Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar hastalığım bitti sükür.bakalım bgn deneyecegiz vajiyi yendıkten sonraki ilk adet sonrası deneme olacak ne tavsiye edersiniz? daha önce okuduklarımın etkisindeyim deeee hay beynime ediyim okdugunu unut işte yooookk

canım ıkınınca açılıyo iyice orası,bende kasılma olmamıştı....

canım bence beynini olumsuz şeylerle doldurma,bolca jel kullanın,ön sevişmeyi uzun tutun,regliden sonra genelde kuruluk fazla olduğundan acı oluyo,,,onun haricinde farklı bişeey yok,aynı diğerleri gibi kolay olacak inşlhhh....

Son düzenleme:

iinşallahhhcanım yaa azimliyim acıkcası bunu seviyorum burada en kısa sürede yenenlerdenim herkese Allah yardım etsin bi an önce cözülsün bu durumlarr haber vericem gelişmeleri:80:

slm ben yenı uyeyım 2 yıllık evlıyım...ve hala bu sorunla ugrasıyorum gıtmedıgım doktor kalmadı...haydar dumene gıttım 4 mılyar verdım hala aynıyım....ne yapacagımı sasrdım...

çok yere gıttım.ama artk esımde gıtmıyor hem maddı hem madevı cok zorladı bu bızı...

anlıyorum. fakat vajinismusun psikolojik kökenli oldugunu sen de biliyorsundur...bence hafif düzeyde antidepresan kullanman faydalı olacaktır. eminim bu süreç seni çok yıpratmıştır...

bu arada hiç tam bir birleşme yaşadınız mı eşinle? yani ilki oldu mu?

depresıf ılaclar kullandım hıc bır fayda goremedım...evet sadece 1 defa uyusturucu ılaclarla bırlesme yasayabıldım...ama ılk ve son oldu..aradan 7 ay gectı hala bırsey yok

peki o kadar para verdin ne gibi seyler yaptılar bunu yenmek için???

hıcbırsey yapmadılar bızım gıbı vajınısmuslu 6 hastayla beraber 1 odada sacma sapan konusma yapıldı...bu 1 saat surdu...daha sonra ılacları verdı ve eve yolladı...ben yapamadım 1 ay sonra ancak bır kez bırlesme yasayabıldık...

canım moralini bozma öncelikle ben yeneli 20 gün falan olacak en fazla 4.5 aylık evliyim bende burdaki arkadasların hepsi cok duyarlı en kısa zamanda egzersizlerle basaracaksın bence.. ilk sayfaları okudunmu ?

egzersizlere ara vermeden bugün itibariyle başladım ama bir sorum olacak bugün sadece serçe parmağın yarısı girdi ilk gün için çok mu az devamını getiremedim ilerleme olmadı çünkü

Arzumcum bende regliden sonraki ilk denememi yapacağım,bu gece...Bizim herşeyimiz ard arda oluyor ne tesadüf...Allahın izniyle rahat bir şekilde yapacağız inşallah bu gecede.. :92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…