Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tatlım bana bakıp ta moralini bozma sakın...burda serçe parmğnı yapıp da deneyip başaran var......
egzszler çok kolay....ben de çok oyalandım egzszlere başlamadan....dünkü ilk denememdi....beceremedik....pozisyonu bile bulamadık yani.....
aklında sadece başarı öyküleri kalsın lütfen...
eşimin tavrı kendime bu kadar güvenirken korkmam falan sinirlerimi bozdu sadece....
belki regl sonrası fazla egzsz yapmadğmdandr.....
sen egzslere başla bir an önce.....

yani insan zaten zor hazırlanıyor bir de eşte böyle şeyler olunca.......
moral gidiyor otomatikman....
arkadaşlar ya.........
bişiler söyleyin bana...................

Hephüzünlü üzüldüm canım senin adına, eşin anlayışsız olmasa belki de şuan başarmış olabilirdin...
Gerçekten eşlere de çok iş düşüyor. Benim eşim başta çok anlayışsızdı dolayısıyla olamıyordu ilişki. Ne zaman ki Çanakkaleye döndük eşim çok anlayışlı oldu, başardım...
Umarım eşin seni biraz anlamaya çalışır...

bir de dün mumu biraz kalınlaştırsam dedim.....ya 3 parmğı alıyorum...ama mumu kalınlaştrnca olmadı eşimin iki parmnı da yapınca eşim ya onlar sert boşver acıtma gel deneyelim p...s daha kolay olacaktır dedi.....
o kadar da söyledm bak olmazsa sakın moralimi bozma diye.... ama o biraz da kendi üstüne de aldı olayı tabiii....açmıştm bacaklarımı aslında ama.....nasıl yaklaştırabilrm daha bilemedim.......
psikolog da bugün yarın arar....istemiyorum artık gitmek.....
kendim yapmak istiyorum artık bu aşamada.....
önerilerinizi desteğinizi bekliyorum durumumu bi tahlil edin arkadaşlar ya.................

yani insan zaten zor hazırlanıyor bir de eşte böyle şeyler olunca.......
moral gidiyor otomatikman....
arkadaşlar ya.........
bişiler söyleyin bana...................
canım uzulmemeye calsı..dua et...ve kendını tam hazır hıssedene kadar esınle ılıskı yasama egzersızlerın uzerıne gıt 3 parmak yapıyosun ama mumla dene derım mumu kalınlastır ve dene bır kac gun sonra emla kullan mutlaka az bı sey surmen yeterlıdır cok surme az .....ne dıyebılrımkı cok cok uzuldum esının bu skeıdlekı tavrına ama tek basına basarıcaksın egzersız yap..ama kendı parmagının harııc seylerle yap ...ve egzersızı hangı pozısyoında rahat yapıyosan ılıskıyıde o sekıdle dene ....

sağolasın....sen bir de bana sor......moralim o kadar kötü ki.........

canım mumla dene mutlaka basarıcaksın cok az kaldı ...kalınlastır belkı ılk zorlanıcaksın ama pe setme lutfen ...
ustune gıt ..ıkın dereın derın nefes al ver ılk 3 parmak yap sonra mumu kalnlastırda yap

sağol canım...ağladım zaten sabaha kadar....bilmiyorum...çok başarılı hissediyodum egzszlerde...böyle olmamalıydı......şimdi egzsz yapasım bile yok...günler de sayılı geçiyor......yine regle yakalanmak istemiyorum 10 günüm bile yok.....

Canım 3 parmağı almaktan bahsediyorsun ki ben 2 parmağa bile geçememiştim...
3 parmaktan sonra p.. o kadar kolay olur ki...
Bence o an p.. girdiğini değil de egzersiz yapıyorsun gibi düşün. Kontrolün sende olmasını istiyorsan üste geç ama inanki altta olmak çok daha kolay...

