Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

olabilir canım dediğim gibi hepsini denemekte fayda var,(madem egzersiz yapılmıyoor)
bende alt pozisyonda yendim
yatağın uç kısmına gelip eşininde ayakta olduğu şekilde ....anlatabilmişimdir umarım!!!

Bende kad_er arkadaşımın dediği pozisyonda denediğimde rahat bir şekilde başarmıştım...:13:

Arzumcum bende regliden sonraki ilk denememi yapacağım,bu gece...Bizim herşeyimiz ard arda oluyor ne tesadüf...Allahın izniyle rahat bir şekilde yapacağız inşallah bu gecede.. :92:

ayyy bebişim evet aynı zamanda da hamiş olursak tamam rahatlatıorum kendimi simdiden
yarın haberleşelim canımm hadi hayırlısı :92:

egzersizlere ara vermeden bugün itibariyle başladım ama bir sorum olacak bugün sadece serçe parmağın yarısı girdi ilk gün için çok mu az devamını getiremedim ilerleme olmadı çünkü

ilk gün için iyi zamanla daha da ilerleyeceksin peki ek bişey kullanıomusun emla vs..

ayyy bebişim evet aynı zamanda da hamiş olursak tamam rahatlatıorum kendimi simdiden
yarın haberleşelim canımm hadi hayırlısı :92:

Bende aynı şeyi düşünmüştüm,canım...Olur mu,olur?Bende aynı şekilde şimdiden kendimi rahatlatıyorum,aslında düşünmemiz lazım biz bu işi başardık,hemde kaç kereee...Tamam yarın haberleşiriz canım..Bu akşamda çok güzel olacak,eşlerimiz korkacak bizden artık...

:82: kesinlikle

canım benim buradaki her arkadaşım gibi elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum bir kişiye bile faydam dokunursa ne mutlu bana...çünkü sizin şu an neler hissettiğinizi ne yaşadığınızı çok iyi biliyoruz...ne güzel dilekler bunlar çok sağol bebişim Allah herkesin gönlüne göre versin sizde şu vajiyi yeninde hep beraber nüfus patlaması yapalım

egzersizlere ara vermeden bugün itibariyle başladım ama bir sorum olacak bugün sadece serçe parmağın yarısı girdi ilk gün için çok mu az devamını getiremedim ilerleme olmadı çünkü

Bende senin gibi kendimi hergün egzersiz yapmaya şartlandırmıştım ve başardım Allaha şükür..Düzenli egzersiz yapılınca kesinlikle sonuca ulaşılıyor arkadaşım..

Arkadaşlar emlayı nasıl kullanıyorduk
vajinin içinemi sıkıyorduk nohut tanesi kadar
o içerde kendisi dağılıyormu yoksa biz elimizle içeriyemi süreceğiz

canımcım ben hem dr yardımı aldım hemde buradaki arkadaşlar sayesinde yendim...vajiden kurtulmanın tek yolu egzersizden geçiyor canım...gerekli bilgileri bu konuda bulabilirsin takıldığın bir yer olursa mutlaka sor merak etme sende başaracaksın....

canım p...s denemesi yapacaksanız bi tavsiyede benden :80:
1- asla ama asla deneme esnasında p...s bakmayın....
2- deneme yaparken eşinizle gözgöze geldiğinizde konsantreniz bozulabiliyor o yüzden üstteyken ters dönün o şekilde deneyin...
3- müzik açın yada yatak odası dışında bi yerde deneyin hem olaya biraz fantazi katmış olursunuz hemde dikkatiniz dağılmış olur...

