Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Vuhhuuww şimdi P pattiii nin kargosu geldi yaptı bile birinci aparatı devamı da gelecek birlikte ilerleyin inşallah

İlerlemediği yerde dur bekle geri çıkarma nefes al ver sakinle ve gevşe. Bacakları da iyice gevşetince tekrar çişini yapar gibi yapıp ittir. Duvar dediğin yerden de aşağı yöne

Bugün 3. Aparata geçersin gibi

Vuhhuuww şimdi P pattiii nin kargosu geldi yaptı bile birinci aparatı devamı da gelecek birlikte ilerleyin inşallah
Eveet kızlar bir ve iki Allah a şükürler olsun ki tamamçoook sevinçliyim yaa. Kulak çubuğuna karşı fobim olduğundan yapamamışım çok sevinçliyim bu bile bir aşama benim için darısı komple olup eşimlede olmasına

Anlıyorum ya eşime söyledim sevinçle işte yaptım ben falan diye kan geldi mi diye sordu gelmedi diyince sorun yaptı biraz da tek bende mi kan gelmedi öğrenmek istedim
4. Aparatta gelebilir veya eşli denemede gelebilir veya hiç gelmeyebilir. Bunu eşinizle paylaşın normal bir durum çünkü

Anlıyorum ya eşime söyledim sevinçle işte yaptım ben falan diye kan geldi mi diye sordu gelmedi diyince sorun yaptı biraz da tek bende mi kan gelmedi öğrenmek istedim
Ben de ilk p.nis başını aldigimda benzer bişey yaşadık sonra resmen bendeki heves bitmişti ağzının üstüne bir tane vurasim gelmişti ama neyse modunu dusurmesine izin verme. İzin verme...

Evet canım yukarı değil giriş kısmından sonra popoya doğru ittirmen gerek

Aparatın gelene kadar sadece kegel çalış bence gün içinde ona odaklanma keyif aldığın şeylerle uğraş aparatlar gelince tam motivasyon başlarsın

Büyük bir aşama hemde tebrik ederim darısı diğer aparatlara inşallah

Çok teşekkür ederim kızlar bir de bir şey sorucam yani adet geciktirici hap alsam önerir misiniz bir kaç güne adet olucam bu kadar ilerlemişken hasta olmak istemiyorum çünkü

Bende ilerleme oldu canım biraz bakalım heyecanlıyım darısı tüm boyların başına. İstekli olduysa yapmayı istedikçe daha kolay oluyor. Eminim ki bizde yapabiliriz

Çok teşekkür ederim kızlar bir de bir şey sorucam yani adet geciktirici hap alsam önerir misiniz bir kaç güne adet olucam bu kadar ilerlemişken hasta olmak istemiyorum çünkü
Hayatım boyunca 2 kez kullandım adet geciktirici bir zararını görmedim canım aparat çalışmaların bozulmasın motivasyonun düşmesin diye ben olsam kullanırdım eğer düşecekse motivasyonun kullan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…