Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Ben de leylak84 yayy ve diğer Murat beyde tedavi olmuş arkadaslarıma bişey sormak istiyorum, ben şuan alışma aşamasındayım ya, sizler bu durumu geçeli cok oluyor, ilişki bir görev gibi mi hala, yoksa gercekten zevk alabiliyor musunuz? Zevk almak için bişey yapmam gerekiyor mu, ilerde kendiğilinden oluşuyor mu

cnm bende tam onu yazcaktım bende daha yenıyım ve haz duygum gelışmadı daha zamanla olyormu ve kanamam oluyo her bırlıktelıkte ve yanma oluyo ama yapıyorum şükürler olsun murat bey gercekten uzman ,
deneyımlı arkadaşlar bılgı verırse sevınırız

Bizler yeniyiz demek ki hayal :) Benden sonra mı gittin sen? Ben 21 Kasımda gittim. Benim de aparatlarda kanama oluyor halen. Aparata devam demişti gidince de. Birliktelikte kanama olmadı ama e tahriş oldu artık diye düşünüyorum ben. Yanma ben de çok azaldı şükür, sende de öyle olur görürsün. Bir de arkadasların cevaplarını bekliyoruzzzzz :)

şimdi farkettim Hayal, sen benden biraz önce gitmişsin. Bugünlere geldik ya şükür diyorum ben :) Çok zordu benim için imkansız gibi görünüyordu Murat beye gitmeseydim olmazdı gibi düşünüyorum. İnşallah zamanla daha da iyi olur bizim de

evet cnm ben senden bıraz once gttım apartları artık kullnmıyorum ben ama hala kanamam oluyo ve haz duygum oluşmadı zamanla oluşurmu acaba yha allah şukur bu gunlere geldık ne kadardır evlısın sen ben 1 yılıdr cekıyodum yenı kurtuldum...

Ben de leylak84 yayy ve diğer Murat beyde tedavi olmuş arkadaslarıma bişey sormak istiyorum, ben şuan alışma aşamasındayım ya, sizler bu durumu geçeli cok oluyor, ilişki bir görev gibi mi hala, yoksa gercekten zevk alabiliyor musunuz? Zevk almak için bişey yapmam gerekiyor mu, ilerde kendiğilinden oluşuyor mu

ben kendi adıma söyleyeyim,ilişki öncesi herşey normal ama,ilişkiden hala zevk almıyorum...daha doğrusu vajinal orgazmı yaşayamadım hala.ama bunun vajinismusla alakası yok.çünkü vajinismus olmayan pek çok kadın bile zevk alamamaktan şikayetçi.ben alamadım belki ama sizler alışınca belki alırsanız kızlar:KK34::KK34:

cnm bende tam onu yazcaktım bende daha yenıyım ve haz duygum gelışmadı daha zamanla olyormu ve kanamam oluyo her bırlıktelıkte ve yanma oluyo ama yapıyorum şükürler olsun murat bey gercekten uzman ,
deneyımlı arkadaşlar bılgı verırse sevınırız

canım haz olayını yukarıda yazdım...ama sen gideli ne kadar oldu...hala kanaman varmış,bi dr a gittin mi?

Leylak arkadasım saolasın valla, herşeyimizde desteksin sorularımıza cevap veriyorsun. dediğin gibi vajinal orgazm cogu kadında olmuyormuş. Bende de ilişki öncesi hersey iyi haz olarak ama ilişkide bişey anlamıyorum :)

Hayal arkadasım ben 5 aylık evliyim

Leylak arkadasım saolasın valla, herşeyimizde desteksin sorularımıza cevap veriyorsun. dediğin gibi vajinal orgazm cogu kadında olmuyormuş. Bende de ilişki öncesi hersey iyi haz olarak ama ilişkide bişey anlamıyorum :)

Hayal arkadasım ben 5 aylık evliyim

ne demek canım,bilgim ve deneyimim olduğu sürece cevaplamaya çalışıyorum...hepimiz aynı şeyleri yaşadık-yaşıyoruz,birbirimize destek olmamız lazım:KK34::KK34:

ben daha gıdelı murat beye 1 ay oldu cnm ama kanamam ve yanma hıssı gecmedı hala ınş bunlar gectıkten sonra bende haz alırım yha allahım ne bu cektıklerımız...

ben daha gıdelı murat beye 1 ay oldu cnm ama kanamam ve yanma hıssı gecmedı hala ınş bunlar gectıkten sonra bende haz alırım yha allahım ne bu cektıklerımız...

