vajinismussuz günlere merhaba demek için....

iyiyim canım şükür :) cem keçe nin kitabını göndermişti bir arkadaş sağolsun senin tarif ettiklerinin aynısını tarif ediyor kitap yazsan yeriymiş :))

Allah iyilik versin kuzum dahaa iyi ol inşallah, bende keçe gibi kızım keçeli kalem değilde keçeli kader
estağfurullah o kadar olamadım daha hakkaten merak ettim üstad =) ne demiş.

Allah iyilik versin kuzum dahaa iyi ol inşallah, bende keçe gibi kızım keçeli kalem değilde keçeli kader
estağfurullah o kadar olamadım daha hakkaten merak ettim üstad =) ne demiş.

aynı anlattıkların gibi önce kızlık zarını tanıtmış daha sonra ilişkiye engel olan şeyler ve aşma yöntemleri :)

aynı anlattıkların gibi önce kızlık zarını tanıtmış daha sonra ilişkiye engel olan şeyler ve aşma yöntemleri :)

canım yoksaaa oda bizi mi takip ediyor ama benim ki gibi saçma örnekler vermiyordur kesin

canım yoksaaa oda bizi mi takip ediyor ama benim ki gibi saçma örnekler vermiyordur kesin

senin örneklerin gayet hoş canım kendine haksızlık etme bir de o vajinismusu yaşamadı ama sen ve ben yaşadık senin beni anlama olasılığın çok daha yüksek ... :) iyi ki varsın

senin örneklerin gayet hoş canım kendine haksızlık etme bir de o vajinismusu yaşamadı ama sen ve ben yaşadık senin beni anlama olasılığın çok daha yüksek ... :) iyi ki varsın
Allah razı olsun canım o senin hoşluğundan geliyor =) bak evet haklısın sen ve ben birbirimizi kalpten anlarız ama o gözlemlediği hastalardan anlar, o sana hasta olarak bakar ben kader arkadaşım =)

Allah razı olsun canım o senin hoşluğundan geliyor =) bak evet haklısın sen ve ben birbirimizi kalpten anlarız ama o gözlemlediği hastalardan anlar, o sana hasta olarak bakar ben kader arkadaşım =)

o yüzden sen benim kaderimsin :) önce aşamayacağım bir engel gibi önüme çıksada zamanla geçecek :))

o yüzden sen benim kaderimsin :) önce aşamayacağım bir engel gibi önüme çıksada zamanla geçecek :))

=) sende benim canımsın =) öyle kolay aşacaksın ki inşallah bu hafta bitecek diye inanıyorum ben içime doğuyor inşallah.

ben tutkuyu özledim nerelerde gören var mı arkadaşlar?

ben 5 yıldır vajinisusum . sadece bir kez ilişkiye igirdik çook ağrılı geçti ve devamını getiremedik. yaşım oldu 30 . herkes benden bebek ümidini kseti
kimse bilmiyoru vajili old. herkes kısır olduğumu düşünüyor
ben ise sadece ölmek istiyorum

merhaba arkadaşım iyiki aramıza katıldınız, elimizden geleni yaparız sizin için, burda 12 yıllık vajili bile gördük inanın, hepsi aslında sadece korkuyla ertelemekten bu kadar zaman almış, sakın üzülmeyin Allahın izniyle kısa sürede yenip, sonra olduğunda bunun için mi hayatımı yıllarımı kararttım, Allah korusun ölmeyi bile istedim diye hayret edeceksiniz.bugün bütün olumsuzlukları atın kafanızdan, hepimiz aynı yollardan geçtik aynı korkuları yaşadık, ayrılmayı ölmeyi düşündük ama hepimizde ne kadar kolay olduğunu görüp bu muymuş dedik.bilinçaltının sana oynadığı oyunu bozacağız arkadaşım hiç üzülme.:13:

YARIŞMAMIZ NE OLDUUU????
ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ BUYDU EKLEMEK İSTEYEN VARMI????....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-ravzaaaaa
(yendiiiiiiiiiiii ) :123:

ekleme yapalım başka kimler vardı

Son düzenleme:
Kızlar ben vaji yeneli 3 ay oldu bebek istiyoruz evleneli 5,5 yıl olunca insan bir an önce anne olmak istiyor. Size sormak istediğim vaji yenince hemen gebe kalabilen varmı? Biz 3 aydır korunmuyoruz ve sonuç hüsran. Sizler kaç ayda hamile kaldınız merak ettimde bide kadın doğum doktura muayene olmaya çekiniyorum sanki korkuyorum zor mu muayene olmak? Çünkü cinsel birliktelik esnasında halen yanma ve ağrılarım devam ediyor tam olarak rahat olamıyorum bunlar normal mi? Lütfen yardım!!!

