Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

cnmmm tebrik ederim seni mutluluklarrr.... bende şuan bu illetle uğraşıyorum... yazında yönünü buldum yazmışsın nasıl buldun yönünü anlatır mısın??? ben şuan kulak çöpüyle deniyorum. ve galiba yönünü bulamıyorum.. bide popo yönüne ittirdim yazmışsın ya bu yön mü oluyor açıkça anlatabilir misin eğer özel olmayacaksa??? ve egzersiz anında aynadan yardım alıyoruz ya eş denemesinde ayna olmuyor.. ben ondan korkuyorum.. şuan hep ayna yardımıyla egzersiz yapıyorum eş denemesinde ayna olmayınca ne yapcam????* ya biliyorum çok zoru sordum sana ama ben 1 yıllık evliyim ve evliliğim bitmek üzere...

senın adına cok sewindim hayırlı olsun canım

sağol canım birde öyle denerim.

Canım yönü eşim alttayken daha kolay buluyorum sana tavsiyem penis asamasina gecersen ustte ol ve arkan esine donuk olsun dizlerini kir ben emlayla uyusturdum vajiyi sonra zeytinyagi surdum elime aldigimda vajinin ustunde gezdirdim sonra geriye yani popo yonune kayiyo kaygan oldugu icin yerini buluyo orda yapman gereken panik yok derin nefes al verirken ikin cukura giriyo ama sakin aciycak suphesine kapilma çünkü uyusturdu krem oyuzden aci hissi kafada siliniyo burda ikinmanin etkisi cok arkadasim

gözünüz aydın arkadaşım çok sevindim, darısı tüm bu sıkıntıyı çekenlerin başına olsun.

Çok sevindimmmm
Tebrikler canım, darısı diğer arkadaşlara

hepimiz aynıydık kuzum merak etme aştığında rahatlarsın, ben egzersiz yapmadım daha doğrusu o kadar cesur olamadım hiç,
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/675956-vajinismussuz-gunlere-merhaba-demek-icin.html#post33
bak bu konu bana ait uzun uzun anlattım istersen incele, egzersiz yapmaya başladığında da yardımcı olurum ama elimden geldiğince, egzersize şurdan başlayım şu kadar süre yapıym diye bir genelleme yapılamaz, amacın şu hep söylüyorum ama vajinaya ağrısız sızısız birşey girebileceğine beynini ikna etmek, istersen parmağınla , ister aparatla, ister eşinin parmağıyla dene yeter ki kendini ikna et. kendini kasmamayı öğrenmeye çalış.

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/675956-vajinismussuz-gunlere-merhaba-demek-icin.html#post33
bu sayfayı inceler msin arkadaşım, yine arkadaşımızda anlatsın ama sen burda yönle alakalı resimler anlatımlar var lütfen bir göz at derim ben.afedersin pns i eline alıp vajinada gezdirirsen bu esnada ıkınarak ittirmeye çalış, yavaş yavaş yönünü bulur.arkadaşım bizde ayn sorunları yaşadık evliliğimiz bitecek falan diye çok ağladık lütfen olumsuzluk düşünme artık biz yanındayız , kaç kişi imkansız dedi ve aştı şimdi sıra sende inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…