anladım canım,ben daha çok oldu sanmıştım...kanamayı bilmiyorum ama yanma 1-2 ay sürüyo.tabi bu kişiden kişiye değişebilir:KK34::KK34:inşallah en yakın zamanda bu şikayetlerinden de kurtulur ve haz almaya başlarsın:KK16::KK16:

Ya kimse üzerine alınmasın ama burada ki bazı yazılanlar hiç inandırıcı gelmiyor bana nedense. Arkadaşım yani ortak arkadaşımız var oda gitmiş Ulusoy'a ama halen düzelmemiş ankarada olanlar için söylüyorum bir yer varmış adını unuttum çok daha az bir mevlaa ile çözmüş sornunu. Bence böyle para tuzaklarına gelmeyin hanımlar 5000 tl istiyor adam ne demek ya. Ben bu sorunu yaşayan bir çok kişi ile görüştüm ne bilim kendi kendine egzersizle çözende var. Benim ki tamamen psikolojik geçmişte yaşadığım kötü birşeyden dolayı. Benim durumum çok daha kötü.. Artık kendimden bedenimden soğudum resmen. Bilmiyorum belki ankarada ki yere giderim bende.

Ya kimse üzerine alınmasın ama burada ki bazı yazılanlar hiç inandırıcı gelmiyor bana nedense. Arkadaşım yani ortak arkadaşımız var oda gitmiş Ulusoy'a ama halen düzelmemiş ankarada olanlar için söylüyorum bir yer varmış adını unuttum çok daha az bir mevlaa ile çözmüş sornunu. Bence böyle para tuzaklarına gelmeyin hanımlar 5000 tl istiyor adam ne demek ya. Ben bu sorunu yaşayan bir çok kişi ile görüştüm ne bilim kendi kendine egzersizle çözende var. Benim ki tamamen psikolojik geçmişte yaşadığım kötü birşeyden dolayı. Benim durumum çok daha kötü.. Artık kendimden bedenimden soğudum resmen. Bilmiyorum belki ankarada ki yere giderim bende.

inanıp inanmamak size kalmış tabi.ama ben kendimi biliyorum,gerçeğim,yaşadım tedavi oldum.şuanda da çok çok rahatım.
ama umarım siz de tedavi olduktan sonra bizler kadar rahat bi ilişki yaşayabilirisiniz
...

burada yazılanların hepsi gerçek ben murat beye gidipte düzelemeyen birisini ilk defa duyuyorum oda senin arkadaşınmış çok şaşırdım ben murat bey sayesinde yeniden doğdum ve elimde olsa bu hastalığın çözümünün murat beyde olduğunu tüm dünyaya duyururdum ki herkes bu hastalıktan kurtulsun inşallah sende doğru bir dr seçip bu hastalıktan biran önce kurtulursun

Ya kimse üzerine alınmasın ama burada ki bazı yazılanlar hiç inandırıcı gelmiyor bana nedense. Arkadaşım yani ortak arkadaşımız var oda gitmiş Ulusoy'a ama halen düzelmemiş ankarada olanlar için söylüyorum bir yer varmış adını unuttum çok daha az bir mevlaa ile çözmüş sornunu. Bence böyle para tuzaklarına gelmeyin hanımlar 500 tl istiyor adam ne demek ya. Ben bu sorunu yaşayan bir çok kişi ile görüştüm ne bilim kendi kendine egzersizle çözende var. Benim ki tamamen psikolojik geçmişte yaşadığım kötü birşeyden dolayı. Benim durumum çok daha kötü.. Artık kendimden bedenimden soğudum resmen. Bilmiyorum belki ankarada ki yere giderim bende.

Arkadaşım yazdıkların ilginç. Doğru olabilir, olmayabilirde. Arkadaşına lütfen tam olarak hangi tarihde doktor beye gittiğini ve hangi şehirden ulaştığını sorup burada paylaşır mısın ? Bunu bizde doktor beye sorup yazdıkalrının doğru olup olmadığını soralım.

