Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben üstte yapamam gibi geliyor heralde altta olmak daha kolay gibi . Daha deneme yapmama zaman var.. yazdıklarınızı sürekli okuyorum psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum.

evet drda bana vajinal muayene yaptığında aynen bu şekilde dene demişti şimdi aklıma geldi harikasınız kızlarrr:lepi:

öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim kızlar,arkadaşım bacağımı acamadığım gibi dokunamıyorumda,aklıma gelince bile kalbime bişey oluyor sanki,yani egzersiz falan cok zor benim için,ne yapacağımı bilemiyorum,lütfen yardım edin bana,evliliğimin en güzel yılları kabus gibi geçti,artık yenmem lazım,insanların bebek yokmu demelerinden bıktım

Egzersizimi yaptım geldim :))) Bende alışkanlık oldu yaa önce ince mum 4 cm alabiliyorum sonra orta kalınlıkta mum onuda 4 cm alabiliyorum serçe parmağımın sonunda yaklştım ama hepsini tam alamadım korktum bir an kasıldım bekledim sonra yavaş yavaş içinde hareket ettirdim akşama tekrar yapacam ne zaman iki parmağa geçebilecem bilmiyorummm ..........

Bende il başladığımda dokunamam dedim sana tavsiyem önce etrafında gezdir elini alıştır ayy hemen parmak almam lazım diye düşünme geç olsun ama OLSUN demi ) Önce gezdir etrafında sadece eline eldive geçir vazelin yada jel dür iyice kayganlaşsın onra aynada dokunmadan ıkın nefes al ver bak oarası nasıl açılıyor sonra oarada küçük bir delik göreceksin önce incele hemen kalkıp vazgeçme sonra çoook ince bir doğum günü mum al eldivene sar hijyene dikkat et sonra onu biraz etrafın dokundur yani maksat bir cisim değdiğini hisset sonra çook yavaş bir şekilde deliğe götür derin nefes al verirken hafifçe çook yavaş ittirmeye çalış bak inanmayacaksın ben böyle aştım şimdi orta büyüklükte mum bile alıyorum ama her seferinde ince mumla başlıyorum kendime güven veriyor. ben bu konuda çook tecrübeli değilim burada yardımcı olmak isteyen çook arkadaşımız var onlara kulak ver ben öyle yaptım. Ama bu aşamaya kadar sormak istediğin bişey varsa yardımcı olabilirim önce şuna inan başaracaksın ... Ne kadar süredir evlisin peki ??

2,5 yıl oldu canım birçok doktora gittim,içki iç dediler içtim,anestol verdi uyusturucu krem sürdüm ama hiçbir şeyin faydası olmadı ve artık anne olmak istiyorum cok kötüyüm ne yapacağımı bilmiyorum bu egzersizi doktor bana demişti ama yapamadım bilmiyorum yapabilirmiyim şimdi

bende 40 günlük evliyim doktora gitmedim buradan kızların tavsiyesi üzerine herşeyi yapıyorum yapabilirsin inan ben vücudumu tanımıyormuşum al bir ayna incele ne olacak ki bak sadece bu bile başlaman için yeterli incele nefes al ver bak neler oluyor orada bak ..
bırak yılları ayları düşünme sen unu başaracaksın öyle yap bak ben pazar günü başladım egzersizlere şuarada kaç günde 4 cm lik cisim alabiliyorum bak yapamasaydım ben yapamazdım bacakalrını aç kasılmaması için nefes al ver hiç bişey yapma önce kasılmaları yen sonra yavaş yavaş başla

canım yazdıkların için tşkrler şu koskoca sıtede bır tek sen cvp verdın yazdıklarıma tşk ederım soyledıklerını dıkkate alacağım

bende hayatımd ahiç alkol almamıştım içtim bünyem ilk alkolü görmesine rağmen cin gibiydim hiç geveşemedim o aşamaya gelince kasılıyordum. Sonra kas gevşetici ilaçları denedim onlarda bir uykumu getirdi anlatamam ve isteksizlik başladı sanki hiç bişey yapmak istemiyordum. Ve bende kas gevşeticileri baş dönmesi falan yaptı olduğu gibi çöpe attım. Emla krem ve sprey aldım bir de gleit gelen diye bir jel var onu aladım daha jel gelmedi ama bu egzersizleri krem ve spreysiz yapıyorum sadece vazelinle yani herşey senin beyninde .. nefes al ve başla ilkinde olamaya bilir yılma 3 saat sonra tekrar dene

anlıyorum canım içki banada tesir etmedi sözde sarhoş oldum ama o ana gelince dediğin gibi cin gibi oluyordum bu dediğiniz jel ne için emla var ama içine sürememki onu

anlıyorum canım içki banada tesir etmedi sözde sarhoş oldum ama o ana gelince dediğin gibi cin gibi oluyordum bu dediğiniz jel ne için emla var ama içine sürememki onu

jel kayganlaşmasına yardımcı oluyor mumu bir eldivene sardın diyelim üzerine jeli sür yavaş yavaş deliğe götürdüğünde nefes alıp verirken hafif ittirmeye çalış kaygan olduğu için girmesi daha kolaylaşacak.

canım evet bende daire yapamadım ilerti geri ancak.....evet yanmam var özellikle son 2 gündür sistit gibi yangım var(

ben bugun de yaptım sanki yanma geçti gibi alışıyor sanırım ) Senin nasıldı geçti bugun egzersizin ?

canım ben çok yoğun gün geçirdim ancak 1 saat önce eve gelebildim iş güç yoğun bu ara....bişe yapamadım bugün eşimlede 4 gün oldu görüşemeyli belki konuşursam onunla moral bulur devam ederim şimdilik mola

tatlım zar esneyerek yok oluyor öyle diyim.o pembe olayı da normal zaten zardan eğer gelecekse pembemsi geliyor.egzersizlere devam parmak sayısı arttıkça mum kalınlaştıkça zar da esneyecek penis için hazır hale gelecek.bu arada arkadaşlar ben önceden zarı tamamen vajinin girişini kapatıyor zannederdim.ama öyle değilmiş iç içe iki halka olduğunu düşünün simit gibi penis girdikten sonra simit yok oluyor sadece bir çember kalıyor.işte simitin kendisi de zar.bilmem açıklaycı oldu mu.biz de parmaklarımızla genişlete genişlete o simidi yok edip çembere dönüştürüyoruz.:)))

Teşekkürler, anladım buna takılmamak düşünmemek en iyisi ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…