canım bugün yoktum ben yeni geldim yarın egzersize başlıyorum

Ne guzel yazmissiniz ama bana hayal bunlar ( hic bir zaman gerceklesmeyecek hayal. Cok denedim burda yenmeye calistim olmadi egzersiz bile yapamadim. Eskiden esime karsi istek duyuyordum artik onunda yok oldugunu farkettim. Ot gibi yasiyorum temizlik hastasiyken simdi. Haftada bir bile yapmak istemiyorum yataktan kalkmak istemiyirum kimseyle gorusmek sohbet etmek istemiyirum ark. Bir araya geldigimde ne konusacagimi bilmeyorum butun konular bebege geliyor yoruldum hemde cokk eskiden acardim ellerimi rabbime yalvarirsim simdi oda kalmadi yoruldum hemde cok . her gece esim uyyrken onu seyredip agliyorum ona bunlari yasattigim icin agliyorum cok zor hemde cokk (

şuan aynı şeylerin bi kısmını bnde yaşıyorum,ama pes etmedim canım sende etme lütfen evet umutsuzm bende senin gibi sanki ben hiç bizman tam bi kadın olmıyckmışım gibi geliyor ama sonra içimden biyerlerden bi ses,,en hayırlısını rabbim bilir diyo sen ondan iyi bilemessin buda senin sınavın diyo pes etme diyo.bende etmiyorum kalkıyorum işimi yapıyorum,kalkıyorum makyaj yapıyorum kendimi dışarı atıyorum hemen bi nefes alıyorum,inan bana vajinin yanında birde gurbet kaynana sorunu vs vs bi ton şeyler var hayatmda,senin yaptığın gibi çok yataklara kapattım kendimi bir buçuk yılda ama anladımki sadece bana oluyo olan kalkıp silkelenip kendimize gelmemiz gerekiyor bizim.nefes alıp verdiğimiz sürece herşey için umut var be canım,lütfen ALLAHA sığın..düşün çok kötü hastalıklarlada sınayabilirdi bizi yine hamdolsun halimize..

güzelim bazı insanların hemen olur bazılarının birkaç ay sürebilir, zaten her ay %15 hamile kalma şansı var normal bir bayanın, yaş gibi unsurlarda etkiliyor tabi.üzülme ovulasyon zamanına dikkat et ama stres yapma, tadını çıkarmaya bak nasip kısmet de, strese girersen olacağı varsa da tutmaz bebek.mümkün olduğunca alt pozisyonda ol,popo altına yastık koyabilirsin, ilişki sonrası afedersin hemen çıkış yapmayın biraz bekleyin, birde hemen duşa gitme bir yada yarım saat falan ayaklarını kaldır. bunları biliyor olabilirsin ama yinede yazmak istedim.muayene zor değil merak etme hiç,gerektiğinde ıkınmaktan yararlanabilirsin, kendini kastığın zaman, hani öyle birşey gerekirse aklında olsun.kendini kasıyorsun da ondan ağrıyor kuzum, zamanla düzelir, demiştim ya denedin mi bilmem gelgit esnasında falan eşin ön svşmedeki gibi öpmeye seni uyarmaya devam etsin.inan işine yarar.

hayır asla böyle düşünme, benim içinde hayaldi, üstelik bunları kimse söylemedi ben can havliyle denedim nolursun bak ben aştıktan sonra bile muayene de kendimi kasacak kadar korkak birisi olarak söylüyorum bunu, anlattığım gibi ön yargılı düşünmeden mutlaka dene, çünkü bekleyerek sadece yıllar geçer, çözümü çabalamak.bizde öyleydik dünya da tek mesele buymuş gibi hiçbir sorumluluğum umrumda değildi. isteksiz olman normal, aştıktan sonra olacak isteğin. şimdi silkelen bir kendine gel, lütfen kendin için bir adım at.

güzelim ne yaptın sen durum ne , egzersiz mi yapıyorsun? sakın pes etme lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…