim içine giriyor fakat sanki 1.5 santimden sonra bir et duvarı geliyor oraya değidiği an canm acıyor ve kedimi kasıyorum üzerimden itiyorum eşimi.lütfen bana yardımcı olurmusunuz nasıl yendiniz ne yapmam grekiyor (

nasıl hamile kaldın canım anlamadım ben :/

valla pozsyon yapamıyrum daha cnm sabit misyoner şimdilk :) ama alışcam yaa guveniyrum kendime inş. :)
bende basta hep mısyoner pozsyonu yapabılıyordumj esım arkanı don dıyodu utanıyordum bır kez yaptım alıstım sımdı her turlusunu yapıyorum ayakta ustte.:)

Teşekkür ederim arkadaşım...

bende basta hep mısyoner pozsyonu yapabılıyordumj esım arkanı don dıyodu utanıyordum bır kez yaptım alıstım sımdı her turlusunu yapıyorum ayakta ustte.:)
ah keske sorun utanmk olsaydı cnm hiç sorun olmazdı :) ben acıdan yapamıyrum :)

nasıl hamile kaldın canım anlamadım ben :/
cnm bu topicn en basında yazanları dikkatlice oku önce sonrada detaylı seklde anlatrmısın hiç mi ilşkiye giremiyrsun parmak denemesi falan yaptın mı? yapmadıysan hemen ayna karsısına otur ve vajınanı incele sonra eline zeytnyagı surup vajınana dokun :) cok hızlı oldu bu ama hiç gecikme bence :) ayrıca suclu değilsn cnm bu bir hastalık grip gbi dusun elinde olan bişey yok :)

cnm bu topicn en basında yazanları dikkatlice oku önce sonrada detaylı seklde anlatrmısın hiç mi ilşkiye giremiyrsun parmak denemesi falan yaptın mı? yapmadıysan hemen ayna karsısına otur ve vajınanı incele sonra eline zeytnyagı surup vajınana dokun :) cok hızlı oldu bu ama hiç gecikme bence :) ayrıca suclu değilsn cnm bu bir hastalık grip gbi dusun elinde olan bişey yok :)

ah keske sorun utanmk olsaydı cnm hiç sorun olmazdı :) ben acıdan yapamıyrum :)

ne acısı acı yok kı sekerim :)bı yap bak gorecem senı ..:
hergun ıstersın baska baska pozısyonlar .ama acıyı sızıyı unutmalısın zevkıne bak sen

olacak o kadar yanma.doğaldır :)

Kızlar bende vajiyi yeneli 3,5 ay oldu açıkça sorucam kusura bakmayın son iki defa oldu ilişki yaşarken sadece girişinde hissediyorum sonrasında bir şey hissetmemeye başladım bu normal mi? Sanki ilişkiye girmiyor gibi, daha önceden bayağı acı ve yanma oluyordu. Bide kızlar doğru nefes almamız gerekirmiş karnımızı şişirmeden nefes alırsak yumurtalıklara oksijen gitmiyormuş buda gebeliğe engelmiş. İnşallah tez zamanda bebeklerimiz gelir.

Beni de ekler misiniz ben yapamadım

Ya safligima verin Bu yenenler listesi galiba . Ben henüz yenemedim

arkadaşlar ben 8 aylık evliyim 2 ay önce 1 kez yapabildim ama çok cnm yandı ve kanadı ondan sonra hiç olmadı egzersizlere başladım 2 parmağa kadar alabiliyorum şimdi sizce doktora gitmelimiyim 1 kez yapabildim ama yinede vajinismus oluyorum dimi

Bence doktora git arkadaşım ne gerekli ise doktor seni yönlendirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…