Vajinismus

Merhaba ,yazınızı okuduktan sonra bilgi vermek adına yazmak istedim. Ben 4 buçuk senelik evliyim ve burdaki başka bi topikten arkadaşlardan yardım alarak aralık ayında yendim kızların desteğiyle evde apartlarla . Çok şükür

Valla aparat almadım ben eşim görevde uzun süre yok hiç içimden bisey gelmiyor ☹
Tam tersi bunu fırsat olarak gör yapma böle bak zaman geçiyor aparatın yoksa bile kulak çöplerinden streçe sar 3 lü 6li yavaş yavaş çoğaltt girdir canım böle böle alışacaksın bn ilk 3lü kulak çöpünden başladım sonra tedavideyken aparatlara aliştim sende yap başla canm üzülme

Şu boş boş yorum yapan saçma insan var ya eminim şu anda okuyorsun sadece beynin alırmı bilmiyorum ama şunu bil istiyorum eğer ki böyle bir şey olmasaydı ‘’ vajınısmus ’’ ılıskıye gırememe hastalığı klınıklerı hastaneleri doktorları ılaclarıda olmazdı . Böyle boş işlerle uğraşıyorsun ya Buradakı herkesten ah alıyorsun kımının yarasına kımının acısına tuz basıyorsun dokunuyorsun kul hakkı bu . ve dılerım Allah senı bir hastalıkla sınamaz .

Bu arada ıkı sene sonunda kendım çok şükür astım bu sorunu size de yardımcı olurum her zaman ısteyenler özelden yazsın

bence siz gidin az kitap okuyun da dusunme gucunuz artsın. Allah size vermiş bir yeti kullanın derim. okumayın açmayın konuları hoşunuza gitmiyorsa biz öyle yapıyoruz cünkü. bir de yiyor muyuz falan ne ağzı bu tam olarak. size kimse hastalığını ispatlamak zorunda değil. haddinizi bilin lütfen

Hani şey oluyor ya böyle ...Had bilmeyen....ve insanların yarasına tuz basan yaşanılan hastalığa inanmayan her şeyi tiye alan cahil cühela Kişiler ve onların yazmış olduğu anlamsız amaçsız ve acımasız yorumlar..işte öylelerinin profillerinde ÜZGÜN ifadesi görmek beni rahatlatıyor hem de çok .. Bu hastalığı yaşayan bilir ve Bunu yaşayan kadınlar yalnız değildir Her 10 kadından 1 i de 3/5 ay evli olan çiftlerden ibaret değil yaşamayan anlamaz ve doğal olarak zırvalar kendini ve haddini bilmeyen anlayışsız kişileri mazur!! görün ..kızçeler
Hepinize Hayırlı Geceler

Benimde vajinusmus sıkıntım var. Doktora gitme imkanımda yok. Yaşadığım şehirde doktor da yok. Birisi bana yardımcı olabilir mi lütfen

Bizede anlatin lutfen nasil yendinizs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…