Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Önce böyle değildi sonra oldu bende bunu vajinismus a bağladım önce bambaşkaydı şuan alakasız biri oldu isteksiz

Teşekkür ediyorum yinede desteğiniz için
Hala seviyorsanız birbirinizi çift terapistine gidebilirsiniz,karşılıklı konuşmak şart,sorunları düzeltebilmek için.Ben de eşinizi kendinizden zeki görme kısmına katılmıyorum çünkü kendinize haksızlık yaparsınız.Biz burada ikiniz arasında olan şeyleri bilemeyiz siz daha iyi bilirsiniz cinsellikte de karşılıklı zevk konuşabilmek önemli,inşallah mutlu olursun canım sonuç ne olursa olsun.

Psikoterapi çift terapisti gibi şeyleri kabul ediyorsa tabi o kısmı da bilmiyorum ama önce konuşmalısınız güzellikle

Ona da gelmedi tek gittim terapiste zeki demem herseyi çok önceden tahmin edip anlaması uyanikta diyebilirim kendimi eziklemiyorum yanlış anlattım sanırım bu arada çok sağol anladığım şu ben biseylwri alttan aldıkça çok altta kalmışım beni zorbalamasina yeni alışma süreci diye tolere etmişim ama evlilik bu olmamalı ilişki.. bi insan akşam evine gelince iletişim kuramadığı biriyle evli kalmasının çok bi mantığı yok.ben sadece mutlu olmak istemiştim kızlar.. Yaşadığım hayal kırıklığı büyük. Allah kimseye yaşatmasın.

Kendine yüklenme canım böyle senin için dua ediyorum Rabbim gönlüne göre nasip etsin sıkıntıların çözülsün Allah yardımcın olsun canım ben yargılamak için yazmadım yanlış anlama beni olur mu hepimizin var yanlışları hataları önemli olan bundan sonrasını mantıklı şekilde düşünmek tamamen duygusal düşünmemeye çalış

canım benim çocuk istiyorsan da biraz ertele korun derim. bir şeyler yoluna girmeden sıkıntı olur, ben de bazı sebeplerden dolayı korunmaya çalışıyorum.

Burdaki arkadaşlar da ben de ne zaman dertleşmek için burdayız ama

Olur deneyeceğim teşekkür ederim

Benimkide dilatör çalışırken desteklemiyordu ciddi bir tartışma yaptık . Boşanalım dedim . Eşim şu öneride bulundu . Bir kağıt alalım ortadan 2 ye çizelim iyi ve kötü şeyleri yaz dedi . Bende yazdım nelere üzüldüğümü falan akşam işten gelince tek tek konuşmuştuk . Bu bizim için işe yaradı . Onun üzerine ilişkiyide başarınca , baya çeki düzen verdi şuan herşey yolunda şükür . Bazen erkekler bizi anlamıyor . Anlatmak gerek , zaten biz vajinusmus problemi yaşayanlar pskolojik zor zamanlar geçirdik . Dertlerimizi 1. Derece ailemize mi anlatamadık sakladık .. inşallah düzelir herşey .

Esin insan gibi davranmış olması gerektiği gibi çok mutlu olun inşallah

Merhaba, dilatörü nasıl kullanacağımla ilgili bir posta yönlendirebilir misiniz beni? Kendiniz de yazabilirsiniz. Acı kafamızda diyorlar ama değil yahu gerçekten sızlıyor, 3.ve 4. Dilatörü kullanamıyorum bir türlü. Ikın diyenler var ama yanlış anlıyorum gibi geliyor, ıkınınca iyice kasılıyor ordaki tüm kaslar ve giriş imkansız oluyor, gene canım yanıyor. Önceden idrarı tutma şeklindeki kasmayı yapıyordum, kegel kaslarından, bırakma olmayan, o biraz işe yaratmıştı ama bunlarda yaramıyor. 4.yü hele biraz bile alamadım, daha önce ilişki denediğimde de canımın yandığı oldu. Sızlamasına nasıl engel olabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…