Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İşte sadece sona odaklandığın için yapamıyorsunya canım...
Ön sevişme anının tadını çıkarsan ve p.. vaj.. değdiğinde bunu umursamasan olup bitecek belki de. Hiçbir acı hissetmiyorsun ki...

ya derin tedavi egzsz aşamasında olan birinin o sonu düşünmemesi kadar kontrollü bişi var mıdır acaba??keşke olsa....yani aklımız sonda oluyo malum...ki eşin de böyle saçmasapan davrandığını gördükten sonra aklım artık iyice dağılır benim.....
gerçekten tıkandım....
duanızı bekliyorum.....
gerçekten tıkandım.......

hephuuznlu.....o an onu dusunmememeye calıs ..meslea bugun sırf sevısmek ııcn gır o yataga...olmayı versın baska zaman geen denersın ama onu yapmak ıcın gırme ...ben o sekıdle gırerdım esımde dıyordu olmasın bugun olmasada bı gun olcak odaklanma ...o an denerken nefesımı tutarmıısm esımd erdı ..bırden nefe sal ver nefes aşl ver dıye konuusrdu ..o an anlardım nefesımı tuttugumu ...

evet.....nefessiz kalma.....nefes almayı düşünmeye çalışma...karşıdaki hiç konuşmayıp tedirgin tedirgin ilerleme derdindeyken kendine acıma......çok kötü issediyorum ..........
çok kötü hissediyorum.......................................

ya derin tedavi egzsz aşamasında olan birinin o sonu düşünmemesi kadar kontrollü bişi var mıdır acaba??keşke olsa....yani aklımız sonda oluyo malum...ki eşin de böyle saçmasapan davrandığını gördükten sonra aklım artık iyice dağılır benim.....
gerçekten tıkandım....
duanızı bekliyorum.....
gerçekten tıkandım.......

Bu kadar kızacağını bilsem yorum yapmazdım...
Elbette o anı düşünmemek elde değil ama zamanı geldiğinde düşün, anı yaşa...
Neyse kendine iyi bak, geçmiş olsun...

evet.....nefessiz kalma.....nefes almayı düşünmeye çalışma...karşıdaki hiç konuşmayıp tedirgin tedirgin ilerleme derdindeyken kendine acıma......çok kötü issediyorum ..........
bıraz kendını toplamaya calsı...kendıne sadece kendın ılac olabılırısn kıms edegıl..o yuzden toparla kendını ve egzerısızını yap mumla dene bu kez

canım eminim eşinde böyle olmasını istemezdi olan olmuş tekrar tekrar bu olumsuzlukları düşünüp kendini harap etme istersen...sen ve eşin biraz sakinleşince oturup konuşun o esnada nefes olayı aklına gelmiyor insanın ben eşime takıldığım anda bana hatırlat dedim oda öyle yaptı ne zamanki durdum ilerletemedim nefes al aşkım dedi ilerledim...birde p...s denemesi yaparken asla p...se bakma ben kaç defa hep tavanı seyrettim bakmamak için...birde üstte deneyeceksen bi dahaki sefere eşine sırtın dönük olarak üste geç bana öyle kolay gelmişti onun tedirgin bakışlarına maruz kalmadım en azından....

allah hepinizin yardımcısı olsun kızlarr..benim yorum yapmam biraz saçma oldu biliyorum ama kendimi sizin yerinize koymaya çalıştım ve elimden geldiği kadarıyla bişiler yapmaya çalıştım..herkes nasıl yapıyorsa sizlerde başaracaksınz birgün..

allah hepinizin yardımcısı olsun kızlarr..benim yorum yapmam biraz saçma oldu biliyorum ama kendimi sizin yerinize koymaya çalıştım ve elimden geldiği kadarıyla bişiler yapmaya çalıştım..herkes nasıl yapıyorsa sizlerde başaracaksınz birgün..

Yok canım neden saçma olsun, sen de elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştın arkadaşlara teşekkürler...

azıcık gerildim ben durdugum yerde niyeyse
şimdii son durumlar için neler söylenebilir .. bastaa hiç kimse eşlerimizde dahil mukemmel degildir hepimizin inişleri cıkısları mutlaka olur vaji tedavisine eşlerin eşlik etme sebeplerinden biride onlarında bu dönemde kendilerini eksik ve güvensiz hissetmelerinden kaynaklanıyormus aslında eşleride tedavi ediyorlarmıs yani bu sorun sadece bizde gibi görünsede her an ne kadar anlayışlı olmaya calıssalarda mutlaka onlarında tükendikleri noktalar oluyor erken boşalmaya kadar gidiyor sertleşme problemine kadar gidiyor ve onlar bizim kadar rahat olamadıkları için cogunlukla paylaşamıyorlarda azıcık empati kurup eşlerimizin gözünden bakarasak ve azıcık daha sakin ve metanetli güçlü olursak inancımızı yitirmessek basarı kacınılmaz söyliyeceklerim şimdilik bu kadar

azıcık gerildim ben durdugum yerde niyeyse
şimdii son durumlar için neler söylenebilir .. bastaa hiç kimse eşlerimizde dahil mukemmel degildir hepimizin inişleri cıkısları mutlaka olur vaji tedavisine eşlerin eşlik etme sebeplerinden biride onlarında bu dönemde kendilerini eksik ve güvensiz hissetmelerinden kaynaklanıyormus aslında eşleride tedavi ediyorlarmıs yani bu sorun sadece bizde gibi görünsede her an ne kadar anlayışlı olmaya calıssalarda mutlaka onlarında tükendikleri noktalar oluyor erken boşalmaya kadar gidiyor sertleşme problemine kadar gidiyor ve onlar bizim kadar rahat olamadıkları için cogunlukla paylaşamıyorlarda azıcık empati kurup eşlerimizin gözünden bakarasak ve azıcık daha sakin ve metanetli güçlü olursak inancımızı yitirmessek basarı kacınılmaz söyliyeceklerim şimdilik bu kadar

Ben de gerildim, burda yardımcı olmaya çalıştığıma kızdım...