canım benimde zevk alma sürecim baya uzun sürmüştü ama bunun vajinismusla alakalı olduğunu sanmıyorum. ben hala bile öle çok zevk alıyo değilim ne yalan sölim.ama mesela açıkça yazıcam kusura bakmayın burda herşey konuşuluyo zaten ön sevişmeyi biraz uzun tutabilirsin belki bi faydası olabilir

kimse üzerine alınmasın demişsin ama hepimizide zan altında bırakıyosun bu yazdıklarınla. aslında kimseye bişey ispatlamak zorunda değiliz ama burda yaşadıklarımızı yazmamızın sebebi reklam yapmak değil bu rahatsızlığı yaşayan arkadaşlarımıza bir nebze olsun yardımcı olabilmek. çünkü hepimiz aynı yollardan geçtik buraya gelene kadar. kendimi hatırlıyorumda ufacık bir bilgi için yalvarıyodum burada gidenlere. kendi kendine egzersizle çözenlere saygım sonsuz ama ben o grupta olamadım malesef ki. değil egzersiz yapmak düşüncesi bile ürkütüyodu beni.aklıma geldiği zaman bacaklarımı istemsizce sıkıca kapatıyodum. burda yazılanlara inanıp inanmamak tamamen size kalmış. ayrıca o gidipte çözemeyen arkadaşınız (tabi eğer gerçekten böle biri varsa!!!) belli ki tedaviyi yarıda bırakmış. çünkü murat bey bu işi çözmeden tedaviyi sonlandırmıyo diye biliyorum ben .ve evet 5000 tl büyük bir mebla ama inan hiç gözüme gelmiyo verdiğim para çünkü ben murat bey sayesinde tam anlamıyla evliliğimi yaşadım ve en önemliside evlat sahibi oldum. Allah herkese yaşatsın bu duyguyu. Murat beydende Allah razı olsun verdiğim parada sonuna kadar helal olsun. neyse çok uzatmıcam sizde bu rahatsızlığı yaşıyomuşsunuz galiba ister ankaradaki dediğiniz yer olsun ister egzersizle kendiniz çözün umarım en kısa zamanda bu problemden kurtulursunuz. Allah düşmanıma bile vermesin bu derdi çok zor ve yıpratıcı bir süreç çünkü.tedavi sürecinizde size kolaylıklar dilerim.

inanıp inanmamak sana kalmış. Çok şaşırdım ve ben de acıkcası o kişinin tam olarak tedaviyi bırakmadan devam ettiğine inanıp inanmamakta şüpheliyim. Şöyleki burda sanırım en son ben gittim Murat beye ; bana dediği sizi başarıya ulaştırana kadar benim sürecim devam eder. 3 günde çözülemeyen hastalarını takibe alıyor kendisi. Ki ben gibi biri nazlı el bebek gül bebek vajinasına dokunmayı bırak acıp bakmaktan tiksinen biri için bu inanılmaz bişey. 1.5 günde oldu şükür. Az önce aparat çalışmamı yaptığımda inanamadım çünkü az da olsa olan kasılmam Allah'ıma bin şükür hiç olmadı ve çok kolaylıkla acı yanma hissi olmadan yaptım aparat ödevimi de. İlişkiye de girdik eve geldikten sonra birkaç kez her defasında daha iyi oldu şükür.
Demem o ki, ben ve diğer arkadaslar fake değil. reklam yapıp para kazanmıyoruz, sadece bu hastalıgı ceken care arayanlar varsa kendi sürecimizi anlatıp fikir sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz. Bu hastalıgı ceken bilir... Ben 5 aylık evliliğmde yıprandım yıllarca cekenlerin Allah yardımcısı olsun.
Bana yardım eden arkadasımlarından da Allah razı olsun. Ben de birilerine yardımcı olmak amacı ile doktordan gelince paylastım.
İster kendi kendinize ister Murat bey ile isterseniz de baska bir doktor ile çalışın ama mutlaka çalışın... Bırakmayın pes etmeyin...

bende bu hastalık yuzunden çok cektım arkadaşım ınanıp ınanmamak sana kalmış bende başta öle sanıyodum olmuyodur para tuzagıdır dıyodum ama ne kadar boş duşunduğumu fark ettım arkadasın başaramadı ıse tekrr murat beyle ıletişeme gecsn ben en ufak problemmde arıyorum ve çok guzlde ılgıleno ve sonucu kendısı arayıp soruyo bende çok maddı ımkanım olmadığı halde gttm kredı çekıp ıyıkıde gtmışım artık kadınlığımı hssdıyorum murat beyın sıtesınde başarı oykulerını okursan bıraz da olsa fıkrın değişir senı anlıyorum ınandırıcı gelmıyo ama ınan arkadaşım bu anlatılanlar kendı adıma söyluyorum gercek ınanıp ınanmamak sana kalmış bu sıkıntıya duşen bılır...

X