DERİN seninki nasıl oldu çok zor oldumu ben ne yapıcamı bilmiyorum hep hüzünlüyle durumum öyle çok farklı değil aslında düşününce bir anlık bişe olsun bitsin acıyosada acısın diyorum çektiğim şu sıkıntıdan çok acımazya diyorum acır 1 saat sonra geçer diyorum ama iş oraya geliyo herşey uçup gidiyo

emlayı oyle hemen kullanıp sonuc alamazsın...parmak egzersızı yapıcaksın yapamam deme ınan bır kez basla sonu nasıl gelıcek ...dusundugun kadar zor degıl yeterkı ıste ....serce parmakla dene olmadımı skaın pes etme gene dene gene dene.....ustune ustune gıt senı yenıcem yeter artık de.....

aslında sımdı daha cokıstıceksın 10 gun cok bıle basarabılrısn ...
duymak ıstemıyorum egzersız yapmak falan dıey bak ne kadar yol geldın...sakın bırakma ...ılk basa donme sakın ...basarıcaksın uzulme artık ....

Hayır canım hiç zor olmadı...
Yeterli kayganlığı sağlayınca, beynini de olacak diye programlayınca olmaması mümkün değil. İnanki o an çektiğin küçücük bi ağrı için bu kadar eziyete değmez bence. Ben iki yılımı heba ettim bu illet yüzünden...

lütfen abanada birşeyler söyleyin egzersizleree başlayamıyorum yapmak istiyorum denemek gelmıyor ıcımden..
ve aynen eşim kafayı yemiş duurmdaa artık sabrı kalmadı 8 aydan sonra ya olacak ya olacak bu sorun cozulecek dıyor ve bana cok fazlaa hırsı ve kini oluşmaya başladı yakında sevmektende vazgecıcek diye korkuyorum..zaten uzaklaştı iyice yaklaşmak istemiyormus cnkı yaklasınca beraber olmak ıstoyormus ama herseferınde tartısma cıktıgından bırakın baska seyı dokunmuyor bıle napıcam ben ya..

ya nefesimin kontrolü falan gitti yatakta....egszlerde öyle olmuyodu...eşim de kadın sana günde 80 kere yap dedi yapmadın sonra konuşuyosun falan dedi...ya biçoğunuz öyle nefes kas egzsz bile yapmadınız bile....altta olmak zorunda olucam ama......o an nasıl egzsz gibi düşünebilir nasıl kendimi rahatlatabilirim bilmiyorum......

bahar07 bilmiyorum yaa artık çok umutsuzum 1 sene oldu evleneli parmak egzersizi bana ürkütücü geliyo bide parmakla yapınca zar yırtılmıyomu...

Emin ol hepimiz içimizden gelmeye gelmeye hatta ağlaya ağlaya yaptık egzersizleri...
Hiç içinden gelmiyorsa bile eşini düşün, onu kendinden uzaklaştırdığını düşün. Ve yendikten sonra herşeyin ne kadar güzel olacağını düşün ve biran önce egzersizler için kendini zorla...

Canım ben de ilk üstte yendim ve hiç alta geçemem sanıyordum. Sonra baktım ki altta çok daha rahatmış...
O anı egzersiz gibi düşünebilmek için bence egzersizlerini öncelikle o poziisyonda yap ki farklı gelmesin sana. Ve altta da olsan p.. kendin yerleştir ve eşin çok yavaş olsun, başarabilirsin...

esler bazen anlaysıssız olabılır ....
egzersız yapamıyourm deme yapabılrısn ...ben mesel ahıc yapamam dıyordum ...ama yaptım...zaten serce parmagın bır bogumu olunca gerısı gelıyo..hıc olmadı emla al ..uyusuyor anlamıyosun

merhaba kızlar forumunuzu okudum ....çok zor bi durum olmalı(evlenmeden önce ben duyardım evli olanlardan,çok acıyor,çok kanadı yok kanlar boşaldı..şu bu vs..evlendim ve o gece aklımda o hurafeler kalmasına rağmen herşeyi kendimi eşime bıraktım...tabi olaya hemen girmedik,ön sevişme denilen olay çok önemli..tüm kaslarınız gevşiyor,kendini rahat hissetmeniz çok önemli..daha sonra eşim hafif hafif değdirmeye başladı..ve sonra gözlerime içine bakarak seni çok seviyorum sen benim bi parçamsın dedi,canın yandımı dediğinde ben nasıl yani dedim:)))hiçç birşey hissetmedim,ne acı ne sızı ne de kan gölüne dönmüş bir yatak:))o yüzden korkmayın korkacak hiç birşey yok aklınızdan silin atın o tabuları,dünyanın en güzel duygusu eşinle bir bütün olmak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…