Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tamam cnm çok sağol o zaman ben doğru yoldayımm... umarım bugünde yapabiliirim ve yarın güzel haberlerle dönebilirim sana

tamam cnm çok sağol o zaman ben doğru yoldayımm... umarım bugünde yapabiliirim ve yarın güzel haberlerle dönebilirim sana
aynen öyle birde nerede takılıyorlar biliyor musun? şimdi dümdüz yatıyorsun ya poponun altına yastık koymadan dizlerini kendine çektin öyle parmağını girdirdin diyelim, parmak ilerliyor sonra duvar gibi dedikleri yere takılıp ilerlemiyor, aslında ordan parmağımızı kıvırıyoruz biraz daha ilerliyor yani parmağın içerde resmen kanca şekli alıyor, ama poponun altına yastık koyup yükseltirsen ilginç şekilde parmağın dimdik giriyor, yani olay şu vajina içi dümdüz değil o yüzden poponu belinle beraber değil belinden kırarak hareket ettir yönü bulursun kolaylıkla pns tede, şimdi kulak çöpü kısa ya onu hissetmeyebilirsin dediğim aklında olsun ama bak buda yön dediğimiz olay

kırmızıyla gösterilme nedeni orası açık normalde ama biz kastığımız için kapalı gibi görünüyor
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956&page=123
bu konunun ilk sayfasında var resimler.

Son düzenleme:
parmağınla denemekten de korkma kıvrımları falan rahat hissedersin, bu arada vajina içinde ilk girişte bademcik gibi birşey var sakın elinin dokunduğu hiçbirşeyden korkma, asla zarar vermezsin, eline eldiven giy yada iyice yıka öyle dene parmağını içinde ileri geri sağa sola hareket ettir.

Canım streçle bence de daha kolay olur.
Sen kulak çubuğunu sokabildiğine göre yönü bulmuşsun zaten.
Sırtüstü yatarken mesela vajina yönü popoya doğrudur. Dimdik şekilde girmez aşağıya doğru itmek gerekir onu diyorlar yön diye :)
Sen aynen devam et canım.

tamam cnm dediğin gibi yapayım popomun altınsa yastık koycm bugün

ben yön falan bilmeden bulmuşum yönü ( sevindim.... bak bu bile moral oldu bana

tamam cnm dediğin gibi yapayım popomun altınsa yastık koycm bugün
aynen devam et, parmaklarını kullanmaktan korkma, en güvenilir olan onlar sonuçta, hatta mesela parmağını korkmadan vajina içinde oynattıkça bile güven gelir sana. şimdi çıkmak zorundayım tatlım Allah yardımcın olsun, yapamıyorum deme hiçbir zaman, nasıl olurda yaparım diye arayışa geç.inşallah güzel haberlerle karşılarsın bizi, Allaha emanet ol. görüşürüz.

mrb kızlar aylardır sayfayı takip ediyorum bikaç buradaki arkadaşaların desteğiyle parmak egzersizine başladım devam edemeyip bıraktım. sonra psikiyatriste gittim tedavim dün bitti ama hala tam olarak p.yi alamıyorum yarısı falan girio sonra canım acıo yenen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekio. dr artık vajinisimus deilsin dedi ama ben hala inanamıyorum sizce aştım mı ben :18 :18 :18

cnm çok sağol iyi dileklerin için.. desteklerin içinde Allah razı olsunnn

Saol canim.burdan sana bilgi vericem ilerleme kaydettikce insallah.guzel haberler verenilirim umarim

1 aydan fazla oldu girmiyorum nasilsiniz kizlar. Bende yenmeye cok yaklasmiskenn baska sorunlar cikti artik vajinusmus gibi bi derdim yok yenmeme gerek kalmadi

Canim benimm yaaa olmuycak ne varr zaten senin cok az bise kalmistii ne demek olmuycakk ikinizin ortak kararimi bu peki

Evet ortak kararimiz ama bosanma nedenimiz dogrudan vajinusmus degil. Esim sinirli bi insan oldu cikti bende daha fazla alttan alamadim kedi kopek gibi olduk ufacik seylerden kavgalar daha fazla dayanamadik. Vajinusmusu neden olarak gostermiyo o sorun degil diyo o konuda anlayisliydi ama acisini baska seulerden fazlasiyla cikarmya basladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…