Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Amin inşallah teşekkür ederim . Ben çocuk düşünmeden önce dıktora gittim muayene ve hormon testlerinde bir sorun çıkmadı çok şükür . Bekleyelim o zaman nasip dediğiniz tibi
Maşallah bir sorun da yoksa streslenmeden denemelere devam. Biraz da salmak gerekiyor çok üstüne düşünce sanırım stresten olmuyor herkes öyle diyor :)

Misyoner yaparken zorlanıyorum yapamadım hatta. Penis büyük ve kalın olduğu için mi nedir daha girerken aciyor sanki bende acıdan kasıyorum hemen saçma bi döngü oldu. İlk ilişkiyi yaşadıktan sonra bunu yapamamak neden acaba misyoneri nasil daha kolay ve zevk alabilicek durumda yapabilirim

İlk giriş acıtıyor biraz ama kasıldığın yerde durun çıkmasın elin sen sakinle bacakları gevşetve kegel yap yani çişini yapar gibi yap o esnada eşini ilerlet.

Bi de öncesinde aparatla çalışma yapıyorsun dimi?

Yapabildiğiniz pozisyonlarda biraz daha rahatladıktan sonra misyoner'e geçmek de iyi olabilir. Ben de ancak öyle yapabildim. Uzun süre ilk yapabildiğim(üstte olduğum pozisyonlar) şekilde oldu sadece, sonra sonra diğerlerine geçebildik.

ıkınmada benim de tamamen kapanıyor sanki hiç girmiyor, ıkınmayınca daha çok giriyor. Onu ben de anlamadım, cevapları okuyacağım
Canım merhaba bende senin gibiydim ama çok şükür aştım iki ay oldu penisi sen yönet sen vajina ağzına doğru götür yavaş yavaş ilerlet baskı hisedince az birşey ıkın özür dileyerek sanki kabizmiş gibi vajina ağzının nasıl açıldığını o kadar rahat hisedeceksin ki kendin ilerletince daha rahat hissedersin sonradan kontrolü eşine bırak

Merhaba canım bide bir bacağını duvara yaslayıp destek alıp oburunude havada kalçani yukarı doğru dene ben o şekilde rahatlıkla aştım sadece baskı hisedince bırakma hafiften ıkın hissederek olacak ALLAHin izniyle

Sizce en rahat pozisyon hangisi olur ? Benim ustte oldugum mu

Kızlar merhaba.. artık çıldırmak üzereyim :) dilatör setleri yapıyorum, parmak egzersizi yapıyorum, eşli denemede takılıp kalıyorum. Spreyle oluyor bunda sıkıntı yok ama spreysiz olsun diyorum olmuyor. Acaba dedim eşim devreye girince mi panik oluyorum diye onada parmak ve dilatör de bana yardımcı olmasını söyledim. Vajina girişindeki o kası parmakla esneterek yada ağrıdığında parmağı orada tutarak geçmesini yada bu hissiyata alışmaya çalışıyorum, 1 gün boyunca o kasta ağrım oluyor azda olsa halbuki ben bu kısmı aşmıştım 2 ay önce . Yine başa döndüm çok üzülüyorum. Neyi eksik yapıyorum yardım edin

Canım kendini çok kasiyorsun bu yüzden oluyor vajina aslında aşırı esnek zaten bunu vajina ağzından geçerken hissedersin koca bir boşluk ağrı yok sadece girişte bir sizi olacak onda da az biraz ıkın böyle sık kendini rahatlikla ilerleme olacak göreceksin bnde başta aparatla deniyorum sonradan git gide saçma gelmeye başladı başta beynimle red ettim aparatları çünkü onun boyutuda penis gibi ondada acı oluyor hata peniste o kadar yok ağrı çünkü esnek aparat gibi sert değil ilişki esnasında kafa olarak ilişkiye verme kendini agriyacak biraz ilk başta ama oda birşey değil ki de inan aynı iğne batması gibi o kadar az bı acı yani bide ilişkide en sevdiğin müziği aç aklın müzikte olsun birazda İNŞALLAH en kısa sürede asarsin bu durumu

merhaba, spreyle devm et o zaman bir süre ama arada spreysiz dene çünkü illa bir gün sakinlemiş olacaksın :)

Anlamadığım bi şey var ıkınırken vajina kasılır mi açılır mı kasiliyor sanki giriş olmaz gibi geliyor doğrusu nedir
Doğru bir şekilde kasmadan ıkınırsanız kasmaktan kastım karnı sıkmak değil

Gülü koklar gibi nefes alıp mumu üfler gibi nefes verirken ıkınmanız gerekiyor

Kızlarım hepinize iyi akşamlar, hikayemi daha önce anlatmıştım, aparatların hepsini yapamıyorum bi yerde canım acıyo ve ilişkide de penisin hepsini alamıyorum demiştim, bugün cesaretimi toplayıp özelde doktora gittim ve doktor mandalina büyüklüğünde myom olduğunu, eğer büyürse ameliyatla alınması gerektiğini söyledi. İlişkide de tıkanmamın sebebi buymuş, önerebileceğiniz bitkisel bişey var mı bir dahaki kontrole kadar büyümemesi için, ameliyat beni çok korkutuyo bu konu tamamen geçmediği için

Geçmiş olsun canım korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…