Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım üzülme inan başarana kadar o yatak odası insana zindan geliyor ister istemez 2 tarafta geriliyor çünkü her defasında bu defa olacak diye gidiyorsun olmuyor olmayıncada istemedende olsa 2 tarafta hırçın oluyor...bunlar oluyor bende yaşadım ve halada yaşıyorum ama yapacak bişey yok bunuda aşacağız...benim sana tavsiyem mum yada parmak hangisiyle rahat yapıyorsan egzersizini onunla tek başına kal odada ve kendini rahat hissettiğin anda eşin altta yatıyormuş gibi düşün ve onun p...s yerleştirebileceğin açıda yani bacaklarını açarak parmaklarını yada mum vs ne kullanıyorsan onları o pozisyonda içeriye sok biraz bekle sonra tekrar sokup çıkar bunu 5-6 defa dene ben bu şekilde yendim belki sanada faydası olur...

normalde hiç içimden gelmıyor ne zaman bu siteye girsem okusam o zaman ıcım umut doluyor sora gene bı engel cıkıyor anlamıyorum..bi yeerlerden başlamalıyım..

asıl korkum su ya onuda yapamazsam yaaa alıştırmalara başlaynca bunuda beceremessem korkusu lanet olsn diyesim geliyor artık napıcam blmiyorum ne zor şeymiş bu kendıme guvenım yerle bir oldu artık.

öyle yapıyorum zaten yarı yatar vaziyette egzszleri ama....eşime beni rahatlat diyorum ama onun daha rahatlamaya ihtiyacı oluyo....hiçbişi söylemiyo........sadece kendi konsantre olmaya çalışıyo.....çok kırıldım çok...arkadaş diyo ya yok seni seviyorum demiş falan...o an eşim o kadar bencilleşti ki çok sinirliyim şu an çok kırgınım ya........offffffffffff..............
dua edin nolur...............................

ne kadar guzel anlatmıısn...cok tesekur ederım..gercekten ınsan yasayınca anlıyor ne kadar gereksın kotu dusuncelermıs aslında ne kadr kolay bır sye oldugunu...sankı sırtından koca bır kayayı alıp kaldırıryorlar ....benım bır bucuk yılım zehır oldu ve burdakı cogu bayanın boyle ıhsalhhh herekzkurtulur bu dertten ..butun dualrım arkadaslarım ıcın:Saruboceq:

asıl korkum su ya onuda yapamazsam yaaa alıştırmalara başlaynca bunuda beceremessem korkusu lanet olsn diyesim geliyor artık napıcam blmiyorum ne zor şeymiş bu kendıme guvenım yerle bir oldu artık.
kızıcam ama sımdı ...dene bakalım bı lutfen ne o oyle ....basarıcaksın bak bıze benım sendne farkımmı vardı derının twetyy zerr........vs
ben aglıyordum egzersız yaparkenbagıra bagıra ama yeter ya o kazanacaktı yada ben ...savastım beynımle ...kavga ettım ..ve ben kazandımmmmmmmmm
sımdı kendıne guven basarıcam de benım bu kızlardan neyım eksık de nıye ben yapamayayım de...hem bak sonuunda olum yok yasıyoruz acı falan yok dusunme hıcccc..hemen egzersızler ebasla

canım vaji zaten erteleme hastalığı hepimiz erteledik inan buradaki hiç kimse parmak egzersizi lafını duyunca aaa yaparım demedi herkes yapamam olmaz mümkün değil iğrenç dedi...ben doktora gittim bana parmak egzersizi verdi eve gelene kadar bacaklarım titredi 1 hafta dolandım durdum oraya bişey girmez parmağımı sokabilsem p...sde sokardım heralde diye ama nafile ağlamanın zırlamanın üzülmenin bize hiç bir faydası yok...bir an önce toparlanman lazım ben artık küçük bir kız çocuğu değilim ben evli bir kadınım ve sorumluluklarım var deyip sıvayın kolları...cinselliği oturtana kadar eşlerle problem oluyor olmamasıda mümkün değil zaten yaşadığımız kolay bişey değil ama yenilmeyecek bişeyde değil...artık kendinize ve eşinize acımaktan vazgeçin güzel günleriniz boş yere heba olmasın...kadın olmak anne olmak dünyanın en güzel duygusu ve bizim vajimiz kusursuz bir şekilde p...sin girebilmesi için yaratılmış..bunu düşünün herşey yerli yerinde biz bi tek kullanmasını bilmiyoruz onuda öğreniyoruz biraz geç kalmış olsakta zararın neresinden dönsek kardır...