Ben de gerildim, burda yardımcı olmaya çalıştığıma kızdım...

kendine kızma derincim iyi niyetle yardımcı olmak istedigin belli zaten burda bazen anlaşılamamak olabiliyor sanal ortamın getirdiklerinden cunku ne mimikler ne ses tonu var sadece yazarak bazen yeterince net ifadeler olamıyor ama yinede azıcık sakin olmasını dilerim ben hephuzunlu arkadasımızın en fazlada kendisi için
onun içinde kolay degil büyük ümitlerle kocaman bir hevesle basladıgı bi ilişki olumsuzlukla son bulmus ama yinede inancını kaybetmemesi gerekiyor

kendine kızma derincim iyi niyetle yardımcı olmak istedigin belli zaten burda bazen anlaşılamamak olabiliyor sanal ortamın getirdiklerinden cunku ne mimikler ne ses tonu var sadece yazarak bazen yeterince net ifadeler olamıyor ama yinede azıcık sakin olmasını dilerim ben hephuzunlu arkadasımızın en fazlada kendisi için
onun içinde kolay degil büyük ümitlerle kocaman bir hevesle basladıgı bi ilişki olumsuzlukla son bulmus ama yinede inancını kaybetmemesi gerekiyor

Evet mimikler falan belli olmuyor ama kötü birşey demediğim açık...
Aynı yollardan biz de geçtik ama gelip burda kimseyi kırmadık. Birçok arkadaşım da var yendikten sonra bu sayfaya girmez oldu. Neden girmiyorlar diye düşünüyordum sanırım ben de artık bu sayfaya girmeyeceğim...

Aynı yollardan biz de geçtik ama gelip burda kimseyi kırmadık. Birçok arkadaşım da var yendikten sonra bu sayfaya girmez oldu. Neden girmiyorlar diye düşünüyordum sanırım ben de artık bu sayfaya girmeyeceğim...

burdaki arkadaslarımızın yardıma ihtiyacı var canım unutma bir kişinin degil sadece

bence oda kotu bır sye demedı ...bugunkı ruh halı bellı cok kotu brı gun gecırıyor ve emınımkı o manada demeıd sana dedııg gıbı zerr de mımıkler bellı olmuyor ..tabı ıfade edemıyourz bırbırımızı ...senın zaten kotu bır sey demedııgnı od abılıyo bence yazdııg cevaptada dert yanaraktan konusmak ıstemıs sana ...kendını ıfade edemedı takılma bosver ...senın nıyetını hepımız bılıyoruz cok kotu bır gun gecırmıs sadece...ıhslahh duzelır

Yapmayın böyle burada herkesin birbirine ihtiyacı var .. Şimdi egzersiz yaptım hemen sizlerle gelişmeleri paylaşmak istedim :KK66:))
işaret parmağımı tamamen içine alabildim. VEEE baş işaret parmağımı ve orta parmağımı birlikte iki boğuma kadar iki parmak alabildim... :KK66:) Hiç yapamayacak sanıyordum iki parmağı..

Eşimin işaret parmağını tamamen aldım. Orta parmağını tamamen aldım...

yaklaşık 45 dakika sürdü egzersiz. Hadi dedim gaza geldim p... denemesi yapalım ama olmadı yanii ben üste çıktım nefes egzersizi yaptım yokkk ben üstte çook zorlanıyorum onu anladım. regliden dolayı 6 gün ara vermiştim egzersize ama daha iyi gelişmelerle döndümmm :KK66:)))

Yapmayın böyle burada herkesin birbirine ihtiyacı var .. Şimdi egzersiz yaptım hemen sizlerle gelişmeleri paylaşmak istedim :KK66:))
işaret parmağımı tamamen içine alabildim. VEEE baş işaret parmağımı ve orta parmağımı birlikte iki boğuma kadar iki parmak alabildim... :KK66:) Hiç yapamayacak sanıyordum iki parmağı..

Eşimin işaret parmağını tamamen aldım. Orta parmağını tamamen aldım...

yaklaşık 45 dakika sürdü egzersiz. Hadi dedim gaza geldim p... denemesi yapalım ama olmadı yanii ben üste çıktım nefes egzersizi yaptım yokkk ben üstte çook zorlanıyorum onu anladım. regliden dolayı 6 gün ara vermiştim egzersize ama daha iyi gelişmelerle döndümmm :KK66:)))

adacım süpeer valla tebrik ederim senii,benim bahsettiğimi pozisyonu dene istersen birde,,,:nazar:

ya bende birbuçuk senedir evliyim. ve hala kızım :KK43: :S vajinismus rahasızlığı bende de var ama egzersizleri de yapamıyorum canım yanıyor sanki orama dokunmak istemiyorumm :KK43:(( doktora gidiyordum ama bıraktım.. en son hipnoz olayı duydum hipnozla bu sıkıntıdan kurtulunuyormuş. ama nereye nasıl gideceğimi bilmiyorum bu konuda bilgisi olan var mı acaba .. varsa nolur bana yardımcı olunn

X