Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Fiziksel bir sorun olmadığını görmüşsün. Şuan artık herşey senin kafanda canım. Yapacağına inanmalısın o yüzden önce depresif halden bi kurtulalım sana yardımı olmayacak duygulara ihtiyacımız yok, belki sana şuan herşeyi yaptım olmadı bitmeyecek asla gibi hissettiriyor olabilir ama biz burda çok örneğine şahit olduk, hiç bişey yapamazken bir haftada yenenler oldu. Sende yapabilirsin.. Eğer hiç yapmadıysan aparat edinerek başlayabilirsin, evde kendi konforunda kafanı rahatlatarak aparat egzersizi ile yapabileceğine inanıyorum. Bu işin temeli beynini buna hazırlamak ve bol egzersiz yapmak. Ancak bu şekilde başarabilirsin bende doktora giderek yendim ama doktorda konuşma terapisi harici hiçbişeye izin vermedim ama onun verdiği ödevleri evimin konforunda yaptım ve bu şekilde kurtuldum. Kendimi bu şekilde rahat hissetmiştim doktorda geriliyodum ve acıdığını sanıyodum aynı şeyi evde yapınca hiç acı olmuyodu ☺

Mesaj atıcaktım ama kapalıydı, sen zaten çoğu şeyi halletmişsin sadece psikolojik olan sorun kalmış yani bol bol vajina yapısını anlatan videolar izlemen gerek bence ben senden çok çok daha kötüydüm hatta korkudan doktora bile gidemedim hiç, emin ol başarmana çok az kalmış seni çok iyi anlıyorum ama hepsi geçicek. Dertleşmek istersen özelden yazabilirsin uzun uzun konuşuruz

Canım, çok teşekkür ederim .Dilatör ve yapay penisle de denedim, ama sanırım psikolojim ile ilgili bir şey titreyip, bacağımı kapatıyorum.Değerli vaktini ayırıp mesaj yazmışsın çok kıymetli bu benim için.

Mesaj kısmını gördüm ve düzelttim canım. Çok teşekkür ederim. İnanın her birinizin sözleri benim için çok değerli,kendimi yalnız hissetmemi engellediniz.

Rica ederim canım. Hepimiz aynı sıkıntıları yaşadık birbirimize yardım etmek için burdayız ❤

Cesaret toplayamıyorum

Tüm aparatları yapabildiniz mi peki ve ne kadar sürede çözüldü

İlk sokarken zaten ıkınınca yapamadım ben niye bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…