Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

beklenen güzel haber geldii :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: tebrik ederim canım mutluluklar a.s.

bu arada ece arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim.beni kendime getirdi.hiçbişey yapamayanlar grubundan bir boğum ilerledim :) sağol ece eline sağlık .

burda anlatılıyor cnm

Merhaba Aslıcan...Demek herkeste var ortada ki et ..kaydirigubbakcemile3.. ne arıyorsa orda? olmasa daha kolay girilirdi.. Tecrübenden istifade edicem. Teşekkür ederim bacım....

:))))) tecrübenden istifade edicem lafın çok hoşuma gitti kendimi tecrübeli gibi hissettim bi güven geldi şimdi bana hihoyyyt oysaki bende senden farklı sayılmam daha 2 parmağa geçmedim. umarım en kısa zamanda ikimizde başarırız

Kızlar listede haberi alınmayanların rasında bende varım,ben burayı okunca hırslanıyorum egzersiz yapıyorum mesela üç parmak iki boğum falan rahat alıyorum ben,işte şubat ayında eşimle denedik ondada yarısına kadar penisi aldım tabi uyuşturucu ve jelle,ondan sonra bıraktık,ben ara ara egzersiz yapıyorum hadi deneyelim diyorum eşimde erteliyor bende,şuan orası daraldı tekrar egzersiz yapmam lazım anlayacağınız hep yarıda bırakıyorum erteleme hastalığı nedir,of yaa
aklımdada hep şu var zaten bir iki arkadaşım dediki senin o iş olmasa bile sevişirken dokunurken ıslanman sulanman lazım,ama hayır bende tık yok,hiç istek sulanma ıslaklık ok bende(bende başka bir sorundamı var bilmiorum:Saruboceq:

tebrikler senin adına çok sevindim. ben formda yeniyim 3-4 gün oldu. ilk başarı haberini duyduğum kişi sen oldun. bunlar daha bi cesaret veriyor insana. ama formda yeni olduğumdan seni görmemiştim. şimdi geriye dönüp başarı hikayeni en baştan okuyucam ve örnek alıcam alkisalkisalkis
tekrar tebrik ederim mutluluğun daim olsun

canım zaten basarmaya cok yakın bir aşamadaymıssın bundan sonra ertelenmezki artık klava: lütfen orası daralıyor ben geriledim diye düşünme bu kadar ilerlemişken bırakma lütfen kayganlık problemini ön s.. uzun tutarak halledebilirsin o biraz eşinle ilgili bi de kayganlaştırıcıyı biraz fazla kullanabilirsin hemen bugun tekrar basla bırak eşin isteksiz gibi görünsede aldırma azcık sen egzersize devam et kendine güven nasıl gelicek görüceksin kafanda tmm bu iş bitti diyosun zaten ben üç parmagıda yapınca bugun tmm hallolucak demiştim biraz kararlı ol.. zaten araya özlemde girmişsse daha kolay halledersiniz muhtemelen

şeyyyy ben anlamadım :)))
tam ne güzel bir günde 2 müjdeli haber var diyecektimki sonra kafam karıştı. hem başardım diyorsun hemde olmadı diyorsun.
nekadar çok yol katetmişsin ben artık seni maviler listesinde sayıyorum. sanada tebrikler umarım bende o aşamalara gelebilirim.

ece yazdıysa bi bildiği vardır demekki sende potansiyel görmüş :))))
benide egzersize başlamadan listeye almıştı ve ben şimdi egzersizi becerebiliyorum :)))

evet canım , bahar arkadaşımızın dediği gibi genişliyor. o yüzden o küçük çizgiye takılma sen kalınlaştırca mumu göreceksin düşün bebek çıkıyor oradan.

zarla ilgili açılmış başka baslıklar var ordan daha cok yardımcı olurlar .. ve bence zarla ilgili teşhisi yanlızca dr koyar kimse anlayamaz ne oldugunu bakmayla kontrol etmeyle

ama ben seni nası örnek alıcam yaa ama sen sadece 3 mesaj yamışsın yaaa ((
çok ayıp çook klava:
ben daha ilk parmaktayım ama destan yazdım :)))

tatlım zarı bu kadar merak ettiğine göre önemsiyorsun. madem önemsiyorsun ozaman bidaha kurcalama bence dokunarak orada olup olmadığını anlayamazsın.
burası senin psikolojini olumsuz etkileyebilecek bir topik bence buraya birdaha girme yoksa bizim yıllardır uğraştığımız bu illete sende yakalanabilirsin. kib...

ECE ..her nerdeysen her kimsen işin gücün rast gitsin ....Tüm güzellikler kat kat senin olsun .....a.s.

:kedi: Senin de olsun ablacim utndiriyosun beni...

Ece'cim beni listende 3 parmak yazmışsın inş. o aşamaya gelirim birgün ama canım ben daha tek parmaktayımmm.Daularınızı ve destklerinizi eksik etmeyin arkadaşlar..

Aa ben seni penis deniyosun snaiyodumm düzeltiyimm. Geliceksin tabii ne kaldi şunun şurasinda.

bu arada ece arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim.beni kendime getirdi.hiçbişey yapamayanlar grubundan bir boğum ilerledim :) sağol ece eline sağlık .

alkisalkisalkis Hadi egzersize devam ama birakmak yok. En geç bu hafta tek parmak biticekk her gün egzersiz sonra ikinci gruba yazicammm. birakmak yokkk.

Son düzenleme:

evet erteleme hastaliği bak taa şubat ayindan 5 ay geçmiş. iki hafta egzersizine devam etseydin şimdi hiçbi derdin olmicakti. hadi şimdi tekrar başliyosuz. bu sefer böyle uzun da sürmicek. bana nerden başladiğini yaz. bak herkes devam ediyo. senin neyin eksik.

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. aras10
  4. fzbn
  5. pozgulec
  6. aslican07
  7. yaseminim
  8. Karanfilcimen
  9. Fusuncuk
  10. rabia1984

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. Crescent84
  5. soryy
  6. izmit_1982
  7. selin_22

KK ıLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78​

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Hndckr - Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Hayrunemin - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - World_purple - kardelen282828 -balbocee - vakitsiz - umutsandali - sinemmelek

Son düzenleme:
selam cnm sorunu bıraz gec gordum kusura bakma.aslında öyle cok acı falan hıssetmedım sadece bıraz surtunmeden dolayı tahrıs gıbı oluyo ama bu 2 parmak denemesınde olmustu tek parmakta hıc sıkıntım yoktu benım.hatta kalın mum bıle denıyorum.uyusturucu falan hıcbısey kullanmadım ben sadece vazelın suruorum kayganlıgı saglamak ıcın okadar.ama bugun gleıtgelen jel almayı dusunuyorum.belkı daha ıyı olur dıye bılemıyorum ne yapsam bu konudakı fıkırlerınız neler vazelınle aynı işi görecekse hıc almayayım mı?simdi 2 gun ara vermıstım.dınleneyım dıye bugun yıne denemelere baslıcam bakalım nasıl gıdecek ama ıyı hıssedıyorum ya sankı yaklastım gıbı gelıyo bana ınsallah haftasonuna kadar yenerım bunu.tatıle bıle cıkamıyoruz erteledık herseyı sadece bu ıse odaklandık esımle onada dıyorum hıcbıyere gıtmek yok bu işi halledıcez artık dıye.inşallah öl de olucak gıbıme gelıyo hayırlısı bakalım calısmalara devam yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…