Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba arkadaşlar bu emlayı ilişkiye başlamadan önce mi sürüyorsunuz ? ben ikidir deniyorum uyuşma olmuyo ne kadar beklemem lazım. ön sevişmeden sonra sürdüm ben hem öyle daha kolay giriyo parmak ama uyuşma olmadı. neden anlamadım

merhaba arkadaşlar bu emlayı ilişkiye başlamadan önce mi sürüyorsunuz ? ben ikidir deniyorum uyuşma olmuyo ne kadar beklemem lazım. ön sevişmeden sonra sürdüm ben hem öyle daha kolay giriyo parmak ama uyuşma olmadı. neden anlamadım

evet...10 dk kadar bekleyince uyuşmaya başlıyor ama öyle çok olmuyor...bazısında hiç uyuşma olmayadabiliyor...yani bünyeye baglı olabiliyor...

günaydın cnm sonucumu almıştım ya smeer baska 2 doktora sordum doktor sitesi cevap verdi korkulacak bişey yok temiz sonuclar dedi ama kendi doktorum yara var dedi aklım karıştı acaba para için mi pazartesi baska doktora gidicem inş diger iki doktorun dedişgini der bana içim biraz olsun rahat kamerayla baktı bide rahmim temiz dedi pazartesine az kaldıı inşş önemli deildir ama vaji.. şişligim dewam edio ilaçlarda yaramadı doktorun verdigi 1 aydır antibiotik iç iç yaramadı artık doktordan şüphelenmeye basladım dicegim o bi doktorla kalmayın sizlerde benim bi arkadas 6 haftalık hamilmiş doktor kist var sende diyip kıza ilaç içirio kız kendi test alıp yapıo ki hamile insan şüphelenio yani
doktorunu degıstır canım...ıcın rahat etsın ...arastır ıyı bı doktor bul

günaydın cnm sonucumu almıştım ya smeer baska 2 doktora sordum doktor sitesi cevap verdi korkulacak bişey yok temiz sonuclar dedi ama kendi doktorum yara var dedi aklım karıştı acaba para için mi pazartesi baska doktora gidicem inş diger iki doktorun dedişgini der bana içim biraz olsun rahat kamerayla baktı bide rahmim temiz dedi pazartesine az kaldıı inşş önemli deildir ama vaji.. şişligim dewam edio ilaçlarda yaramadı doktorun verdigi 1 aydır antibiotik iç iç yaramadı artık doktordan şüphelenmeye basladım dicegim o bi doktorla kalmayın sizlerde benim bi arkadas 6 haftalık hamilmiş doktor kist var sende diyip kıza ilaç içirio kız kendi test alıp yapıo ki hamile insan şüphelenio yani

canımcım bence başka bir dr daha görün burada bi arkadaş vardı izmirde dr tavsiye ediyordu ama bu konumuydu başka konumuydu hatırlamıyorum...tavsiye üzerine gidebilirsin kk den bi araştır istersen....

Masumcat nasılsın,canım?Nasıl gidiyor egzersizler?

walla gayet güzel gidiyo.. emlasız da 2 parmak 2 boğum aldım eş parmağı .. çok mutluyum.. fakat erken regl tüm hayallerimi suya düşürdüEn Büyük KK neysse 5 gün sonra başlarım artık.. dinlenme moduna aldım kendimi :)))

sen nasılsın... nasıl gidiyo.. her şey yolundadır umarım..:KK8:

slm arkadaşlar.naparsam yapiym diğer bi boya geçemıorum çok kalın gelıo girmıyo ve çok acıyo :KK43:
gttikçe daralıyo sanki ya :KK43:

orta parmak dene..sonra 2 parmak.. orta parmaga da alışsın.. illakı mum diyorsan mumu biraz rendele :KK70: sonra kondomla :) sonra o boyuta alıştınmı rendesiz muma devam :))

canımcım bence başka bir dr daha görün burada bi arkadaş vardı izmirde dr tavsiye ediyordu ama bu konumuydu başka konumuydu hatırlamıyorum...tavsiye üzerine gidebilirsin kk den bi araştır istersen....

