Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Venüs naber canım nasılsın mesajların ve destegin için tesekkürler kararımı veremiyorum offfff

iiiim bebişim sen nasılsın ? canım benim düşündükçe kararsızlaşıyorsun bence yalnız git daha cesur olursun önce ilk muayeneni nasıl oldun onu düşün istediğinde kendini rahat bırakabileceğini biliyorsun 1 defa oldun 2. defa neden olmasın ? önce normal muayeneyi dene baktınki kendini kontrol etmekte zorlanıyorsun bayıltıp yaparlar..doktorla öncesinde konuşabilme durumun varsa açık açık konuş ama doktoruna güvenemiyorsan seni huzursuz eden bi durum varsa başka bir doktora gidebilirsin...ama ne olur çok fazla düşünüp bilinç altında kurma..biz vajililerin beyni malesef biraz enteresan çalışıyor hemen bi senaryo uyduruyoruz nedense hep trajediye çalışıyor beynimiz ama sen bunu daha önce yaşadın ve atlattın yine yapabilirsin...vaji öncesi durumunu düşün ne kadar imkansız geliyordu senin için cinsellik yaşamak ama başardın....hayatımızda yaşadığımız her kadının yaşabileceği olumsuzluklara gereğinden fazla anlam yüklediğimiz için gerçek başarılarımızın keyfini çıkaramıyoruz...kendine güven mümkünse hemen git bu işi hallet çünkü zaman geçtikçe kendini daha fazla strese sokacaksın...

canım arkadaşım eşim çok takıntılı bunu daha önce ima ettim kabul etmedi şimdi direk söylesem de tartışma çıkar sorun eder ilkinde kızlık zarı değil benim derdim ,seni tatmin etmek şu meseleyi hayırlısıyla sonuçlandırmak,sana güveniyorum dedi ama ben eşime güvenemiyorum sinirlenince çok kötü oluyor bunu dile getirirse çok üzülürüm.akşm tatlı dille egzersizleri tekrar söyleyeceğim. başka türlü aşamayız gibi geliyor egzersizler şart değilmi

evet haklısın canım ilkinde kendim gititim ve oldum yine yapabilirim sonucta saglım için ve işin ucunda kötü bişey yok rüyalarıma bile giriyor dedigin gibi bilinç altına yerleştirioruz ki ilk muaneden sonra bumuydu demiştim ama canımın acısıda cabasıydı kendimi toparlayıp beynimdeki olumsuzlukları atıp gitmem gerekiyor randevum hazır inş basarıcam basarıcammmmmmmmm

çok geçmiş olsun yağmurcuğumm.antibiyotik kullanmadan çok uzun sürede geçiyor.muhakkak kimyasal destek al.hakikaten herkeşler hasta.benimde hertarafım sızlıyor belirtiler başladı gibi:2:

canım bakalım hangimiz önce başaracağız kendime reçete hazırladım
ilişkiden 2 saat önce dua ve kuran okuma
1 saat önce emla
yarım saat önce pasiflora
dakikalar kala bepanten
saniyeler kala besmele çekip deneme 1-2-3:92:

inşallah başarırızz...

kesinlikle canım şeytanın vesveslerine inanma ilk muanen nasıldı bak muane olurken
gözlerini kapa dua et faydası oluyor insan rahatlıyor.duanın insanın rahatlattığını hem dinimiz söylüyor hemde bilim adamları deneylerle ispatlamış.ne varki bunda başarırım herkeşcikler yapıyo diye düşünmeye çalış

KIS ALLAH İİLİĞİNİ VERSİN :)
inşallah başarırsın da benden önce olur cnm
aslında biliyoruz biz
bizi burda rahatlattılar inandırdılar vajiye bişeler girebileceğini ve en son denemem de
kafası defalarca girdi kasmadım düşünsene ve hiç acımadı
ama eşim kendini dahada ittirince kastım ve duvara çarpmış gibi oldu çok acıyodu.
aslında korkumda eşim birden hamle yapıcak die bi düşünce olması kafamda
geçen konuşuyoduk sen birden hamle yapıcaksın di mi dedim öyle hissediyorum kasıyorum dedim güldü demek ki doğru hissetmişim. buda kasılmama neden oluyo sanırım.

bepantenin zararı var mı?
birde nsl kullanıosun cnm ?

malesef egzersiz yapmadan olmuyor her yolu denedik ben ve buradaki bir sürü arkadaş ama sonuç hüsran....zaman geçtikçe dahada üzülüyosun bu kadar stres evliliğini etkiliyor...sen güzel güzel altından gir üstünden çık eşinin ikna et bi şekilde baktınki sinirleniyor hemen kapat konuyu üzerine gitme bi dahada o açana kadar konuyu açma..çok üstüne gidersen ters tepebilir...

saol cnm inşş olurum anlamsız bi takıntı oldu inş bunuda basarıcam.

