Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar emlayı nasıl kullanıyorduk
vajinin içinemi sıkıyorduk nohut tanesi kadar
o içerde kendisi dağılıyormu yoksa biz elimizle içeriyemi süreceğiz

canım cok az dışına ve biraz içine sürüyosun hafif bir yanma oluyor ama geciyor sonra emla ile ilişkiye giriyorsan bir süre sonra emmasız da yapabilirsin benim gibi sadece ön sevişmeyi uzun tut ve ilk başlarda su bazlı kayganlaştırıcı kullan

ARKADAŞLAR MERHABA
uzun bir süredir yazamıyordum ama mutlu bir haberle geri döndüm ben kurtuldum vajinusmus denen hastalıktan.su an okadar mutluyumki anlatamam üzerimden büyük bir yüğk kalkmıs gibi şimdi sizinle paylasayım deneyimlerimi ben ilk olarak su ınternette dolaşan dr.haydar dümenin reçetesini denedim.Başarılı oldu ve ilk birleşme oldu. Daha sonralarıda sadece emma denen local anastezik krem kullandım.bir süre böle devam etti artık cocuk sahıbı olmak istiyoruz dr gittik ve eşim dra emma kullandığımızı söyledı oda spermin bu kremle ölebileceğini söyledi.Ve kendi kendime dedimki neden olmasın ama bu arada ön sevişmenin yararını göz ardı edemem.Ne kadar uzun süre tuttarsanız ön sevişmeyi okadar rahat oluyomuş.Sadece su bazlı bir kayganlaştırıcı kullandık ve oldu.inanamadım hic hissetmedim bile eşime ne yani bu muydu oldu mu? dedim.
yani arkadaşlar iş önce beyinde bitiyo.ama ön sevişmede cok önemli bir faktör.yakında kayganlaştırıcıda kullanmayacağıma inanıyorum .Allah herkesin yardımcısı olsun

slm bende haydar dumene gıttım ılk deneme deılkı 1 ay sonra fln gerceklestı bızım bırlesmemız 1 kere oldu sadece evet hıcbırsey hıssetmıosun anlamıosun bıle gercekten o duygu cok baska kan gelıo goruorm ama hıc acı hıssetmıodum unutamayacagım bı heyecandı tamam dedım sonunda yenıdım su ıılet hastaklıgı dedım ama bır daha yapamadım ılacları kullanıorm ama fayda etmıyo tamamen beyınde acımayacagının bılıncındeyım ama yapamamıyorum...bu arada adına cok sevındım:KK64:

canımcım gittiğin hiç bir dr egzersiz vermedimi ? ne tür tedavi yöntemleri uyguladılar ? bende istanbuldayım ve psikoloğa gittim 5 seansta bitti 750 Tl verdim....

verdı bı cogu bılıyorum egzersızlrı ama yapamıyorum cok zorladımmı yapabılıyorum ıcımden gelmıyor sıkılıyorm.bılıyorum caba sarfetmelıyım ama cok farklı bı duygu yaa off bak yıne bunaldım:18:

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için.Eğer yardımcı olabileceğim bir konu varsa sorun yanıtlayım arkadaşlar .İnanın bu forumda üzerimde cok pozitif etkileri oldu.Yenen arkadaşlar burda paylatıkça bende kendimde güç hissettim.

evet ilk doktor mahvetti beni dün gece rüyalarıma girdi doktor gece bi uyandık uyu uyuyabilirsen anaestezi 1 saat olur falan dedi bde ben küçük bi operasyonda geciricem doktor onun için de rahat olur dedi .ablan kac dakka da ayılmıştı hatırlayabilirmisin canım .

vallahi :)) o her muaynesini öyle oluyor.. ve açıkçası ablam beni çok etkilediğinden o kadar detaylı sormadım hiç :))

slm arkadaşlar birşey soracaktım ilgılenırsenız sevinirim pasiflora şurubu aldım burdan okumuştum kullanan arkadaşlar varsa etkisi oluyormu acaba ??