ya benim ilk geceyle ilgili korkularım yokki aslındaa ben acı cekceğimide düşünmüyorum o anda zaten ceksme bile ufak birşey olcagını biliyorum herkes yasadı bende yyasıcam die bakıyrdum olaya ama olmuyor yanii yoksa herhangi bir korkum yok.

kızmadan sinirlenmeden canım benim:)) bu kadar stres yapma ucunda ölüm yok ya bugün olmazsa yarın olur,sen boşver eşini,kapat odana kendini yat yatağına geç aynanın karşısına kendini tanı kendini sev..kapat gözlerini..o anı yaşıyormuşcasına hayal et..parmak egzersizlerini yap rahat rahat..ama kasma kendini eşinide çağırma kendi kendine yap bunları..erkekler öle surat yaparlar sallama takma kafana güzelim ya..

tamm ıste ne guzel o zamn sadece cesarete ve egzersıze ıhtıyacın var ..mutlaka ama mutlkaa egzersız yap bak gor ne kadr kolay bıtıcek bu ıs

İlişkide benim eşim de der mutlaka seni seviyorum diye...
Keşke eşin biraz da seni rahatlatmaya çalışsa. Siz direkt olaya mı giriyorsunuz, ön sevişme falan yok mu?

sağol canım da.....egzslerde iyiydim 3 parmk alıyodum eşimin iki parmağını aynen altta olacağm pozssyonda alıyodum....yani hiç böyle bi gece yaşayacağım eşimin böyle korkunçlaşacağı benim korkacağım aklıma gelmemişti.....şimdi ben o yatağa korkmadan girebilir miyim?!bi aksilik durumunda eşimin neye dönüşeceğini iyi biliyorum......
allahm yardım et..........
diyecek birşeyim kalmadı kalmadı...............

hıc duymadım adını ama gıden bırı ıle mutlaka gorus kararını vermeden once , cok onemlı bu

yanlıs yere yazdım :)) , bana mualla oktay ıle ılgılı yazı yazan arkadasa yazdım ben bunu ,:)sorry

Son düzenleme:
Keşke eşin biraz da seni rahatlatmaya çalışsa. Siz direkt olaya mı giriyorsunuz, ön sevişme falan yok mu?

ya olmaz mı tatlım var tabii ki...ama ben dedim ki artık bende sonuçta korku heyecan var sen hazır olunca yavaş yavaş egzsz yapar gibi deniyelim...o da iyi o zaman dedi...sert. olunca başladık.....ya bir de bizim psiklg ön se...yi yasaklamıştı tedavi süresince tabii ara ara oldu ama..artık eskiden yani 3 senedr doyum aldığımz (afedersinz ama) sorun yaşamadğmz ön se..meyi bile unuttuk nasıl yaptığımızı...aklımız da sonda olunca.....onun uyarılmasını bekledik yani ön s... de.yoksa ben zaten sona odaklandım.....

zaten o şartlanmayla başlarsan hiç bişi olmaz..seni sevecek..öpecek..koklayacak..güzel sözler söylecek...onun kadını olduğunu sana hissettirecek..onun sana inceden inceye dokunuşları içini titretmeli,zaten o duruma geldiğinde sen bile kendini zor tutuyorsun onun kollarına atmamak için..çok mu konuşuyorum ne..kızlar bana kızcak şimdi kolaydı söylemesi die..ama inanın sizi rahatlatmak için söylüyorum,yaşacağınız güzel şeylerden bahsediyorum belki biraz da olsa sizi cesaretlendirir diye..

İşte sadece sona odaklandığın için yapamıyorsunya canım...
Ön sevişme anının tadını çıkarsan ve p.. vaj.. değdiğinde bunu umursamasan olup bitecek belki de. Hiçbir acı hissetmiyorsun ki...

canım estağfirullah ama....ben 3 senelik evliyim...bu vajnsmus olayı çok farklı bişi....senin dediklerinle 3 senedir birlikteyiz ama bir tek o malum son olmuyodu yani....o son için tedavi olunca da ön s... istediğimiz gibi olmuyo aklımız sonda oluyo işte.....

O duyguyu ben de yaşıyorum artık canım...
Ama inanki bundan iki ay önce ben de bu arkadaşlardan çok daha kötüydüm, umutsuz vakaydım her zaman söylüyorum...
Benim başaracağıma ve de başardığıma inanamadı kimse ama başardım. Ben bile başardıysam diyorum kesin başarır bu arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…