canım ben vazalini giriş kısmına ve eşimin p. sürüyordum.bu topiğe gelmeden konu açmıştım oraya bi arkadaş yazmış onada doktor tavsiye etmiş.dedi biz onla başardık (bepanten)şimdi bile onsuz canı acıyormuş.eczacıya sorarım alırken.mesela vazalini bebek yağını içinde kimyasal olduğu için zararlı diyorlar haklı olarak doktorda onlarla dene dedi bana:26:
ama emlanın çok methini duydum aldım 25tl onu deneyeceğimm

kesinlikle venüscüğümm öle yapayım stresi artık bizide etkilemeye başladı her denememizde geriliyoruz konusu açılınca eşim nasihat veriyor aklınca bende daha çok sinir oluyorum.egzersiz şart öle yaparım ya ikna olur yada gergin olursa ajdarın nane şarkısı üzerine konu açarım:82:

venüsüm yaa sen nasıl bir insansın Herşey gönlünce olur inşallah melek gibisin.sen herkesin sıkıntısını gidermek için yardım ediyorsun ya Rabbimde senin sıkıntılarını kolaycana geçirsin inş.. İnşallah hayırlı bir zamanda senin gibi melek bir yiğenimiz olur

canım p...ss başını alabiliyorsan eğer,eşin ani bi hamle yapmasın sakın,sen derin nefes al verirken ıkın eşinde yavaşça ittirecek,hepsi bu,nefes egzersizleri çok işe yarıyorr,

canım p...ss başını alabiliyorsan eğer,eşin ani bi hamle yapmasın sakın,sen derin nefes al verirken ıkın eşinde yavaşça ittirecek,hepsi bu,nefes egzersizleri çok işe yarıyorr,

cnm işte başı deil yarısına kdr giriyomuş eşim diyo
derin derin nefes alıp veriyorum o şekilde zaten ilerleyebildim bu kdr.
ama ıkınmadım nefes verirken bide onu deniyim bakalım

cnm işte başı deil yarısına kdr giriyomuş eşim diyo
derin derin nefes alıp veriyorum o şekilde zaten ilerleyebildim bu kdr.
ama ıkınmadım nefes verirken bide onu deniyim bakalım

pes etmek yok,olmuyor diye,,,değişik pozisyonlarda olana kadar deneyin,bende egzersiz yapmadım,bu nefes egzersiziyle yendim,üst pozisyonda mı deniyorsunuz

kader ciğimm biz yağmurla aynı sıkıntıdaşız
ben mesela üstte oluyorum denemelerde

yağmurcuğum ve diğer arkadaşlar yeni bi yöntem denedim arkadaşım böyle başarıya ulaşmış.yatağa enlemesine uzanıyosunuz.göğsünüzden itibaren kafanız dışarda kalsın ellerinizde.eşiniz üstte olucak o şekilde vajideki kasları sıkma imkanımız olmuyormuş
o pozisyonda :26:

pes etmek yok,olmuyor diye,,,değişik pozisyonlarda olana kadar deneyin,bende egzersiz yapmadım,bu nefes egzersiziyle yendim,üst pozisyonda mı deniyorsunuz

cnm hep misyoner pozisyonda deniyoruz varsa bi
önerin söyler misin
sen üste çık deme o zaman hiç yapamıyorum

birde nefes egzersizlerini nsl yaptın onları anlatır mısın cnm ya nolur

Son düzenleme:

olabilir canım dediğim gibi hepsini denemekte fayda var,(madem egzersiz yapılmıyoor)
bende alt pozisyonda yendim
yatağın uç kısmına gelip eşininde ayakta olduğu şekilde ....anlatabilmişimdir umarım!!!

Son düzenleme:
olabilir canım dediğim gibi hepsini denemekte fayda var,(madem egzersiz yapılmıyoor)
bende alt pozisyonda yendim
yatağın uç kısmına gelip eşininde ayakta olduğu şekilde ....anlatabilmişimdir umarım!!!

yatağın uç kısmına gelerek eş ayakta olarak nasıl oluyorki vallahi anlamadım:26:

ılk denmeelr ıcın uste oldugun pozısyon daha kolay oluyo kaıdn ııcn cunku kontrol snede oluyo..ama daha sonra altta denedııgnde pe.. daha kolay olduugnu goruyosun eger yapabnılırsenız altta oldugunuz poz... bence daha kolay

tam kendimi topladım yapıcam dedim emla yı sürdüm bu sefer eşim heyecan yaptı erken bo.... dı başka gün denedik ama bu sefer ben yapamadım tek parmağı ile git gel yapıyor çok rahat oluyor ama pe... değdiği anda kopuyorum itiyorum resmen ve sonrasında diyorki o an parmağım daha girmio 3 haftamız bitti bitsin artık istiyorummm... ıkının rahat oluyor yazmış ama o zaman kasılma olmuyormu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…