bi tane daha tüyo bu akşam çok kaynamalı bi gece olacak sanırım ben reglim bi şey yapamayacağım zaten eşimde geç gelecek siz yapın en iyisi ilişkiyi siz başlatın bu çok hoşlarına gidiyor bizi istekli görmek onları dahada aşka getiriyor...alakasız bi yerde mutfak banyo olabilir dolayın kollarınızı başlayın öpmeye sonrasında o sizi yatak odasına kucağında taşıyacaktır zaten..ben 1 yıllık evliliğimde en çok bu tip başlayan beraberliklerde zevk neymiş anladımbanyoda bi c.tesi öğleden sonrasında temizliğin tam ortasında başladı ve mükemmel bir deneme olmuştu...mümkünse programlamayın kendinizi o zaman mecburiyetmiş gibi hissediyor 2 tarafta...bu gün şu gece olsun demeyin bırakın ocakta yemeğinniz olsun altını kısıp devam edin o arada aklınız yemekte olacağından p...s nasıl girmiş ne kadar girmiş nolmuş farkedemeyeceksiniz VENUSTEN

ahh keşke benim eşimde benim hamlelerimden hoşlansa...ben koç ile boğa burcu karışımıyım biliyorsunuz her iki burcun liderlik hallerini...eşim ise aslan...ama ne zaman o isterse başlıyor ilişki... zaten çabuk kandırıyor beni :KK66: ama ben başlattığımda çok azdır derin bir zevk almamız :))benim baskınlıgımı sevmiyor... o yüzden sadece kışkırtıcı davranıyorum , ilk hamleyi o yapıyor ve böyle devam ediyor... ama ağırlıklı koç burcu olarak ben isterim,ilişkiyi başlatmak bitirmek.. tek sorun bu kaldı ..bazen egolarım zirveye çıktıgında(reglim yaklaştıgında) çok sinirleniyorum... ama bazen konuşmak yetersiz kalıyor..konuşsam anlaşsak bana müsamaha gösterse ben bu sefer rol yapıyor sanırım...aman bu cinsellik ne zor işmiş..ne hassas bir konu.. iki tarafından beyinden tatmini gerekiyor..
zevk almayı fiziksel olarak düşünmeyin,tamamen duygusal :)) yani ruh haline göre farklı farklı... ama şunu biliyorum biz vajililer en çok korkanlar ..korktukları için midir nedir en çok zevk alanlar diye düşünüyorum... dr um da öyle dedi ; çoğunluk klitoris orgazmını yaşayan,sevişmekten kaçmayan kişilermiş vajililer.. belki de korkularımız onu daha da gizemli yaptı.. ve bizler daha sevişgen tipleriz .. aslında eşlerimiz kısa bir dönem için şansız,uzun bir dönem için ise en şanslı erkekler diye düşünüyorum.. bu büyük nimeti kazanmaları için bir kaç dönem sabretmeleri gerekiyor.. :))

Son düzenleme:
selam kızlaaaaarrr bende 1 aylık evliyim ama malesef aynı sorun bendede var :KK43: çok üzgünüm her an her saniye beynimi kemiriyo bu durum. ne kadar zormuş. benden sonra evlenen arkadaşım yaptığını söyleyince o kadar üzülüyorum ve eşime o kadar mahcup oluyorumki. Allahıma şükürler olsun eşim çok anlayışlı. ama oda doğal olarak olmasını çok istiyo :KK43:( ne yapcam offfffffff offfff... sanki girecek delik yok orası kalın bir duvar gibi zorlayınca kayıyo başka yere.

selam kızlaaaaarrr bende 1 aylık evliyim ama malesef aynı sorun bendede var :KK43: çok üzgünüm her an her saniye beynimi kemiriyo bu durum. ne kadar zormuş. benden sonra evlenen arkadaşım yaptığını söyleyince o kadar üzülüyorum ve eşime o kadar mahcup oluyorumki. Allahıma şükürler olsun eşim çok anlayışlı. ama oda doğal olarak olmasını çok istiyo :KK43:( ne yapcam offfffffff offfff... sanki girecek delik yok orası kalın bir duvar gibi zorlayınca kayıyo başka yere.

cnm özelden mesaj attımm.

naz 08 bende aynı durumdayım. ne yapacaz böle. tem gaza geliyorum. olcak bu sefer diye. ama iş oraya gelince olmuyo olmuyo. doktorada gitmek istemiyorum. kendim çözmek istiyorum. bari birbirimizi gaza getirip destk olalım. belki olur:))

naz 08 bende aynı durumdayım. ne yapacaz böle. tem gaza geliyorum. olcak bu sefer diye. ama iş oraya gelince olmuyo olmuyo. doktorada gitmek istemiyorum. kendim çözmek istiyorum. bari birbirimizi gaza getirip destk olalım. belki olur:))

selam bn izmirli 87 naz 08 le konusuoruz ama sana özelden mesaj atamıyoruz msn adreslerimizi neden

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :KK71:kegel egzersizi ile başlayabilirsiniz sonrasında parmak/mum/dilatör egzersizi yaparak yendi burada herkes...

tmm cnm buna ihtiyacımız var zaten

X