Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet yapınca bende elimde
Akşamları yapsam yeterli olur yani öyle mi bende yapmaya başlaynca iyi hissediyorum

Tamam hemen bu akşam başlayacağım inşallah

Tamam çok teşekkür ederim size

Kesinlikle zamanla alışacaksınız
Kontrol sizde olmalı alışana kadar zamanla çeşitli pozisyonlar denersiniz
Sonra oh be ne çok gözümde büyütmüşüm diyeceksiniz
Eşim misyoner yapmak istiyor ama ben alttayken bacaklarımı yukarı doğru açınca giriş zor oluyor sanki korkuyorum bi anda gibi penisi de biraz büyük misyoner için öneriniz nelerdir acaba en kolay nasıl olur

Eşim misyoner yapmak istiyor ama ben alttayken bacaklarımı yukarı doğru açınca giriş zor oluyor sanki korkuyorum bi anda gibi penisi de biraz büyük misyoner için öneriniz nelerdir acaba en kolay nasıl olur
En rahat olanlardan aslında zamanla alışırsınız
Islak olmasına dikkat edin ön sevişmeyi uzatın
Kendiniz yavaş yavaş alın içeri yani kontrol biraz sizde olsun zamanla alışırsınız inanın

Gerçekten mi lütfen doğruyu söyleyin
Kesinlikle çok kolay
1-2-3 giriyorsa zaten 4.nün girmeme ihtimali yok
4.yü denemeden önce diğerlerini kullanın sonra 4 pıt diye girer
Tabii sakin olun nefes verin meditasyon yapın
Özel günlerinizde de ara vermeyin ıslaklıktan dolayı çok daha rahat girer temizliğe önem verin

Peki artık tamam olduğunu bittiğini nasıl anlarım eşli denemeye geçmek için
Kendini dinle en doğru zamanı bulursun. Ben doktoruma kendim söylemiştim ilişkiye hazır olduğumu hissediyor insan ☺4.aparatı çok rahat şekilde yapana kadar egzersize devam et sonrasını hissedeceksin zaten

Arkadaşlar merhsba. Bir sorum olacaktı. Vajinismusu yendikten sonrw gebe kalanlar ne kadar sirede gebe kaldınız ? Vajinismusun etkisi oldu mu ? Ben yeneli 4 sy oldu 2 ay korunduk ama 2 aydır korunmuyoruz hatta bu ay ovulasyon testiyle yumurtlama takibi yapıp o günleri değerlendirdik . Kayganlaştırıcı dahil hiçbir şey kullanmıyoruz . Her şey normal . Sizin süreç nasıl ilerledi?

6 ay gebelik önermiyorlar

Merhaba, eski bir vajinusmuslu olmanın gebeliğe etkisi olacağını sanmıyorum. Denemelerde, hatta tam birleşme sağlanmadan bile hamile kalan var. Herkesin süreci farklı, kimisi ilk ay kalır kimisi bir süre sonra.. 6 ay-1 yıl deneme yaptıktan sonra istersen doktora gidebilirsin. 35 yaşın altındaki kişiler için 1 yıl deniyor. Allah sağlıkla nasip etsin inşallah :)

Amin inşallah teşekkür ederim . Ben çocuk düşünmeden önce dıktora gittim muayene ve hormon testlerinde bir sorun çıkmadı çok şükür . Bekleyelim o zaman nasip dediğiniz tibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…