Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ada süpersin devam inşallah az kaldı senin olucak inanıyorum ben.......canım sen parmağını hareket ettirebiliyomusun içerde daire yada ileri geri hareketler gibi

kızlarrr gunaydınnn nasılsınız bugun..adacım sıra sendeymıs gııb gelıyo cok azımlısın ama suprız bır ısımde olabılır ...egzerıslzlere ara sakın vermeyın

kızlarrr gunaydınnn nasılsınız bugun..adacım sıra sendeymıs gııb gelıyo cok azımlısın ama suprız bır ısımde olabılır ...egzerıslzlere ara sakın vermeyın

Günaydın bana daha var gibi çünkü önümde regli var şuan sadece eğzersiz yapabiliyorum devam :)))

ada süpersin devam inşallah az kaldı senin olucak inanıyorum ben.......canım sen parmağını hareket ettirebiliyomusun içerde daire yada ileri geri hareketler gibi

Günaydın Canım, İnşallah hepimizin olacak yeterki inanalım daire hareketi yapmadım ama ileri geri hareketi yaptım az az oluyor nefes alıp vermek çook önemli sende yanma oluyor mu bende biraz yanma var hala var daha yeni başlaıdm diye mi acaba ?

selam arkadaşlar,malum benimde sorunum aynı 2,5 yıl oldu evleneli ve çok zor durumdayım(tahmin edersiniz,insanların çocuk sormaları vs)ben bacaklarımı açamıyorum açsam olacak belki ama mümkün değil yani,bende anne olmayı çok istiyorum psikolojim o kadar bozuldu ki sürekli ağlıyorum,bazen eşimden boşanmayı bile düşündüm ama sağolsun o benden daha sabırlı da tabi nereye kadar sürer bu sabrı bilmiyorum,her şeyden korkuyorum artık lütfen bana da yardım edin(

slm arkadaşım hoşgeldin,,,bacaklarını açamıyosun ya ,peki dokunabiliyormusun oraya?

canım hosgeldın aramıza.....artık hersey bıtıcek buna ınan bak burda hepmız sen gıbıyız sen benım durumumu bı bılseydın ben bıle bsardımzamnla hersye bıtıcek sadece ıste cok ıste basarmayı sakın korkma ınan acı falan yok ...hemen egzersıze basla serce parmakla bak gor gerısı ne kadar kolay olucak ...bızler hep sneın yanındayız ..:1hug:

günaydın kızlarrr..
ben dün yapay p...si denedim 15 cm falan oldu ama birkere soktuktan sonra tekrar yapamadım.bugün eşimle denesemmi yoksa egzersize devammı etsem ne dersiniz?

günaydın kızlarrr..
ben dün yapay p...si denedim 15 cm falan oldu ama birkere soktuktan sonra tekrar yapamadım.bugün eşimle denesemmi yoksa egzersize devammı etsem ne dersiniz?

canım bence cesaretin varsa, panik olmayacağını düşünüyorsan, önce yapay p....sle biraz deneme yap iyice alıştır orayı, sonrada gerçeğine geç derim ben opuyorumnanaktan

günaydın kızlarrr..

canım,,,kendini hazır hissediyosan eğer ,yapabilirim diyosan yap,,,gerçi 15 cm almışsan ,bence eşinde bol kayganlaştırıcı sürsün tamamı olurr,,,bende mesela beynimde bitirmiştim tamamen vajiyii,ama o gece tamamen yapmak için başlamamıştıkk,,hiç beklemiyodum birden oluverdi,,,

günaydın kızlarrr..

süper yaaa 15 cm bence birkaç gün daha dene eğzersiz yap sonra dene derim .. Başarmaya az kalmışş gibi süperrr ....

tatlım seni o kadar iyi anlıyorum ki, ben de senin yaşadığın her şeyi yaşadım, arkadaşlarımın hepsi doğum yaptı ben onlara öylece bakıyordum, eşime karşı mahçup oluyordum sanki, bacaklarımı hiç açamıyordum, ama bi gün internetten önce vajinanın şekline baktım eşimle, bu yaşıma geldim orada ne var bilmiyordum düşünsene, deliğin nerede olduğuna baktım sonra da aynayla kendi vajinamı inceledim, küçük bi delik gördüm :) sonra da bi gece artık çok bunaldığımda, ağlamaktan helak olmuş bi haldeyken dedim ki burada bir delik var, ve orta parmağımla denedim,öyle kolay olduki mutluluktan uçtum, sonra egzersizlerin devamı geldi, bir hafta içinde başarabildim.

benim sana tavsiyem gücünü topla, eşini bunu başaracağına ikna et, o da umutsuz olmasın hevesli olduğunu görsün ki o da destek olsun sana, sanırım eşin zaten anlayışlı davranıyor. bu anlayışından faydalanmayı bil ve birlikte üstesinden gelin, bize de herkes çocuk soruyor artık ve düşün ben üç yılllık evliliğimde yeni üstesinden gelebildim, geçmişi düşünme, başarısız denemeleri düşünme ve egzersizlere başla lütfen...

günaydın kızlarrr..
bugund eyap egzerısıznı ..sonra pe...denemesı yapmadna hemen once yap gene sonra hemen pe... dene olucaktır kesın ...cok az kalmıs..tebrıke derımmm

kafamda bitirdiğimi düşünüyorum bende ama eğer eşimle denersemde olmazsa daha kötümü olurum bilmiyorum onun için bi sorayım dedim.ama bi yandanda hemen yapim olsun artık istiyorum :)aklım çok karışık

p.....s denemesine geçeceksen eğer, olmazsa diye hüsrana uğramamak için,kendini şartlandırma,,,nasılsa sen hazırsın p....s denemesi içiinn,,,ne zaman olsa olurr,,yılmak yok,,gerekirse her türlü pozisyonu dene,,,

işte sorunda orda canım çok fazla bilgim yok pozisyon hakkında burdan okuduğum kadrıyla benim üstte olmam gerkiyomş

psikolojim gerçekten çok düzeldi iştekiler bile anladı sizde bikaç gündür bi farklılık var diyolar:)bir hafta öncesine kadar insanları fırçalamya yer arıyodum hepsi sayenizde oldu kızlar binlerce teşekkürler :enbuyukkk:

işte sorunda orda canım çok fazla bilgim yok pozisyon hakkında burdan okuduğum kadrıyla benim üstte olmam gerkiyomş

valla herkes üstte başardı ,ben öyle yapamadım,yani kendi elimle yerleştirememiştimmm,,,ama sonrasında her türlüsüne alışıyosuunnn,,,

canım ben de üstte yapmadım, egzersizi yaptığım pozisyonda ilkini yaptık. baya da rahat oldu. ben kanepenin ucuna oturdum, arkama da bikaç yastık koyduk, eşimde dizlerinin üzerinde oturdu, eşim biraz uzun boylu olduğu için bu pozisyonda tam denk geldi malum bölgeler, ben denemeleri klozette otururken yapıyodum, tam parmaklarımın girişi yönünde p...s i denedik. kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…