Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım inan bana burada başaran hiç kimsenin sizlerden hiç bir farkı yoktu hiç birimiz sizden daha cesur değildik...geride kalmış sayfalara bakın isterseniz vakit bulduğunuzda hepimiz korkaktık yawww :82: ödümüz patlıyodu egzersizden...ne zamanki düzenli egzersiz yapmaya başladık anladıkki bu işin yolu bu başka yolu yok sayfada başaranların yazdıklarını imrenerek okurduk bizde böyle yazabilirmiyiz bir gün diye hayal ederdik yarın öbür gün sizlerde öyle olacaksınız...başaran çoğu arkadaş işi bitince kaçtı o ayrı mesele tabi :88:

yok bizde başardığımızda dostluğumuz burdan devam edecek ve yeni arkadaşlara yardım edeceğiz inş sizler gibi
eşimi egzersiz için kandırmaya çalışayım bu akşm
hepinize iyi hafta sonları inş pazartesi bir çok arkadaşımızdan ve benden müjde alırsınız..
sizleri çok seviyorum Allaha emanetsiniz...

canım vajinin genişlemesi gerekli falan de işvelen cilvelen bi yolunu bul ikna et :92:gerekirse ikoncanlar gibi yap

selamlarrrrr kizzzzzlaaaaarrrrrrrrrrr.. insallah hepiniz iyisinizdir!

ben en son pazartesi son dilatörü komple alabilmistim, hatirliyan vardir aranizda.
sali carsamba persembe egzersiz yapamadim yapmadim cünkü vajide biraz baski
hissediyordum, kücük yara vardi sanki ama yinede moralim tabi süperdiiiii

bugün cok sükür kendimi yine iyi hissediyorum ve bu aksam egzersize devammmmm!
cok merak ediyorum nasil olacak diye, yine hepsini alabilecekmiyim..
yenmeme cok az kaldigini hissediyorum artik yaaaa...

canım moral bu işte çok önemli :98: hadi bakalım sana kolay gelsin güzel haberlerini bekliyoruz :92:ayyyy ben bu ikoncanları çok beğendim

canım doktora gidin o zaman..eşin profosyonel düşünüyor,korkması senin için tedirgin olması normal.. uzman takibinde tedavi olman onu rahatlatacaktır.. buradaki aynı şeyler ama eşin sanırım biraz titiz,hassas biri.. ama dr a gitmekte de geç kalmayın..

Son düzenleme:

ya aklıma geldi bende masaj yaptırmıstım bi ton para verip işe yarar die tırtttt nerdeeeeeeeeee

katılıyorum venustene eşinle eşinin parmagıyla yapabilirsin dokunmasına bile izin vermekle bi sürü yol katedeceksin

vallahi dogru coook dogru esine izin ver benimki benimle alakalı benim bilmediğim her ayrıntımı bilio ona izin vermek en iyisi yoksa ben 1 adım ilerleyemezdim onu cok seviyorummm:92:

aynen biz de balayındayken kökledik şarapları ama sızmışım.. hatta mışıııl mışıl uyumuşum eşim de yazık ööylece yatıvermiş tabi bünyeye ağır geldi alkol

walla kızlar 15 gün önce bi arkadaşım evlendi kız o kadar çok korkuyorduki bende evlendiğim gece en ufak bi korku yoktu nasıl olsa eve gidince olacak dedim olmadı şok oldum sonra yorgunduk strestendir dedim balayında aynen öyle hep bu gün yarın dedim...evlenen hatun o kadar korkan titreyen kız kendimi o anlık rahat bıraktım hemen oldu hiç bişey anlamadım diyor çok güzel bişeymiş boşuna korkmuşum diyor biz egzersiz yaparak ancak başarabildik anlayamıyorum nasıl hemen oluverdi...çok baskıcı bi ailede büyümüştü hiç kimseyle çıkmadı çıktığı adamlada evlendi ben o kadar rahattım vajili oldum anlayamıyorum nasıl bir psikolojidir bu ???? herkes ilk defa yaparken nasıl oluyorda hiç sorunsuz oluyor ve öyle devam ediyor demekki olay sadece ve sadece kendini rahat bırakmakta.....çünkü vajiyi yensekte kendimizi kontrol etmeyi rahat bırakmayı öğrenemediğimiz sürece sıkıntı devam ediyor...

kıslarrrrrrrrrrrrrrr
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ve çok mutluyum
şükürler olsun ki meleğim geliyo

canımmmmmmm inanmıyorum yaaaa ne güzel bi haber tebrik ederim sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin rabbim...ne kadarlıkmış??? balımmmm sen ne zaman yenmiştin ? ilişkinde bi sorun yok herşey yolunda değilmi ?

Egzersiz yapan/yapmaya çalışan arkadaşlar :

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Filesta

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak egzersizi)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak egzersizi)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86
26- Sukut
27- Unfaithful24
28- Yagmur82
29- Deniz1987

kesinlikle katılıyorum sana.. ben yazdıklarını okuduğumda kendimi buluyorum inan.. ama tek bir şeye dua ediyorum.. Allah herkese anlayışlı ve sabırlı bir eş nasip etsin inşallah.. çok önemliymiş.. düşünsene adam sırf bu nedendden dolayı ayrılabilirdi.. hepimiz bu illeti yenicez.. millet çatır çatır yapıyo, doğuruyo walla.. biz de yapıcaz :92:

ben de 2 parmak eş denemesindeyim cınımm.. 2 boğum ama olsun.. orda görürsem gaza daha çok gelirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…