Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ayyy canımmm cepten girmiştim yanlişlıkle begenmedim dedim
kusura bakma yaa :78:
bu arada tebrikde ederim regl sonrası inş çok daha iyi olacak merak etme
çok güzel bi gelişme bu

kızlar gunaydın yokmu guzel haberler..:)

günaydın cnm sonucumu almıştım ya smeer baska 2 doktora sordum doktor sitesi cevap verdi korkulacak bişey yok temiz sonuclar dedi ama kendi doktorum yara var dedi aklım karıştı acaba para için mi pazartesi baska doktora gidicem inş diger iki doktorun dedişgini der bana içim biraz olsun rahat kamerayla baktı bide rahmim temiz dedi pazartesine az kaldıı inşş önemli deildir ama vaji.. şişligim dewam edio ilaçlarda yaramadı doktorun verdigi 1 aydır antibiotik iç iç yaramadı artık doktordan şüphelenmeye basladım dicegim o bi doktorla kalmayın sizlerde benim bi arkadas 6 haftalık hamilmiş doktor kist var sende diyip kıza ilaç içirio kız kendi test alıp yapıo ki hamile insan şüphelenio yani

yara ultrasonda gözükür genelde...ya da spekulumla açıp baktıgında gözüyle görür... smear sonucu mikrobun varlıgıyla yoklugunu gösterir... bana kalırsa daha iyi bir doktora gitmen daha iyi olacaktır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…