Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

4.yü alabildikten sonra kendimizi ilişkiye alıştırmak için tavsiyeleriniz var mı? Benim hala bi acıyor bi acımıyor dilatörde ama ilişki denemesinde acımadığı olmadı. Belki de hiç denememeliydim.

Ikınmadan da giriyorsa bir sorun yok, ilk girişi kolaylaştırsın diye öyle yapıyoruz 😊
Bilemiyorum hiç deneyimim olmadığı için orada neler oluyor ben nasıl rahatlatacağım kendimi falan vs çok acemi hissediyorum kendimi 😊 ama bir kaç gün 3 boyla çalışmayı düşünüyorum 4 e geçmeden mantıklı mı sizce de

Tüm aparatları yapabildiniz mi peki ve ne kadar sürede çözül

Tüm aparatları yapabildiniz mi peki ve ne kadar sürede çözüldü
Ben birinci ve ikinci aparatı yapabiliyordum. Bir iki kez de üçü denemiştim.
Sonra bir hafta izin alıp evde kaldığımda ilk gün hemen dörde kadar hepsini alabildim. Bir hafta bu şekilde hem aparat çalıştım dörde kadar hem de eşimle parmak çalıştık bir ve iki parmağa. İkinci hafta araya regl girdi. Üçüncü hafta önden aparat çalışıp penis alabildim. İlk üç denemede sadece aldım ve bıraktım. Dörtten sonra normal ilişki yaşamaya başladık. Ve dün akşam ilk kez aparatsiz ilişki yaşadım. Ve tüm bunlar bir ay gibi sürede oldu canım 🥰💕

Merhaba ben denedim ilk 3 boyu da yapabildim 😊 bu iyi birşey mi sizce biraz hızlı yaptım ama olsun bitsin diye
O kadar umutsuz konuşuyordun ki seni tebrik ederim . 3 boyu aynı anda 1 günde alman muhteşem harikasın 🤗😇 diğer arkadaşlara örnek olmalı bu durum . Sizlerde yapabilirsiniz . Bizlerde yapamıyorduk . Lütfen bir cesaret edin deneyin devamı gelicek inşallah 🎉🎉

Kizlar birsey sorucam, burada bir cok kisi pozisyon olarak, esinizin uzerine ters oturmayi onerdi yani ters kovboy pozisyonu deniyormus ona. Denedim dun ama kesinlikle olmadi. Penisin uzerine, icinize alarak oturmayi nasil basardiniz? Zaten yapamiyoruz , o sekilde imkansiz gibi geldi bana. Bir teknigi var mi?

Kizlar birsey sorucam, burada bir cok kisi pozisyon olarak, esinizin uzerine ters oturmayi onerdi yani ters kovboy pozisyonu deniyormus ona. Denedim dun ama kesinlikle olmadi. Penisin uzerine, icinize alarak oturmayi nasil basardiniz? Zaten yapamiyoruz , o sekilde imkansiz gibi geldi bana. Bir teknigi var mi?
İlk zamanlar üstte ilişkiye başlayamıyordum ben, altta olmak daha kolay geliyordu. O yüzden sen sana kolay geleni yap kişiden kişiye değişebiliyor bunlar

İlk zamanlar üstte ilişkiye başlayamıyordum ben, altta olmak daha kolay geliyordu. O yüzden sen sana kolay geleni yap kişiden kişiye değişebiliyor bunlar
Mesela benim en yakin pozisyon benim
Ustte oldugum pozisyon gibi. Ama ters yada oturarak degil, esimin uzerine yatinca sanki o pozisyon olmaya en yakin gibi geliyor bana

Mesela benim en yakin pozisyon benim
Ustte oldugum pozisyon gibi. Ama ters yada oturarak degil, esimin uzerine yatinca sanki o pozisyon olmaya en yakin gibi geliyor bana
öyle dene canım o zaman o pozisyonda yenen arkadaşlar da oldu. sadece penis girdikten sonra popoya doğru ittirmeyi unutmayın, düz ittirmeyin.

Birşey sormak istiyorum 3 boyutu bi defa yaptım başka çalışmadım eşimle deneme yaptık olmadı normal mi? Birde çalıştığım için sadece geceleri egzersiz yapsam yeterli olur mu

Birşey sormak istiyorum 3 boyutu bi defa yaptım başka çalışmadım eşimle deneme yaptık olmadı normal mi? Birde çalıştığım için sadece geceleri egzersiz yapsam yeterli olur mu
Normal gayet 4le çalışmalarını bitirene kadar eşli denemeye ara verebilirsin motivasyon kırılmaz bu sayede. Her gün çalışman yeterli 😊 yeri gelir gün aşırı da olur sana bağlı sadece erteleme 😊

Ben izin alıp evde kaldığımda bile akşam dokuzdan sonra yaptım tüm egzersizleri denemeleri. Ayrıca üç numara yeterli değil. Evet özgüven artırıyor çünkü üçü yapınca ben de eşli denedim ve olmamıştı. Bazı arkadaşlar yapabiliyor ama bazılarımız için geçerli değil. Her gün egzersiz yapman aşırı ötesi önemli 🥰 unutmuyorsun, geriye de gitmiyorsun. Ama her gün yapınca özgüvenin artıyor. Dört numaraya kendini daha hazır hissediyorsun. Dördü yapınca da zaten eşli denemeye geçiyorsun. Her gün yapmanın önemi bu. İçindeki o sevinci ve özgüveni koruyor🌺💕🌟💘💪

Ben izin alıp evde kaldığımda bile akşam dokuzdan sonra yaptım tüm egzersizleri denemeleri. Ayrıca üç numara yeterli değil. Evet özgüven artırıyor çünkü üçü yapınca ben de eşli denedim ve olmamıştı. Bazı arkadaşlar yapabiliyor ama bazılarımız için geçerli değil. Her gün egzersiz yapman aşırı ötesi önemli 🥰 unutmuyorsun, geriye de gitmiyorsun. Ama her gün yapınca özgüvenin artıyor. Dört numaraya kendini daha hazır hissediyorsun. Dördü yapınca da zaten eşli denemeye geçiyorsun. Her gün yapmanın önemi bu. İçindeki o sevinci ve özgüveni koruyor🌺💕🌟💘💪
Peki kaç egzersizden sonra atlatmış olurum ki 🤔

X