Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

benmde öle eskiden hiç delik yok gibiydi egzersz yaptığımdan beri delik genişlmiş net gözüküyor:)ama içini araladgmda sanki beyazımsı bi et parcası var.ben hiç parmağımı koymadım.bana boş bir bağırsak gibi geliyor.sonradan genişleyen.eşim ilk parmağını soktgnda bir boğum var diyo elimi saran onu atlattımmı gerisi kolay oluyo die herhalde o boğumda orası.okadarda olsun yoksa açık olsa içeriye herşey kacar:)oda koruyo heralde bizi.allahın hikmeti:)))

Selma merhaba canım .....Ne kadar bir egzersizden sonra genişliyor? 3 santimlik bir çizgi gibi vajina. Elimle Kenara çekince hafif ovalleşen bir dikdörtgen oluyor ve ordan penis nasıl geçecek aklım almıyor ...Doğum günü mumu ilk deneyin diyorlar, ben kına gecelerinde kullanılan mumlarından alıcam bugün. Onlar doğum günü mumundan uzun. Jelatine sararım. Parmak zorladı biraz. Teşekkür ederim.

Günaydın Sultanlar :KK66:)

Nasıl gidiyor egzersizler ne aşamadasınız ? Güzel haberler var mı bugun ?

dün gece başardım 8 aylık kabus bitti bende yendim sonunda çok mutluyum bu sabah güneş bir başka doğdu sanki darısı tüm arkadaşların başına Allah bu mutluluğu en kısa zamanda hatta yarına bile kalmasın inşallah bu gün yaşatsın

Son düzenleme:
hihoyyyt
TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

1. selin_22
  2. missbon
  3. aykiri
  4. aras10
  5. fzbn
  6. juliettt
  7. pozgulec
  8. aslican07
  9. yaseminim
  10. Karanfilcimen
  11. Fusuncuk

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. rabia
  4. cara
  5. Crescent84
  6. soryy
  7. izmit_1982

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur

AŞAĞİDA İSİMLERİ OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARİNİ YAZABİLİR Mİ?

Hndckr - Nehir_0685 - Edaperissa -Elmeto - Mmerviss - Hayrunemin - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - World_purple - kardelen282828 -balbocee - yitik - vakitsiz - umutsandali - sinemmelek

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum, ben bisiklete çarptım ve o an kan geldi.
Netten araştırdım ve penisin vajina içine girdiğinde acı hissedildiğini okudum ve (yaptığım büyük hata biliyorum ama yaptım işte) bende kontrol için parmağımı vajinama soktum baş parmağımın ortasına kadar soktum ama ne acı nede bir zarla karşılaştım zar yırtıldığı içinmi böyledir yoksa zar daha ileride olduğu içinmi hissetmedim acaba...
Kafama takıldı yaa :KK43:(

dün gece başardım 8 aylık kabus bitti bende yendim sonunda çok mutluyum bu sabah güneş bir başka doğdu sanki darısı tüm arkadaşların başına Allah bu mutluluğu en kısa zamanda hatta yarına bile kalmasın inşallah bu gün yaşatsın
ısteeee buuuu beee.....
tebrıkk ederım canım ya..cok cock sevındım adına ...buut guzel gunler senın olsun ıhsalhh artık...ıhslahh sneın su basarın egzersız yapnlara hırs olur.......:Saruboceq:

Günaydın hanımlar...İlk önce YİTİK seni yürekten kutluyorum daha çok yeni olmana rağmen başardın tebrikler alkisalkisalkis lütfen nasıl başardığını ayrıntıları ile bizimle paylaş.P..s aşamasında olanların buna çok ihtiyacı var:kedi: ben kendimden bahsedeyim birazda dün akşam parmak egzersizimi yaptım eşimlede yaptık o kadar rahat olduki anlatamam iki parmak küs hareketinde hep zorlanırdık ama bu defa öyle olmadı makas bile yaptıkzemuszemus sonra p..s denemesine geçtik üstte başladım gayet iyiydi ama herzamanki gibi sona gelemedim.Altta denedik oda iyiydi yani rahattım ama şu anda ilaç falan kullanıyorum şu sızlayan yer bir geçse inşallah olacak.Dualarınızı bekliyorum Allah'a emanet olun...olumunekankayizsmile

rabıaaa cımmm duurm raporu verırımıısn..hafta sonuunda mıskınlıkmı yaptın yoksaaa:)))

