Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

PRETY haydar dümenin formulü varmıydı söylediklerinden başka..bizede uyguladığın formülleri söylermisin bide öyle deneyelim..
çok sevindim senin adına Mutluluğun daim olsun inş

PRETY haydar dümenin formulü varmıydı söylediklerinden başka..bizede uyguladığın formülleri söylermisin bide öyle deneyelim..
çok sevindim senin adına Mutluluğun daim olsun inş

ben size söyliyim haydar dümenin formülünü:

ilaçlar:KUıFLEX
SPAZMOL
TERMOTERAPı(JEL)
GLEıTGELEN
FıTOKREM
XYLOCAıNE PUMP SPREY
EMLA POMAD
AĞRIKESıCı
TÜP VAZELiN

3 hapı yutun.(kuiflex:2 spazmol:1)(Bu ilaçlar psikolojik rahatlamayı ayrıca vajen kaslarının gevşemesini sağlar)
Bir tencerede su kaynatın.içine vazelinin üçte birini sıkın .
3 hapı yuttuktan 15 dakika sonra 1/3 vazelin sıkılmış tencereye oturun.(tencerenin buharına duracak şekilde oturun,suyla temas etmeyin.sadece buharı vajinanıza gelecek şekilde bacaklarınızı açın ve oturun.etrafınıza bi havlu sarınki buhar sadece o bölgeye güçlü bir şelilde gelsin,başka yere kaçmasın.bu buhar bu bölgeyi genleştirir ve genişletir.arzu ederseniz tencereyi oturmalı tuvaletiniz varsa oraya yerleştirebilirsiniz.böylece oturmanız ve beklemeniz daha rahat olacaktır.)not:tenceredeki su soğumadan ocaktan alır almaz buharına oturunuz.
Kalkın.
Bacaklarınızı açın xylocaine pump spreyi sıkın.(vajinanın içine)yani cinsel birleşme gerçekleştirilen deliğin içine.parmaklarınızla deliği iki yandan çekerek aralyabilir ve spreyi sıkabilirsiniz.eğer kendiniz yapamazsanız bunu eşiniz yapabilir.bu sprey bu bölgedeki hassasiyeti en aza indiri hissisleştirir.
Bu sırada TERMOTERAPi JEL KAYNAMIŞ SU OLAN TENCEREDE 3-4 DAKıKA KALSIN.
Termoterapiyi ince bir havluya sarın.
Bacaklarınızın arasına koyun.
Bacaklarınızı kapatın.(3-4 dakika bekleyin)
Bekledikten sonra spreyi
gene 3-4 defa sıkın
Tekkrar 4-5 dakika termoterapiyi koyun.(ısınan herşey genleşir.bu işlemi yapmanın amacı bu bölgeyi ısıtarak genişlemesini kasların gevşemesini sağlamaktır)
Emla pomadı nohut büyüklüğünde vajinanıza sürün.(cinsel birleşme deliğinin içine sürülecek.isterseniz eşiniz yumuşak dokunuşlarla sürebilir.)
2-3 dakika ovalayarak sürün.(deliğin bir iki santim kadar içine ovalayarak yavaş yavaş parmağınızla girin.)
3-4 dakika bekleyin
ve kolay gelsin:)

not:birleşme sırasında penis vajina deliğinin içine girdikten sonra öne değil makata doğru hareket etmelidir.bu işlem sırasında eşiniz mutlaka prezervatif takmalı yoksa bu kremlerin etkisinden uyuşabilir.vajina deliği bir balona benzer.ilk üç santimlik kısmı dar sonrası kocaman geniş bir balondur.bu ilaçlar bu üç santimlik bölgeyi uyuşturur dolayısıyla hi ortadan kalkar.böylece acı ağrı hissetmezsiniz.
bu işlemler esnasında rahat olun .üstüste başarısızlıkla sonuçlanmış yatak odasında değilde salonda televizyon karşısında yapabilirsiniz.

Zümrütcüğümm ve diğer arkadaşlarım sizler ne düşünüyosunuz haydar amcanın yöntemi hakkında:26:

walla bebişim Haydar amcanın tedavi yöntemlerini tasvip etmiyorum kesinlikle...ama reçeteyle başaran arkadaşlar var bildiğim kadarıyla kaybedecek bi şey yok denemekte bi sakınca yok gibi...bu durumda sonuç önemli o yüzden hangi yöntem olursa olsun hedef bir an önce kurtulmak belki biri daha bu şekilde başarır bilinmez...yalnız dikkat edin o merhemler falan filan yan etkisi varmıdır kaş yaparken göz çıkarmayın Allah korusun ....

Zümrütcüğümm ve diğer arkadaşlarım sizler ne düşünüyosunuz haydar amcanın yöntemi hakkında:26:

kuiflex ve spazmol ü ben normalde de kullanıyorum zaten... ağrılar için... bir yan etkisi yok... biri kas gevşetici özelliği taşıyor,diğeri de spazm çözücü, genelde mide-bagırsak gaz ve spazmları için...

bana kalırsa ilk zamanlardaki gerginliği azaltmak için kas gevşetici abartmamak şartıyla kullanılabilir... aslında formülde verilen çok abartılmış... vajinaya bu kadar yük yüklersek o işi hiç başaramayız... işin sırrı vajinayı gözde büyütmemek... penisi de aynı şekilde... ne zaman ki onların da el,ayak,göz vb. organlarımızdan farkı olmadıgını, sadece zamanı geldiginde işlevlerini yerine getirdiklerini beynimize yerleştirirsek, daha kolay oluyor...dr. cem keçe de böyle söylüyor kitabında...

