Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Günaydın Şekerler , bugun egzersizlere tekrar başlıyorum. İnşallah 6 gün ara verdim diye zorlanmam bakalım nasıl geçecek ? artık bu ay bundan kutulmak istiyorum .....

Günaydın Şekerler , bugun egzersizlere tekrar başlıyorum. İnşallah 6 gün ara verdim diye zorlanmam bakalım nasıl geçecek ? artık bu ay bundan kutulmak istiyorum .....

İnşallah kurtulursun canım biran önce...
Gerçi kim egzersiz yapmış da kurtulmamış ki, başla mutlaka egzersize...

İnşallah kurtulursun canım biran önce...
Gerçi kim egzersiz yapmış da kurtulmamış ki, başla mutlaka egzersize...

Günaydın kızlar derincim egzersizler gerçekten çok işe yarıyor birde şu enfeksiyonmudur ne karın ağrısıdır bir kurtulabilsemboshayallersmile yarın randevu aldım jin.gideceğim daha önce başka biryere gitmiştim bu gideceğim ilk tedaviye başlarken gittiğim kişi dua edinde biran önce iyi bir ilaç tedavisi ile bitsin bu iş.:Saruboceq: dün doktorumu izledim mualla hanıma mı gitseydim keşke diye düşündüm iyi bir doktora benziyor.Ne kadar çok kadın var bu dert ile uğraşan ya telefonlar kilitlendi diyorlarohaoldumsmile venüsten,bahar hephüzünlüden haber varmı belki özelden falan msj atmıştır diye soruyorum?

Canım o enfeksiyonu ben de çektim çok şükür atlattım...
Baharla görüşüyorum, VENUSTEN bugün gelmedi daha, hephüzülü'yü bilemiyorum...

günaydın balım merak etma aynı dertten bende muzdaribim enfeksiyonun geçmesini bekliyorum 10 gün sonra gel dedi doktor tekrar bir baktıracağım umarım kurtulmuşumdur....

bı sey olmaz yapamam falan dıye dusunme artık bu ay cok daha hzlandır olayı...en kısa zamndad a BASARDIMMM .YAZINI OKUMAK ISTIYORUZZZ

günaydın balım merak etma aynı dertten bende muzdaribim enfeksiyonun geçmesini bekliyorum 10 gün sonra gel dedi doktor tekrar bir baktıracağım umarım kurtulmuşumdur....

Canım sende nasıl bir belirtisi var enfeksiyonun? Benim kenarları acıyor kızarıklıkda var.Nasıl bir tedavi görüyorsun ilaç olarak? İlişkiye girebiliyormusun?

Mualla Oktay hanıma ben bır seans gıttım adımı , soyadımı , meslegımı , yasımı , nasıl evlendıgımı sordu ve sure bıttı 250 tl aldı , cok sasırdım ben gercekten ve cok sınırlendım bu duruma ,dunku programı ben arayamadım ama annem cok ugrastı aramak ıcın olmadı dusuremedı ,
Mualla hn bana dedıkı vajınısmus ıcın paket programımız var ıstersen onu al 3000 tl ama tedvının bıtmesı bana baglı , zaten ben yapabılseydım burdakı bayanların odevlerı ıle yapardım oyle degıl mı? , Uc acık sureler verıyor psıkologlar hele hele bu kadın , Oyle ekranda şırın şırın gorunuyorlar bılerek ...
Yanı ben kesınlıkle onermıyorum , Ille de doktorla cozerım dıyen arkadaslarıma sadece denedıgım doktoru onerırım ben Dr.ulusoyu , Ama tabıı hep soyluyorum keske bende burdakı bayan arkadaslarım gıbı yapsaydım da 4000 lıralar vermeseydım .....

bı sey olmaz yapamam falan dıye dusunme artık bu ay cok daha hzlandır olayı...en kısa zamndad a BASARDIMMM .YAZINI OKUMAK ISTIYORUZZZ

Baharcım sen devam ediyorsun değilmi bebek denemelerine? Doktora gideceksin sanırım hayırlısı olsun.Eşin ile berabermi gideceksin nasıl bir şey yapacaklar acaba bende merak ediyorum tahlil falanmı?