4- deneme başlarken oldumu olmadı acıdımı acımadımı diye senaryo yazmamaya çalışın zevke odaklanın yada başlarken kendi kendinize acaba ben nelerden zevk alırım nasıl rahat olurum diye sorgulama yapın yani bilinç altınızda yön değiştirsin düşünceleriniz kandırın kendi kendinizi....

slm ben yenı uyeyım 2 yıllık evlıyım...ve hala bu sorunla ugrasıyorum gıtmedıgım doktor kalmadı...haydar dumene gıttım 4 mılyar verdım hala aynıyım....ne yapacagımı sasrdım...

canımcım gittiğin hiç bir dr egzersiz vermedimi ? ne tür tedavi yöntemleri uyguladılar ? bende istanbuldayım ve psikoloğa gittim 5 seansta bitti 750 Tl verdim....

hımmmm cok begendimmm:92:

bi tane daha tüyo bu akşam çok kaynamalı bi gece olacak sanırım ben reglim bi şey yapamayacağım zaten eşimde geç gelecek siz yapın en iyisi :78:ilişkiyi siz başlatın bu çok hoşlarına gidiyor bizi istekli görmek onları dahada aşka getiriyor...alakasız bi yerde mutfak banyo olabilir dolayın kollarınızı başlayın öpmeye sonrasında o sizi yatak odasına kucağında taşıyacaktır zaten..ben 1 yıllık evliliğimde en çok bu tip başlayan beraberliklerde zevk neymiş anladımbanyoda bi c.tesi öğleden sonrasında temizliğin tam ortasında başladı ve mükemmel bir deneme olmuştu...mümkünse programlamayın kendinizi o zaman mecburiyetmiş gibi hissediyor 2 tarafta...bu gün şu gece olsun demeyin bırakın ocakta yemeğinniz olsun altını kısıp devam edin o arada aklınız yemekte olacağından p...s nasıl girmiş ne kadar girmiş nolmuş farkedemeyeceksiniz

wawwww BEBİŞİMMM iyi fikir
sen bize ögret kuzummm

cinselliği çok ciddiye alıp sürekli düşünüp kafa patlatıyoruz normalde çok eğlenceli cesur olan bizler yatakta ürkek bi kız çocuğu oluyoruz...halbuki bunları en çok uygulamamız gereken yer yatak odası...eğlenin tadını çıkarın nolmuş p....s yarısı girdiyse o anda.... tamamıda girecek nasıl olsa siz o anın tadını çıkarın her şeye rağmen yüzünüzde gülücükler eksik olmasın inanın sizdeki pozitiflik hem eşinize hemde iliklerinize kadar hissediliyor....bununda üstesinden geleceksiniz yeterki ufak oyunlarla kandırın kendinizi bi bakmışsınızki oyun sandığınız şeyler aslında gerçeklermiş ve çok eğlenceliymiş :92:

ARKADAŞLAR MERHABA
uzun bir süredir yazamıyordum ama mutlu bir haberle geri döndüm ben kurtuldum vajinusmus denen hastalıktan.su an okadar mutluyumki anlatamam üzerimden büyük bir yüğk kalkmıs gibi şimdi sizinle paylasayım deneyimlerimi ben ilk olarak su ınternette dolaşan dr.haydar dümenin reçetesini denedim.Başarılı oldu ve ilk birleşme oldu. Daha sonralarıda sadece emma denen local anastezik krem kullandım.bir süre böle devam etti artık cocuk sahıbı olmak istiyoruz dr gittik ve eşim dra emma kullandığımızı söyledı oda spermin bu kremle ölebileceğini söyledi.Ve kendi kendime dedimki neden olmasın ama bu arada ön sevişmenin yararını göz ardı edemem.Ne kadar uzun süre tuttarsanız ön sevişmeyi okadar rahat oluyomuş.Sadece su bazlı bir kayganlaştırıcı kullandık ve oldu.inanamadım hic hissetmedim bile eşime ne yani bu muydu oldu mu? dedim.
yani arkadaşlar iş önce beyinde bitiyo.ama ön sevişmede cok önemli bir faktör.yakında kayganlaştırıcıda kullanmayacağıma inanıyorum .Allah herkesin yardımcısı olsun

canım tebrik ederim...umarım iyice cinselliğe alıştıktan sonra bebeğinede kavusursun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…