Günaydın Hanımlar

Yitik canım seni tebrik ederim.Darısı bana ve diğer arkadaşlara.Baharcığım adımı miskin diye değiştireceğim zaten sonunda.Ama bu haftasonu annemlere geçtim söylemiştim sana ve akşam eve ancak 1'de geldik.O saatten sonrada hiç yapmaya takatim olmadı.Yorgunluktan bugün bile ayakta zor duruyorum ama bu akşam egzersize devam tek parmak tek boğum olmuştu sana acıma hissi var demiştim inş. bu akşam iki boğum olur dua et bana.

Ece'cim beni listende 3 parmak yazmışsın inş. o aşamaya gelirim birgün ama canım ben daha tek parmaktayımmm.Daularınızı ve destklerinizi eksik etmeyin arkadaşlar..

yitik tebriklerrrr bize anlatırmısın kaç gün egzersz yaptın neler denedin ve enson hangi pozisyonda nasıl becerdin ayrıntısıyla istiyoruz::)

canım aynen bende senin gibi düşünüyorum.daha önce egzersiz yapmaya çalıştım.ama yanlış yere yapmaya çalışıyormuşum.kendi vücudumu tanımadığım için utanıyorum kendimden. neyse yanlış yeri yapmaya çalıştığımı anlayınca banada imkansız geldi parmak egzersizi.hep kendimde bir anormallik olduğunu düşünüyordum.ama herkes senin benim gibi anlatıyor işte.orda delik filan yok embemsi et var demek bizimkide normal .parmak denemeye çalıştım ama akıl sır erdiremedim.arkadaşların dediği gibi doğum günü mumu denemek istedim.evde bulamayınca kulak çöpü ile denedim.nasıl oluyor filan derken tamamı kaydı gitti.o kadar heyecanlandımki anlatamam.elim ayağım kesildi sevinçten.ilk defa doğru yere bişey sokabildim.acı filanda yok.sadece sakin olmak gerekiyor demekki.serçe parmak deneyeyim dedim heyacan yaptım.bir kaç dakika sonra serçe parmağı denedim.bir boğumdan azcık fazla alabildim.ama benimde senin gibi kafam karışık. mumla deneyen arkadaşlar nasıl yapıyor anlamıyorum.inşallah gerisi gelir.rabbim bu sıkıntıyı kimseye yaşatmasın hepimizi kurtarsın.

Amin diyerek başlayayım. Merhaba Füsun...Ben kına gecelerinde ki mumlardan alıcam. Doğum günü mumundan biraz daha uzun oluyor. Bu gece denicem. Bakalım....ikimizede kolay gelsin ....olumunekankayizsmile

Günün güzel haberi senden geldi tebrikler arkadaşım. mutluluğun daim olsun...:teytey::hooray::nazar:

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim..
aslında ben daha yeni başlamıştım iki hafta kadar oldu egzersizleride çat pat yapabiliyordum tek parmak 2 parmak iki boğum en son beyaz mumu bir sefer alabildim.sonra birdaha yapamadım ümidimi kesmiştim hep başa dönüyordum eşim hep olacak olacak bana teselli veriyordu dün gece yorgun gezmeden gelmiştik eşim egzersiz yapalım dedi aslında çok yorgundum..tamam ama sen yap ben yapamıyorum dedim.evlendiğimiz ilk ay jinekolok anestol krem vermişti o zaman bir işe yaramamıştı ondan sürdüm biraz tabi hiçbirşey hisstmedim eşim tek parmak iki parmak derken bet-yaz muma dört beş kat kağıt havlu srteçfilmle kapladım birde p....f geçirdim onu ileri geri tamamen soktu p...s denemesine geçelim dedi aslında mumu tam sokunca acı hissetmiştim pek denemek istemiyordum aslında korka korka peki dedim egzersiz yapar gibi gözlerimi kapattım kendimi bıraktım bir ara eşim üzerime uzandı durakladı ne oldu bittimi diye saka yaptım aslında... çünkü bacaklarımın çok kasıldığını hissetmiştim gene olmayacağını düşünüyordum bitti dedi inanamadım bitmiş hiçbirsey hissetmedim ...Bakalım eşim birkaç günlüğüne burada yok gelsin kremsiz deneyeceğiz inşallah oda olur.... aslında tek yapmamız gereken birazcık cesaret birde eşimize güven....

