vajinismussuz günlere merhaba demek için....

burdan birilerii yaklaşıkk 1 haftadırr ortalarda yokk acaba bu kimm ben cok kırgınım ve dargınım bide hamişim

Tutkuuu çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizler içinde dua et tez zamanda bebişlerimiz gelsin...

kızlar bu zeytinyağı markası fln önemli mi? komik bir soru belki ama yani saf fln mı olmalı yoksa normal yemek için olanlar oluyor mu? bir de eşim condoma sürüpte denense aynı şey mi acaba

burdan birilerii yaklaşıkk 1 haftadırr ortalarda yokk acaba bu kimm ben cok kırgınım ve dargınım bide hamişim

tutku arkadaşım çok sevindim canım. sanki daha dün egzersizlerini 4-5 günde vajiyi nasıl yendiğini anlatıyordun. Çok sevindim senin adına canım. hayırlı uğurlu olsun. rabbimm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini. sanki ben hamileymişim gibi çok mutlu oldum görünce :)

kızlar bu zeytinyağı markası fln önemli mi? komik bir soru belki ama yani saf fln mı olmalı yoksa normal yemek için olanlar oluyor mu? bir de eşim condoma sürüpte denense aynı şey mi acaba

merhaba arkadaşım hayır marka önemli değil ama güvendiğin bir marka olsa iyi olur, bulabilirsen hakiki zeytinyağ kullan.ben bimden almıştım ama 2 kez kullandım, hani fazlası zarar verir belki mantığıyla hep de diyorum fazla kullanmayın diye, ama ne kadar güvenilir olursa o kadar iyidir, çiçek yağı demiyorum hakiki zeytinyağ diyorum, neden çünkü hem doğal hemde çok yoğun olması işini kolaylaştıracağı için.

canlarım hastayım evdeydim kaç gündür , evde de internet yok yazamıyorum o yüzden,belki biraz daha evde olup yazamayabilirim arkadaşlar lütfen ertelemeyin hiçbirşeyi.hayatı ertelemeyin.

geçmiş olsun canım bende regl oldum beklemedeyim inş. biter bitmez devam :) kendine dikkat et..

geçmiş olsun canım bende regl oldum beklemedeyim inş. biter bitmez devam :) kendine dikkat et..

sağolasın canım, aman sende dikkat et salgın varmış,herkes aynı. inşallah regl sonrası hemen çözersin güzelim.

Çok şükür sevindim kapanmamış

canım diğer konu ekşiciler yüzünden kapanmıştı, şimdi hamdolsun sorun yok merak etme., sadece hastayım ben buralarda değilim arkadaşlarda o yüzden uğramıyor sanırım.

bu arada tatlım bu aralar giremiyorum ama döndüğümde ensendeyim unutma =)

canım şimdi çıkmam gerekiyor malesef eşimin bilgisayarda işi varmış =(( hadi sen eve git diyor. sizi özledim ama birkaç gün daha olmayabilirim lütfen birbirinize destek olun , pes etmeyin nolur aklım hep sizde.

bu azmine hayranım :)))

Arkadaslar sorum şu şimdi biz deneme yapmaya çalıştık fakat ben pns.i organma dokundurmadim bile. Uzun süredir deneme yapmamıştık belki de o yüzden oldu ve ben üstte idim kontrol bende idi. Gelelim soruma bugün tekrar denemek istiyoruz fakat bu sefer dedim ki eşime kontrol bende olursa daha çok bekleriz sen üstte ol. Fakat eşim üstte olunca ben daha çok mu acı çekerim ?
Kaderim arkadaşımın yöntemini deneyeceğiz fakat zeytinyağını önSevişmeden itibaren sürsek nasıl olur çünkü ben uyarldiktan sonra (her ne kadar zeytinyağı başucumuz da olsa da ) hadi zeytinyağı sürelim deyince tekrar panik oluyorum

Arkadaslar sorum şu şimdi biz deneme yapmaya çalıştık fakat ben pns.i organma dokundurmadim bile. Uzun süredir deneme yapmamıştık belki de o yüzden oldu ve ben üstte idim kontrol bende idi. Gelelim soruma bugün tekrar denemek istiyoruz fakat bu sefer dedim ki eşime kontrol bende olursa daha çok bekleriz sen üstte ol. Fakat eşim üstte olunca ben daha çok mu acı çekerim ?.Kaderim arkadaşımın yöntemini deneyeceğiz fakat zeytinyağını önSevişmeden itibaren sürsek nasıl olur çünkü ben uyarldiktan sonra (her ne kadar zeytinyağı başucumuz da olsa da ) hadi zeytinyağı sürelim deyince tekrar panik oluyorum
Fikir verir misiniz?

arakadaslarr merhaba kaderimmm herşey bittti kabus bittii bu akşam itibariyleee yaptımmm tam birleşme olduu acı yokk bişey yokk hafif baskı oldu sonrada kanama. kanamam biraz fazla oldu ama normaldir herhaldee...kaderimm çok tşk ederim sen bana ilk cesaret veren yazan kişiydi 5 ay önce başladımmm ben çalışmaya aparatla calıştımmm gecen hafta eş denemesii yapmaya başladım ve bugün bittti. evleneli haftaya 2 yıl olcaktııı bitti o sucluluk düşünce sıkıntı hepsi bitti. allahıma çokk şükürr.. allahım herkesi kurtarsın herkesee yardımmm etsinn bu sitesininn bana çok faydasıı olduu günlük giremedim ama çalışmaaa hep kızların dediğine göre yaptım çok mutluyummm çokkkk

arkadaslar diğer başlığa da yazdım bende yendim vajinismusu hemde çok kolay bir şekilde ben tam detaylı yazamıyorum eger kurtulmak isteyen varsa bana özelden mesaj yazsın detaylı şekilde anlatayım nefesle bityor 1 gecede yendim ben

ay zaten birilerinin ensemd eolmasına ihtiyacım var regl bitti şimdi denemeye çekiniyorum hiç istek yok bu arada hoşgeldin canım

canım tamda gelemedim hoş buldum sağolasın, evdeyim bir süre daha, bugün öyle 1 saatliğine gelmiştim. lütfen canım denemekten çekinme, nerde zorlanıyorsun sen bana onu söylesene, biraz giriş oluyor mu diyordun?

canım benim gözün aydın simayım valla çok mu oldum canım.bende bugünlerde giremiyorum ama güzel bir haberle karşıladın tatlım çok sağol, Allahım başka dert tasa vermesin, darısı diğer kızlara olsun inşallah.

canım kusura bakma bu aralar internet olmadığı için evde, soruları geç görüyorum, inşallah yakında dönücem, soruna gelince, altta daha çok acı çekersi diye birşey yok, genelde üstte kontrolün bizde olduğu şekilde daha az panik yapıyoruz, nadirende olsa alt pozisyonda yada farklı pozisyonda yenenler oluyor, sende ikisinide dene, jel olsa etkisi gidiyor ama yağda çok sıkıntı yaşamazsın, baştan sürebilirsin bence, sadece eşine sonradan sürersiniz mesela heryer yağ olmasın diye.panikleme inan ne kadar istekli ve rahat olursan o kadar rahat olur, altta olursan , popomun altıa yastık koy, eşin seni o esnada öperse boynunu falan, inan daha kolay gevşersin, kendini serbest bırak ve şuna inan aslında acı yok, kastığımız için acıyor.ıkınırsan, paniklediğinde nefes alıp verirsen derin derin Allahın izniyle sorun yaşamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…