Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Çok teşekkür ederim kızlar bir de bir şey sorucam yani adet geciktirici hap alsam önerir misiniz bir kaç güne adet olucam bu kadar ilerlemişken hasta olmak istemiyorum çünkü
Bu süreçte kullann canım sonra en 7-8 ay kullanmazsın,senede 2 Kezden fazla kullanılmaması tavsiye ediliyor diye öyle söyledim başarılar diliyorum devam et canım başaracaksın çok güzel ilerlemişsin tebrik ediyorum

Hayatım boyunca 2 kez kullandım adet geciktirici bir zararını görmedim canım aparat çalışmaların bozulmasın motivasyonun düşmesin diye ben olsam kullanırdım eğer düşecekse motivasyonun kullan.
Eczaneye gittik bu gün kaldırılmış olsa düşünmeden alacaktım bir kaç tane gezdim yoktu. Bir de dördüncü aparatın yarısını alabildik devamını yapamadım, yarıdan sonra ilerlemiyor bir yer baya acıtıyor canımı kızlar siz nasıl astiniz bunu

Ama dördü yapamadım canım ya yarıda kaldım yani yapabilen bayanlardan yardım istiyorum acıdı mı sizde nasıl oldu

Kaldirilmadi ya yok oyle birsey 2 hafta once aldim daha. O eczanelerin ellerinde yoktur sadece. Primolut aliyorum ben yoksa muadilini verin deseydin

Dedim adet geciktirici hap var mı sonra bana kaldırildi dediler üç tane eczane gezdim üçü de aynı şeyi söyledi anlamadım. Yaşadığım şehir Karabük küçük bir yer olduğu için mi anlamadım

Ama dördü yapamadım canım ya yarıda kaldım yani yapabilen bayanlardan yardım istiyorum acıdı mı sizde nasıl oldu
Evet kaldırılmamıştır canım,başka eczanelere sorar mısın,hepimiz aparatlara çalışırken zorlandığımız anlar oldu tabiki canım ilk başta bunları yaşaman önce doğal bi süreç bunu söyleyim,ben kendi sürecimi anlatim ilk 3 aparatı çok kolay yapabilmiştim 4.aparatta takılmıştım biraz,tekrar 3.aparata dön onu ileri geri tak çıkar yap canım vajina girişinde beklet kendini sık o an o şekilde ittirmeye çalış bak bakalım giriyor mu,girmediğini göreceksin,sonra ıkın esne çiş yapar gibi yaptığın esnada aparatı içeri güçlü ittir görüyorsun giriyor ama her defasında bol kayganlaştırıcı sürerek yap bu çalışmaları canım.Aparat çalışırken bu çalışmalar da önemli çünkü kontrolün sende olduğunu görüyorsun.3 ile çalışmalarını biraz daha fazla yap daha sonra tekrar 4 e geç bir defa bile içeri alsan ilk denemede cok önemli başarı ileri geri yapmaya odaklama kendini,neden yapamıyorum deme o da olacak 4.aparatı yapmadan önce her defasında 1,2,3 ile calısmaları yapıp öyle geçmeni tavsiye ediyorum.4.aparatı diğer aparatlara göre daha da güçlü ittir kuzum korkma sen esnediğinde onun da 1,2,3 aparatlardan farkının olmadığını göreceksin

Ben aparat çalışırken tamamen ödev gibi gördüm düzenli çalıştım 1 saat çalışıyordum

2,3 aparatlara çalışırken içeri aldığında aparatı aparat icerdeyken sık kendini kas bak bakalım aparatı ittirmeye çalış sıktığında nasıl oluyor gidiyor mu ilerliyor mu bunlar da aparat çalışmanın bir parçası canım eşli denemede yaşadığın tecrübeleri aparat çalışırken hepsini görmemiz gerek,aa bak sıktım 3.aparatta kendimi bak girmiyor,kontrol bende serbest bırakıyorum kendimi aparat giriyor.Eşli denemede de böyle olacak esniyeceğim rahat olacağım kontrol çünkü bende ben istersem girer penis

Süper bilgiler Luckk cuğum, P pattiii arkadaşımıza aparatları dün gelen birine göre bugün dördüncü aparatın yarısını yapabilmesinin mükemmel olduğunu da hatırlatalım mı? Ben söylüyorum ikna olmuyor, kendini yetersiz görüyor. Hiçbirimiz dördüncü aparatı tek seferde yapamamışızdır bundan eminim.

Benim dördüncüncü aprata geçmem nerdeyse 2 hafta sürdü çok iyi bence

Ya kızlar canımsınız gerçekten desteğiniz çok güzel dördün yarısını yapıyorum sonra orda bir yere takılıyor ve ittiremiyorum açıyor çünkü ittirsem orda bir şey yırtarım diye korkuyorum açıkçası

Canım hangi spreyle yapmıştı ben bu gün son bir kez birde spreyle deneyim dedim aparata sıktım ama yine aynı yerde yarıda takıldım
Vemcaine aparata sıkıyosun ya sıktıktan sonra ittir aparatı o takıldığın yere geldiğinde zaten sprey etkisini göstericek hafif yanma gibi bişey olucak bir kaç saniyelik o spreyin etki ettiğini gösteriyor . O kısımda küçük vcni yapar gibi yap sonra aşiağıya doğru ittir hemen giricek . Korkma yırtılacak bişey yok orada o his hepimizde oluyodu

Bilmiyorum canım ya bende o spreyle yaptım dediğin gibi bir nokta var oraya geldi yanma oldu ama aşırı ittiremedim heralde korkuyla. Bir de ufaktan kan gibi minicik bir leke oldu

Bilmiyorum canım ya bende o spreyle yaptım dediğin gibi bir nokta var oraya geldi yanma oldu ama aşırı ittiremedim heralde korkuyla. Bir de ufaktan kan gibi minicik bir leke oldu
Bende de oldu o lekelenme hatta çok korkmuştum ben mi yanlış yapıyorum diye ama zamanla çalıştıkça herşeyin çok normal olduğunu anlıyosun

Az bir şeydi zaten ama o kısma gelince takılıp kalıyorum ya acaba kızlık zarım mi o takıldığım yer yani o yüzden mi acı ve yanma hissediyorum, nasıl yenicem ben bunu ya ilk üçünde çok güzel ilerlemistim bu günde öyle düşünüyodum ama dört beni zorladı

Aparat geldiği gibi çok güzel ilerlemişsin canım maşallah sana kızlık zarı değil o takıldığın yer kegel ile kontrol etmeye çalıştığımız kas orası. Oraya geldiğinde aparatı dairesel hareketlerle beklet içerde derin nefes al verirken ıkın ittir bu kadar aşama katettin bunu da yapacaksın ✌☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…