saol cnm smeer temizmiş baska doktorlarla yazıştım pazarteside randevu aldım gidicem sizlere salı günü sölerim hayırlı olur inşşş

canlar bilirsiniz bende 1 aylık evliydim ilişkiye giremiyordum...
eşimle parmak egzarsizlerini konuştum asla yapma yaparsan ben razı değilim buna
benim rızamı gözetmessen yap dedi.bu senin psikolojini bozar kendini basite indirilmiş gibi hissedersin diyor.anlatıyorum olması için bu aşamayı yapmam lazım yoksa zor olucak hayır diyo kendinii kasıyorsun ondan olmuyor.kasmamaya çalış rahat bırak kendini
başka yöntemler deneyelim diyo.
şimdi ben kendim ondan habersiz yapsam kızlık zarım hala beklemede ona zarar verirsem kendimi kötü hissederim
offf eşim benim psikolojimi düşünerek iyiliğimi isteyerek kötülük yapıyor farkında değil

canlar bilirsiniz bende 1 aylık evliydim ilişkiye giremiyordum...
eşimle parmak egzarsizlerini konuştum asla yapma yaparsan ben razı değilim buna
benim rızamı gözetmessen yap dedi.bu senin psikolojini bozar kendini basite indirilmiş gibi hissedersin diyor.anlatıyorum olması için bu aşamayı yapmam lazım yoksa zor olucak hayır diyo kendinii kasıyorsun ondan olmuyor.kasmamaya çalış rahat bırak kendini
başka yöntemler deneyelim diyo.
şimdi ben kendim ondan habersiz yapsam kızlık zarım hala beklemede ona zarar verirsem kendimi kötü hissederim
offf eşim benim psikolojimi düşünerek iyiliğimi isteyerek kötülük yapıyor farkında değil

canım eğer razı değilse olmaz sen zaten huzursuz olursun yapamassın...onun dediği başka yöntemler neymiş?

kas gevşetici işe yarar mı kızlar
hemşire arkadaşım söyledi ağrı kesiciylede olur diyo

yok bebişim iş oraya geldiğinde ne kadar gevşemiş kasın varsa kasılıyor...beyin gevşemedikçe yani kafan rahat olmadıkça ne içersen iç hiç bir şey fayda etmiyor malesef...ben kör kütük sarhoş oldum balayında yatağın yolunu bulamıyodum o kadar sarhoştum p...s vajiye değdiği anda zınk yerimden fırladım ne sarhoşluk kaldı nede gevşemiş kas o anda...hiç bir farkı yoktu önceki denemelerden direk kilitledim vajiyi :KK3:

bizim balayına gittiğimiz otel aynı zamanda spa merkeziydi 1 günümü sauna masaj türk hamamına ayırdım rahatlamak için düşün saatlerce uğraştım çok rahat bi halde kuşlar gibi şendim çıktım odaya misler gibi kokuyor her tarafım parlıyor artık kendime güvenim zirve yapmış ohhh dedim bu akşam oldu bu iş...sevişme ıvır zıvır herşey güzel ben gülücükler saçarak devam ediyorum tamam hazırım diyorum içimden bi yandanda hatim ediyorum bütün duaları okuyorum ama nafile her zamanki gibi tıkandık...o bacaklar açılmıyo beyin bir anda devreye girip kısa devre yaptırdı vücudu sonuç hüsran işin yoksa sabaha kadar ağla... yani demek istediğim fiziksel olara bi sorun yok bilinç altı korkularımız herşeyin önüne geçiyor ve o anda mümkün değil kendine hakim olamıyorsun...

kızlar içinizi karartmak için yazmadım ama bunları bilin isterseniz sizde deneyin ama beynimiz oraya birşey girmesine engel oluyor...bunu kendimize ispatlamamızın tek yoluda egzersiz yapmak bak gördünmü parmağımı vajime sokabiliyorum ve hiç acımıyor komutunu beyninize gönderdiğiniz anda olayın yarısı çözülmüş oluyor..artık o kadar ağır bastıramıyor bilinç altı çünkü biz artık acımadığını kendimiz anlamış oluyoruz...

oooo ben neler neler kas gevsetıcı...uyku hapı..alkol...kremler...hepsı husran ..dedııgn gıbı hersey beyınde bıtıyo

canım eğer razı değilse olmaz sen zaten huzursuz olursun yapamassın...onun dediği başka yöntemler neymiş?

canım psikolojikman rahatla diyo kendini gevşek bırak diyo kendince jinekologluk yapıyor.
çok şefkatli davranıyor beynimi rahatlatmak için kendin aşacaksın diyo
Rabbim yardımcımız olsun zor yaa
ne mutlu sen aşmışsın oh ne güzel :KK19:

X