Amin diyerek başlayayım. Merhaba Füsun...Ben kına gecelerinde ki mumlardan alıcam. Doğum günü mumundan biraz daha uzun oluyor. Bu gece denicem. Bakalım....ikimizede kolay gelsin ....olumunekankayizsmile

iyi fikir bende öyle aynı şeyi deniyeceğim. kızlar parmak yapmasakta mumu git gide büyüterek yapsak olurmu sizce?

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim..
aslında ben daha yeni başlamıştım iki hafta kadar oldu egzersizleride çat pat yapabiliyordum tek parmak 2 parmak iki boğum en son beyaz mumu bir sefer alabildim.sonra birdaha yapamadım ümidimi kesmiştim hep başa dönüyordum eşim hep olacak olacak bana teselli veriyordu dün gece yorgun gezmeden gelmiştik eşim egzersiz yapalım dedi aslında çok yorgundum..tamam ama sen yap ben yapamıyorum dedim.evlendiğimiz ilk ay jinekolok anestol krem vermişti o zaman bir işe yaramamıştı ondan sürdüm biraz tabi hiçbirşey hisstmedim eşim tek parmak iki parmak derken bet-yaz muma dört beş kat kağıt havlu srteçfilmle kapladım birde p....f geçirdim onu ileri geri tamamen soktu p...s denemesine geçelim dedi aslında mumu tam sokunca acı hissetmiştim pek denemek istemiyordum aslında korka korka peki dedim egzersiz yapar gibi gözlerimi kapattım kendimi bıraktım bir ara eşim üzerime uzandı durakladı ne oldu bittimi diye saka yaptım aslında... çünkü bacaklarımın çok kasıldığını hissetmiştim gene olmayacağını düşünüyordum bitti dedi inanamadım bitmiş hiçbirsey hissetmedim ...Bakalım eşim birkaç günlüğüne burada yok gelsin kremsiz deneyeceğiz inşallah oda olur.... aslında tek yapmamız gereken birazcık cesaret birde eşimize güven....

canım tebrik ederim.:nazar:kim bu dertten kurtulsa kendim kurtulmuşum gibi seviniyorum.bundan sonrası daha kolay olacaktır allahın izniyle.ne güzel eşin destek olmuş.benim eşim bana hiç destek olmuyor.parmak egzersizlerinden söz ettim.hiçbirşey söylemiyor bile.deneyelim diyorum.sen öyle dersen ben hazır olamam diyor.ben önce kendimi iyice bir hazır edeyim olmazsa onuda ürologa göndercem artık napim.

mumu kalınlaştırarark yapabilirsin zaten kalın mum ilerleyince parmak kedniliğinden rahat oluyor ...

Ada...parmağı kalçaya doğru ittirin diye yazanlar var dı yönünü. Parmak parantez işaretine benziyor. Yani kalçaya doğru değil göbeğe doğru yönü. El ters dönmüyor ki ...Nasıl kalçaya doğru parmak girecek?:bbo:

mumu kalınlaştırarark yapabilirsin zaten kalın mum ilerleyince parmak kedniliğinden rahat oluyor ...

canım bişey sorcam şimdi orasının deliği çok küçük ya çizgi gibi.kalın mumla filan yapılınca orası genişliyormu?yani o çizgi gibi yer dahamı büyük bir delikgibi mi gözüküyor.bilmem anlatabildimmi :)

canım bişey sorcam şimdi orasının deliği çok küçük ya çizgi gibi.kalın mumla filan yapılınca orası genişliyormu?yani o çizgi gibi yer dahamı büyük bir delikgibi mi gözüküyor.bilmem anlatabildimmi :)
evet genıslıyo su na bıle yenen bırııs baktıgında delık cok buyuk degıl ama pe... gırdııgnde acılıyo mumdada aynı kendını kasma rahat bırak genıslıyo aa kasarsan olmaz

X