Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

selam kızlar eşim yok bu akşam bende mesaideyim dünde grip oldum diye erken yatıım 2 gün gene fire verdik ne tembel bir çiftiz biz bilmiyorum yenince ne yapıcazzz acaba .)

haklısın canım :)) bu arada nasıl gidiyor denediniz mi ? nerelerdesin..

ewweett cınıımmm.. az önce eşimle emla sürmeden denedik parmak.. orta parmakla uzun süre git gel yaptık.. 2 parmak denedik yarıya kadar aldım ki neredeyse p....s kadardı kalınlığı .. ama beni en çok sewindiren şey emlasız bunu yapmam oldu .. yağ bile sürmedik.. önsewişme süper etkiliyo bu işi gerçekten.. biraz baskı oluyo ama normal yaa..eşim oranın artık esnediğini kasılma olmadığını kaç kere söyledi bana..biraz sıkalım yaa.. 16 ayın acısını çıkarmak istiyoruz

aslında emlayla yapıcaktık.. sewişmenin ortasında dedim ki hadi emlayla deneyelim.. ikimiz de kapının arkasında asılı kremi almaya üşendik walla :))) süper de oldu.. emlasız yaptıkk parmak.. çok mutluyummm... olacak.. az kaldı.. kafamdan emla olayını attım yaa.. süper yaa.. ama 2 parmak emla ile deniyim diyorum anlamak için.. zaten emlasız da oldu .. en kısa zamanda p...s e geçmek istiyorumm. 3-4 güne de regl im başlıcak.. yetişse bari

canım tşkrler sana o kadar guzel yazmışsınkı tekrar tekrar okuyorum çok sağollll

kızlar ben eşimle p.. denmesinde alabildim ama gel git yapamadık ve canım acır gibi oldu devam edemedik yani yaklaşmıştık ama bir rahatça giriş çıkış daha olmadı

kızlar ben eşimle p.. denmesinde alabildim ama gel git yapamadık ve canım acır gibi oldu devam edemedik yani yaklaşmıştık ama bir rahatça giriş çıkış daha olmadı
tebrık edıyorum ...gıt gel olucak ılk zamnalar zor oluyo ama sık sık deneme sonrasında ghıt gelde oluyo

üşeniyorum egzersize de
aslında nsl yapılıyo onuda bilmiyorum.
Ama çok sıkıldım ben bu durumdan.

hemen bi toparlan lütfen bu böyle devam etmez biliyorsun günler günleri kovalıyacak ama ne üşenme geçicek nede erteleme duygusu şimdi başlamassan başlayamassın bu rahatsızlıgın en üzücü kısmı erteleme durumu zaten şimdi dilersen ortamın müsaitse hemen bilgisayardan kalkıp bi ayna edin kendine ve vaji yi inceleyerek başla nefes alıp ver hafifçe ıkın bak bakalım açılmayı görüceksin ve bu senin için baslangıç olucak şimdi bunu dene ve gel sonucu yaz buraya bekliyorum hadi canım

HAKLISIN CNM NE DESEN HAKLISIN VALLAHİ..
evet ıkınınca açılma var ama çok az oda
dün gece sadece 2 cm falan oldu sonrası çok acıyo ilerleyemiyoruz
çok sıkıyorum ve kasıyorum
eşimde diyo girişi kolayda ilerisi çok dar diyo
anlamıyorum ben hiç acıdan falan
emla krem önerir misin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…