Bende muayene ücretini öğrendim arayarak 250 dedi.Ama söylediklerine bakılırsa değmez bu paraya.İnsan bilemiyor işte.Dediğin gibi tvde farklı görünüyorlar bence paket olması çok saçma belki 3 seansda bitireceksin ne malum?Doğru kişiyi bulmak çok önemli.Cenk kiper ile ilgili bilgisi olan varmı oda İst.sanırım

Canım sende nasıl bir belirtisi var enfeksiyonun? Benim kenarları acıyor kızarıklıkda var.Nasıl bir tedavi görüyorsun ilaç olarak? İlişkiye girebiliyormusun?

balım bende şiddetli karın ağrısı vardı 2 gün boyunca çektim baktım geçecek gibi değil iş çıkışı acile gittik bi arkadaşımla acildeki doktor önce el ile muayene etti karın ve bel bölgemi enfeksiyon kapmışsın dedi kaşıntı akıntı varmı dedi hiç bişey yok dedim o zaman kan ve idrar testi yapalım dedi korka korka kan aldırdım ama hiç acımadı boşuna korkmuşum sonra sonuçları götürdüm hemen doktor baktı dedi mantar var enfeksiyon var birde kanında mikrop var ve bayada çok miktarda nedense :kedi:bende dedim mantar olamaz hiç kaşıntım yok akıntımda normal içte olabilir çeşitleri var dedi ama için rahat etsin diyosan jinekoloğa görün dedi ben o sancıyı apandist sancısı sanıyodum ultrasonlada bi baktırayım dedim tahlillerle birlikte jinekolağada göründüm ultrasonla baktı sorular sordu ama üstü kapalı cevap verdim arkadaşım vaji durumumu bilmiyodu sona hemşire anladı çaktırmadan çıkardı arkadaşımı bende dedim böyle böyle durumlar oldu baktı ultrasonla ben dedim kızlık zarımı çok merak ediyorum noldu ne bitti istersen alttanda bakalım bir an teredütte kaldım zaten kan alınırken başım dönmeye başlamıştı acımasada ruhen tedirgindim bide tatile gidicem diye ağda yaptırmıyorum gerçi çok fazla bişey yoktu ama çekindim doktor anladı dedi sen ilaçlarını kullan iyileş gel herşeyini kontrol ederiz baştan aşağıya dedi ilaçları kullanıyorum bişey yapmıyoruz uzun süredir prezervatif bile aldık ara çok uzamasın diye ama eşim takıntılarda şu an bende üstüne gitmiyorum aylardır o beni çekti şimdi sıra onda...ufff çok uzun oldu...

merhaba kızlar ben yeni kayıt oldum bikaç zamandır okuyodum ama yeni üye oldum malum ortak problem olarak bendede aynı dertten war nerdeyse 1 senelik evliyim ama olmuyo olmuyo çok kötüyüm düm emla krem aldım bu forumdan okuyup denedik ama yine yine olmadı p...s başı giriyo belli bi yere geldikten sonra gitmiyo we sanırım o yer son nokta çünkü çok yanıyo ne yapıcam bilmiyorum sanki bütün ümidimi kaybettim doktorlara werecek maddi gücümde yok. kendimiz halletmek istiyoruz bebeğimiz olsun istiyoruz ama olmuyo yaa olmuyo..LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ..

