Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım çok güzel :KK9:
Olmadı diye üzülme eninde sonunda o da olacak :)
Şimdilik 2 ile devam et daha sonra tekrar denersin 3'ü :)

tamam cnm o zaman ben bugünde 2 taneyle dema edeyim. iyice alışınca 3 e geçeyim demi??? geç olsun ama olsun tatlım.. hızlı hareket edip de iş eş denemesine geçince kalmak istemiyorum.. o yüzden 3 gün sonra olsun ama olsun istiyorummm

Aynen canım acele etme. 2'ye iyice alış sonra 3'ü de yaparsın.

tmmm cnm çok teşekkür ederimmm... ben 3 tane kulak pamuğunu elimle tutamadım. dengeleyemedim belki ondanda yapamamış olabilirimm... ama birşey sorcam cnm sana. ben dedim ya sana tamponu denedim olmadı diye. niye sokamadım ki onu. yani niye girmediki??? çok zorladım ama sanki karşımda duvar var gibiydiii

tmmm cnm çok teşekkür ederimmm... ben 3 tane kulak pamuğunu elimle tutamadım. dengeleyemedim belki ondanda yapamamış olabilirimm... ama birşey sorcam cnm sana. ben dedim ya sana tamponu denedim olmadı diye. niye sokamadım ki onu. yani niye girmediki??? çok zorladım ama sanki karşımda duvar var gibiydiii

Islaklık olmadığından olabilir mi canım ya da kendini kastığın için?

güzelim duvarla karşılaşma nedenin yönle alakalı, bak sana şunu söyleyim, vajinana mesela parmağını direk girdir o zaman direk duvara çarpar parmağın sonra ordan dönmen gerekir yani parmağını ilerletsen sanki kanca gibi şekil alır, dümdüz girmez yani, o çarptın duvar o yani ondan sonra dönmek gerekiyor ama apart dönemeyeceği için yapman gereken poponun altına yastık koyarak yükseltmek, popon yükseldiğinde parmağını girdirsen dimdik girer bükülmesine gerek kalmaz.

sağolasın arkadaşım,hamdolsun iyiyim, bebek bir tane vardı da 2 aylıkken kalbi durmuş kürtaj oldum 6 7 ay olmuştur, ikincisi yok şimdilik.sende ne var ne yok?

ben vajıyı yenelı 7 ay oldu ama hala bebiş yok cok istıyorum allahım ısteyen herkese versın allahım fazla aratmadan verır ıns melodıkadan haberın varmı hıc goremıyorum onu sıtede

güzelim duvarla karşılaşma nedenin yönle alakalı, bak sana şunu söyleyim, vajinana mesela parmağını direk girdir o zaman direk duvara çarpar parmağın sonra ordan dönmen gerekir yani parmağını ilerletsen sanki kanca gibi şekil alır, dümdüz girmez yani, o çarptın duvar o yani ondan sonra dönmek gerekiyor ama apart dönemeyeceği için yapman gereken poponun altına yastık koyarak yükseltmek, popon yükseldiğinde parmağını girdirsen dimdik girer bükülmesine gerek kalmaz.

hımmm anladım cnm ya çok saolll.. bugün o zaman yastık koyarak yapayımm

Kizlar 6 senelik evliyim ve dün gece bu illetten kurduldum ben cok tembeldim hic üstüne gitmedim başlarda hep doktora giderdim doktorlar her defasinda bana ayni şeyleri soylerlerdi parmak egzersizleri verirlerdi ama ben yapamazdim ağlaya ağlaya eve gelirdim hatta gecenlerde gidip kizlik zarimi genisleticektim ama burdan bir arkadasim okadar güzel seyler yazmistiki ikna oldum gitmiycem dedim kendi kendime yenicem sonra emlayla yapmaya calistim bu sefer eşim sertlesme problemi yaşadı şevkim kirildi yine erteledim ve dün gece yine okuyodum ve birden bu iş biticek dedim ilk basta sicak bir dus aldim sonra emla sürdüm. 15 dk beklettim kulak çöpüyle denedim beynime yerlestirdim kucuk mumlarla yaptim sonra bakkal mumunu denedim ve girdi yönünü buldum ve hemen esim uzandi bende penise zeytin yagi surdum eşime arkami donerek popo yönüne ittirdim kafasi girdi hemen sonra esime hareketsiZ kalmasini soyledim o sirada okadar heyecanlandimki baskı hissttim eşim ikinmayi hatirlatti bana ve derin nefes aldim verirken ikindim hop hepsi girdi heyecandan aynayi bulamadim kizlar eşim tamam dedi ben inanamadim olmamıştır dedim sonra elimle baktim penis icinde sifirda gitgel yaptim sonra bir daha denedim bu sefer ben altta eşim üste ben yerlestirdim yavas yavas nefes alip ikindim icine aldim esim gitgel yapti sonra bosaldi içine ve ben hala soktaydim :)))kizlar inanin yapabilirsiniz bukadar senemi bosuna heba etmisim üstte olmak gercekten daha kolay çünkü hakim sensin bol zeytinyagi biraz emla ve bol nefes alip vermek verirken ikin cup icinde orasi bombos kizlar yolunu buluyo benim gibi gec kalmayin nolur gercekten zor diyilmis sadece biraz cesaret ve ben egzersizde yapmadim sadece dun gece hepsini tek tek boyut olarak denedim 20 dk icerinde ve penise gectim ve oldu sadece biraz cesaret ben burdayım kizlar bırakmayın yilmayin ve inanin benimki korkak biri yaptiysa sizde yaparsiniz ..