zaman gelecek,o işi çok rahat yapabilir hale geleceksiniz ( inşallah tabi)..sonra bu sayfalara yazdıklarınızı okuyup vay bee! çekeceksiniz... zamanında ne kadar da takmışım!!! diyeceksiniz...

cinsellik de yemek içmek gibi bir ihtiyaç arkadaşlar...bunu gözünüzde büyütmeyin, büyüttükçe iş içinden çıkılmaz hal alıyor...

aynen canım banada okadar kimyasal kullanmak mantığıma çok yatmadı.inşallah onlara gerek kalmadan hallederiz.
Eşime teklif ettim deneyelim diye akşm nasılsa olmuyor boşver dedi çok üzüldüm
bugun dedim dün çok üzdün beni diye.diyo sana trip atıyorum sana 1 ayı geçti hala olmadı kendini sıkıyosun tek bu şeyi yapan sensin sanki dedi
offfffff:85:
kaderin dediği poziyonda ve sizin söylediğiniz önerilerle eşimin ruh hali düzelince deneyeceğim
Allah hepimizin yardımcısı olsun

kızlar ben başardım

inamıyorum yaaaaaaaaaa oleyyyyy şükürler olsunnnnnnn

çok sevindim yağmurum sabahtır beri seni bekliyorum çok merak ettim seni
ayy çok sevindim mutluluğun daim olsun nasıl başardın hadi anlat kendini nasıl hissediyorsun
inan kendiminki olmuş gibi sevindim
hadi gözün aydın
darısı bizlere

Amin..

sükut, sürenin uzaması lehine işliyor maalesef... bir yerden sonra erkekler kendi üzerine alıyorlar durumu : 'istenmiyorum' ya da 'beceriksizim' gibisinden...

sonra o hevesli,istekli erkeğini mumla arıyorsun... dilerim bu durumu yaşamadan bir an önce yenersin... moralini bozmak degil,seni uyarmak amacım... bunların yaşanmasına fırsat vermeden hallet şu işi hadi. yapabilirsin

kızlar
şimdi tv izliyoduk
2-3 günde özlemiştik birbirimizi hani bi kaç deneme oluyodu ama
dün akşamki çok şehvetliydi :)))
tv izlerken yakınlaştık işte ön sevişme oldu
ben nefes egzersizi yapıodum daha önceki denemelerde
dünde girerken öle yaptım ıkındım birazda
sonra başı girdi derken ıkına ıkına yavaş yavaş gir dedim eşime
o şekilde yaptı her gelişinde hafif git gel yapmasını söyledim
oda yaptı
ve p..s sonuna kdr girdi
1-2 git gelden sonra pıt die bişe hissettim dedi :) duymamış hissetmiş :)
sonra çıkardı ve kırmızı geldi dedi öyle oldu işte
size tavsiyem yatak odasında yapmayın
sevişmeyi birden başlatın ve birbiriizi özledikten sonra yapın
ben salonda başardım

kesinlikle haklısın zümrütcüğüm benim takıntılı eşim hemen pes etme yolunda.elimden geldiğince denemeye çalışacağımm hergün aklımda zaten kadın olmak istiyorum kendimi evli gibi hissetmiyorum.gerekirse her gün üstüne atlayım bari onu beklersemmm ooo:92:

başka mekanlarda deneyin kızlar yatak odasında hüsrana uğrayınca psikolojik olarak tekrar yapmaya kalkınca etkileniyosunuz

Son düzenleme:

erkekler itiraf edemiyor,ya da konuşmayı sevmiyor bu tür konuları... işin açığı vajinismusu tam olarak kavradıklarına inanmıyorum ben... bana kalırsa egzersizlerini yapıp, ortamı ayarlayıp, deneme yapman ve bu işi bitirmendir :)

başka mekanlarda deneyin kızlar yatak odasında hüsrana uğrayınca psikilojik olarak tekrar yapmaya kalkınca etkileniyosunuz
canım kaderin söylediği pozisyondamı denedin.nefes egzersizleri nasıl oluyordu.

uff fena isteklendim kesinlikle başarırım dimi zümrütcüğümm.yağmurla aynı zamanda başladık sayılır o beni solladı onu yakalamam lazım
egzersiz işi biraz sakat işte hala balire olduğum için eşimden habersiz yapamıyorum.onuda tam anlamıyla ikna etmiş değilim.ama iikna olucak başya yolu yok:92:

canım kaderin söylediği pozisyondamı denedin.nefes egzersizleri nasıl oluyordu.

:

yok cnm o pozisyonu denemedim ama
onun söylediği yöntemde mantıklı
onuda deniycem
kaderin çok yardımı oldu
allah yardımcısı olsun.

nefes egzersizini
önceki denemelerimde de yapıodum cnm
burnumdan alıyodum nefesi karnıma göğsüme değil
sonra agizdan veriyodum
eşim içerdeyken durmasını söyleyip yapıyodum acı azalıyodu biraz daha
sonra her gelişinde aynısını yapıyoduk
öyle öyle oldu işte cnm
inşallah 2. denemeyide başarırım

arkadaşlar bende başardım sanırım :)

mum egzersizi yaparken eşim masum masum bakıyordu gel deneyelim dedim ve kırmızıyı gördüm dün akşam ilk kez ve p.. tamamen girdi sayılır..2. denemede yapabilirmiyim bilmiyorum ama ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.Allah hepimizin yardımcısı olsun :81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…