Öncelikle bebek olayını ikinci plana at...
Emlayı tam olarak içe sürmemişsindir içe sürebilsen eminim ki olurdu...
Ama tabi içe sürebilmek için de parmak egzersizi yapmalısın. Sen direkt p.. denemesi yapmışsın, hüsran kaçınılmaz gibi...
Hemen parmak egzersizlerine başla derim hazır emla da almışsın...

ooo canım ya neler gelmiş başına böyle çok geçmiş olsun.Bende kızlık zarını merak etmiştim neyse bidahaki sefere öğrenirsin artık.Umarım en kısa sürede biter bu sorunun.Biri bitiyor başka şeyler çıkıyor Allahtan hayırlısı ne diyelimm

ben çok ihmalkardım bu konuda çektim cezamı 2 aydır bel ağrısı çektim gitmedim keşke gitseymişim ben kendim kaşındım burada herkes enfeksiyon falan anlatırdı bende ne olduğunu nasıl olduğunu merak eder dururdum gördüm sonunda akannehir bu arada egzersiz yapan yada vajiyi yeni yenmiş arkadaşlar lütfen bi kadın doğumcuya görünün sakın ihmal etmeyin fark etmeden kapıyoruz bişeyler sonrasında uğraş dur...

merhaba arkadaşlar....
crescent sağol arkadaşım beni merak etmişsin....
başardım diyerek dönmeyi çok isterdim...
öyle de yapabileceğime inanıyordum....
regl dönemi vardı..o ara dr a gittm p.ovr çıktı bisürü...yasmne başlattı dr.daha önce 1 yılı aşkın kullnmştm hiç istemydm ama 2 3 ay zaten dedi..sonra da doğum yapman gerek dedi...ilaç da lekelenme yaptı regl sonrası..dru ardım dozu artırdık indirdk..vs...
neticede ilişki veya egzersze devm edeblrsin psiklğu bilgilendrp dedi lekelenme varken de....
ben de çarşmba korkarak oturdum egz için,korktuğum gibi olmadı....yani nefes kas egzsz bırakma mens dönmnde demişti psiklg...benim de işte çoook yoğun bi haftamdı...buraya bile hiiç giremedim10 gündür..kaslar konusunda biraz prob yaşadm ama egzsz aynı yaptım...
sonraki gün yani dün! offff.......................
yine egzszler tamam ya düşünün 3 parmağı yapıyorum!!!eşimin 2 parmğnı da......
akşam deniyelim dedik psiklg aramadan....ank ya gitgelden de bıktım çünkü....ve yetti canıma diye.....
yaparım sanmıştım....
eşimin hiç sorunu olmamştı önceden....ama altta oldğm pozisyonda yapmaya çalştık ve başını yerleştrdğini söyledi...ama suratı çok tedirgindi ve söndü....sonra iyice kötü oldu....
ve ben de çok korkmuştum.....ya niye korktum berbattım........
yaklaşamadığını söyleyip bağırmaya başladı...ben ağlayınca daha da sinirlendi.....
anlayışlı gibi bekliyor ama en zor anlarımda başka bir şeye dönüşüyor.....
sonra tekrar sertlşnce üstte yaparım belki dedim....ama mümkün değil...kalın hissediyorum.....mümkün değil....çok korktum...sonra yine kızdı.....ben üstte olucam yatğn ucuna geçicez bundan sonra 3 parmk alıyosun ya! falan diye bağırdı.......kayganlaştrcyı bile istediğm kadar sürmeme izin vermedi.....
çok kötü oldum....o kadar güzel ilerledim.....regl öncesi 10 günlük egzsz ile bu hale geldm ama.... şimdi........
ama sanki ilişki için denerken hemen öncesinde duştu egzszdi hepsini yapmama rağmen kalın hissediyorum ve korkuyorum.........
dua ettm yine mübarek saatte hepimiz için......
nolur dua edin.....
çok kontrollü gidiyordum ve hergün bir önceki günden iyi olmadıkça bırakmıyodm egszleri....
kendime çok güveniyodum....
gerçekten psikolojim berbat oldu..........

sen anlatırken ara ara bazı mevzularda kendimi gördüm ama bnm halim dahada vahim ben egzersize hiç başlamdım onları düşündükçe çok korkuyorum
yaa bianda olsun bitsin istiyorum psikolojik diyorum herkes yapıyo diyorum ama işte iş oraya gelince olmuyo olamıyo ikimizde çok bıktık bnm gibi olan warmı yaa olupta yenen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…