Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

muayaneye izin verdinmi? ilişki oluyorsa bence vaji degilsin baska bi problem var

evet veriyorum ...tesekkürler bilgilerinizi paylastiginiz icin canim...kilodan olabilirmi acab yani kimileri kilodan dolayi vajina cok dar olabiliyor diyorlar bu sebeplede agri olusuyor..en iyisimi tr.geldigimde doktora muaynne olmak..

bi söz de benden gelsin ece sana

Hakkın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil,
seninle beraber aksın.

“düzenim bozulur, hayatım alt üst olur” diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden iyi olmayacağını??

~ Tebrizli Şems ~

evet veriyorum ...tesekkürler bilgilerinizi paylastiginiz icin canim...kilodan olabilirmi acab yani kimileri kilodan dolayi vajina cok dar olabiliyor diyorlar bu sebeplede agri olusuyor..en iyisimi tr.geldigimde doktora muaynne olmak..

vajililer genelde muayenedede kasılıyor bi kısmı muayene bile olamıyor senin problemini vaji oldunu sanmıyorum canım dr a görünmende fayda var evet

önceki yazılarını görmedim geriye dönüp arııcam. forum çok uzun tamamını okumak çok zor çok hızlı ilerliyor zaten takip bile zor. ben ilk 100 sayfasını okudum sonra güncel yazıları merak ettiğimden son sayfaya geçtim hemende yorum yazdım 2. günümdeyim. bugünden geriye doğru gitmeye çalışıyorum kişilerin durumlarını anlamak için.

teşekkürler canım haklısın eşime kendimi teslim etmeyi öğrenemezsem "o" işi asla yapamam değilmi akannehir

bi kere asla yapamam cümlesini begenmedim her halukarda olumlu cümleler kurmalıyız bazı arkadaslarımız eşleriylede denemeden yaptılar ama bu benim yöntemim ve düşüncem canım bence dene derim ha bi olmaz iki olmaz sonucunda olur olucak ve basarıcaksınnnn :dance:

merak ettigin kişilerin msjlarına bakabilirsin tek tek okumak yerine profilinden bakabilirsin canım ama okumanın cok faydası olur vaktin oldukca oku tabiki motive olmak için

konudan sapmak gibi olmasın ama başaran arkadaşlara birşey sormak istiyorum.
ilişkiden sonra regli sancılarınız azaldı mı? hani azalıyorsa belki bu gazla başarırım :))))

konudan sapmak gibi olmasın ama başaran arkadaşlara birşey sormak istiyorum.
ilişkiden sonra regli sancılarınız azaldı mı? hani azalıyorsa belki bu gazla başarırım :))))

benm cok acayip bi sancım olmadıgı için bilemicem canım ama ...hersey düzene girdi bambaska bi hayat basladı ve kuş kadar hafifledim bunlar yeterli dimi ..yeniden evlenmiş gibi :) taze gelin yani :)ilk gün aptal aptal sırıttım büyülenmiş gibi abartmıyorum :asigim:

orası muhakkak canım tahmin edebiliyorum. ben bugün ilk parmak denemi başardım bende aptal aptal sırıtıyorum. korkuyorum bu işi başarınca balkona çıkıp sevinç naraları atarım diye :)))

kızlar yaa
formun başından ortasından sonundan sayfalarca okudum keşke not alsaydım kafam allak bullak oldu. eski okuduklarımı bulmak istiyorum bulamıyorum dön dön başım döndü. rica etsem egzersizlerin nasıl olması gerektiğini bir kez daha yazabilirmisiniz :kedi:

mesela tek parmak egzersizini yaptım ama acaba doğrumu yaptım? boğum boğum ilerledim tamamen girdi 3-5 dakika öyle durdum. içimde bişey olduğu fikrine alışmak istedim. ama ilk denemenin tedirginliği ile hiç kıpırdatmadım. sanırım gelgit yapmam gerekiyor değilmi öff

Selam arkadaslar,
evleneli2 yil oldu ama elle sayilacak kadar iliskiye girdim..
Cok agri ve yanma cekiyorum.. Inanmazsiniz artik istek filan kalmadi..
Doktorum birkac ilac verdi ama faydasiz..2 hafta sonra ameliyata giriyorum endoskopi yöntemiyle bakmak istiyo doktor..?? Ne bulacaksa =)
Cok moralim bozuluyor esim cok anlayisli ama bende tik yok..
Mutsuz olmamak elde degil..Ruh esimi buldum ama iki arkadas gibi yasiyoruz..
Sizce ne yapmaliyim..Arkadasima ve görümceme acildim ama güdüler bana ya..
Bu yasta ne bu naz diye...
Cevaplarinizi yarin okumak ümidiyle..Simdilik hoscakalin.....

İlişki sirasinda çok ağrı bazen kistten de oluyo. onu kontrol edicektir. eğer bişey yksa merak etme biz burdayiz birlikte egzersiz yapariz. Çok daha rahat edersin. Başkalari anlamiyo maalesef biz birbirimizi anlayabiliyoruz.

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. selin_22
  2. missbon
  3. aykiri
  4. aras10
  5. fzbn
  6. juliettt
  7. pozgulec
  8. aslican07
  9. yaseminim
  10. Karanfilcimen
  11. Fusuncuk

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. rabia
  4. cara
  5. Crescent84
  6. soryy
  7. izmit_1982

KK ıLE YENENLER​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Hndckr - Nehir_0685 - Edaperissa -Elmeto - Mmerviss - Hayrunemin - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - World_purple - kardelen282828 -balbocee - yitik - vakitsiz - umutsandali - sinemmelek

karanfilcimen evdenmi baglanıyorsun nete ben iş yerindesin sanıyordumda hep ?

Merhaba Zerr... Baktım iş yerinde forma girmek zor oluyor. Aralarda fırsat buldukça girip hemen kapıyordum kimse konuyu görmesin diye. Doktora gitmek istemiyorum. Doktora vereceğim parayı internete veririm diye düşündüm. Nasıl olsa evde bilgisayar var. Cuma akşamı eve internet bağlattık. Tedavi etmek için kendimi mecburen sitede yazılanları iyice incelemek ve uygulamak zorundayım. Birçok sayfada faydalı bilgiler var onları bulmam lazım. Buda ancak evden olur. Yani cumadan beri artık evde internet var. Bu arada Zerr ben sana sorayım. Ben vajinaya aynada bakarken, kenara açtım iç dudakları içerde et gibi birşey var engel olan o heralde. Kırmızı pembe beyaz renkler var tepe gibi...Bana doktor anatomik yapın normal demişti. Bu ortada ki nedir peki? Bilgin var mı? Birde vajina dar , elimle kenarlara çektirsem de dar. Penis girse oraya yırtılır diye içime korku girdi.....:bbo:

Merhaba Aslıcan...Demek herkeste var ortada ki et ..kaydirigubbakcemile3.. ne arıyorsa orda? olmasa daha kolay girilirdi.. Tecrübenden istifade edicem. Teşekkür ederim bacım....

ECE ..her nerdeysen her kimsen işin gücün rast gitsin ....Tüm güzellikler kat kat senin olsun .....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…