vajinismussuz günlere merhaba demek için....

BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit (yendi)
8-Ervaa26
9-ayshennn

ekleme yapalım başka kimler vardı

merhaba.. benim aklıma takılan bir şey var biz üstte olunca dizlerimiz yatağa değsin mi yoksa havada mı dursun wc deki gibi :26: bu kısmı tam anlamadım canım yardımcı olur musun :26:

merhaba.. benim aklıma takılan bir şey var biz üstte olunca dizlerimiz yatağa değsin mi yoksa havada mı dursun wc deki gibi :26: bu kısmı tam anlamadım canım yardımcı olur musun :26:
ilk sayfada pozisyon resimleri için link eklemiştim.9.resim olması lazım.namazda oturduğumuz gibi kaval kemikleri yere değecek arkadaşım. tabi girişi sağlarken başlarda doğrulmak lazım.sonra yavaş yavaş oturmalısınız.

sağol canım.. gelişme olursa yazarım uzun zamandır takip ediyorum burayı.. ama yazmadım pek.. burayı bulduğumdan beri zeytinyağı ile deniyorum ama hala olmadı

sağol canım.. gelişme olursa yazarım uzun zamandır takip ediyorum burayı.. ama yazmadım pek.. burayı bulduğumdan beri zeytinyağı ile deniyorum ama hala olmadı
sende sağol canım.şuan klavye sorunlu olduğu için uzun yazamıyorum düzeldiğinde ayrıntılı konuşalım istersen,yağı ben 2 kez kullandım fazla kullanmayın ne olur ne olmaz diyorum arkadaşlara,yinede olsun deyip egzersizde bile kullanıyorlar,yinede aşırıya kaçma olur mu? bu arada vajina yolumu deyim, dümdüz değil eğimli o yüzden bulmakta zorlanıyoruz.eşine doğru eğil,popon arkadan yukarı doğru kalkık olsun.arada aşşağıda kalırsın otururken yukarı doğru kayarak dene.ıkınmayı unutma.

teşekkür ederim dediklerini dikkate alıcam canım

Arkadaslar beni hatirlayanlar vardir yaklasik 1 aydir ne deniyorum nede siteye goz atiyorum ve artik 2 sene 7 aylik evliyim her gecen gun alehime isliyor gibi ve her gecen gun ben bilinc altimin ennn derinine itiyorum bu sorunumu esim deseniz sormuyor bile deneyelimmi falan diye ...sanirim ben hep boyle yasiyacagim hicbir zaman buraya yendim yazamiyacagim (

Kızlar bende sessizce 1 aydır buralarda geziniyorum tam cesaretleniyorum sonra bi üşengeclik geliyo. 3 aylık evliyim toplasan 10 kere anca denemişizdir. ne oraya bakabiliyorum ne de egzersz falan yapabiliyorum. üşenmezsem zorlada olsa (istek henuz yok malesef) eşimle denemeye calışıyorum. burdaki cogu ismi arkadas edindim yendim diyenlere onlardan cok seviniyorum resmen :) ben napıcaaaaaam yahuu

Canım istanbulda yaşıyorum 2 yıllık evliyim ve vajinismusu yendim bence pes etme netten okuduklarımız doğru değil cinsel terapi eğitimi almış bi psikologa gitmelisin istanbuldaysan tavsiye verebilirim

Pes etmek yok cnm netten okuduklarımız bizi daha kötü hale getiriyor bende vajinismusdum yendim allah razı olsun psikologum sayesinde oldu bu emlaymış vazelinmiş bunlar daha beter ediyo bence cinsel terapi eğitimi alan bi psikologa git

arkadaşlar bazı aksilikler yüzünden şuan ilgilenemiyorum sizlerle çok özür dilerim.1 haftaya kadar sorunun çözülmesini umuyorum görüşmek üzere asla pes etmeyin. vajisismus ertelemekle beslenen büyüyen bir canavar çünkü,siz onu beslemeyi bırakırsanız oda sizin içinizde yaşamayı bırakır.

ağlamak istiyorum ya off artık deneme yapack istek bile kalmadı bizde

canım benim asla pes etme canım romantik film izleyin ona yakın olmaya çalış sonrası gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…