ben vajinusmus tedavisine başladıgımda 1 bucuk yıllık evliydim tedavide ilerledigimde yani p...u almaua başladıgımda hamile kalmiştım p.. direk yerleştirmeye çalışıyodum çok cnm yanıyodu popoya dogru ittirseydim yenmiştim belkide onu burada ögrendim...
malesef sezeryanla dogum yaptım hiç vajinal muaynem olamadı :KK43:(
Anladım bacım sağlık olsun sn başarmışsın sonuçta bi kere bidaha yaparsn hemde bu sfer 2 nedenin var bunu hem eşini mutlu etmek hemde çocuğuna mutlu bir yuva için yapablrsin canım bn inanıyorum bak bunu öğrendiğim iyi oldu tamamen yenmeden çocuk yok bn hemen hamile olmak istiyodum çocuk cok istiyoruz...

aparatta ne asamada oldugunu bılmıyorum cnm sana tavsıyem aparatla 10 12 cm ı rahat bır hafta dene bu arada es denemesı hıc yapma ıyıye alıstıktan sonra bana yaz ben sana bır pozısyon onereyım onu dene ve kontulorun sende olacagını esıne soyle
eşim güven vermek açısından kontrolü bna bırakıyo zaten hiç karışmıyo dediklerimi uyguluyo bna o pozisyonu bi anlatsana canım ya bn sdce parmak çalıştım ilk serçe parmağmı denedim baktm yapabliyorm korkmuyorm snra orta parmak denedim içinde beklettm tamamen aldm parmağımıda snra direk 7cm lik parfm kapagm vardı onu streçlefim bir günde ona çalıştm snra o akşm braz eşimle denedim ama alamadm içime bu aksm yine çalışcktm eşimle

kendinizi kastığınız için girerkende çıkarkende zorlanır, siz yine iyisiniz ben yenmeden önce serçe parmağımla bile giriş yapamadım korkudan milim ilerletemiyordum. bence çok iyi durumdasınız. çıkarırkende giriş esnasında da takıldığınız kendinizi kastığınızda durun derin derin nefes alıp nefesinizi ıkınırken verin, kabız olmuş gibi ıkının , ıkınırken vajinayı dışarı itiyor gibi hissedin, bakın ıkınmak kasmanıza mani olur o an vajina p girişine izin verir , vajia esnektir sadece biz kendimizi kastığımız için dar gibi gelir. bakmayın küçük birdeliktir ama, hep söylerim iğrenç belki ama afedersin popo deliğini düşün, miniciktir, dışkı çıkar ve eski haline döner sonrasında, ama parmağını girdirmeye çalış mümkün değil kasarsın kendini, orası tahriş olurda bir krem süremem mesela ben.umutsuz değil gayet iyi durumdasınız artık üzülmek yok, biz hepimiz yanınızdayız ve beraber üstesinden geleceğiz inşallah, sizinde azminizle. ağlamak yok söz mü???:13:

Tesekkur ederim gercekten cok moral verdin.artik aglamak sanirim bi aliskanlik oldu bende.herseye aglar oldum.psikolojim bozulcak diye korkuyorym.suan adet oldum.adetim bitince nerden basliyim bu egzersizlerin sirasi nasil olsun? Sen nasil yendin canim anlatirmisin biraz?

X