Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Siz böyle yazdıkça yeniden heves geliyor içime yani yapacağimi dünden sonra baya düşünmüştüm hatta emindim bu günden sonra hevesim kırılmıştı dedim ya orayı aşamayinca bende sorun var heralde dedim. Bakalım yarın nefesi yeniden çalışıp deneyeceğim. Sonradan aklıma geldi bu gün nefes verirken burundan verdim bilmiyorum etken mıdır. Nolur dua edin bana kızlar ya acıyıp yanan o yeri bir aşayım gerisi boşluk hissediyorum

Hem deee nasıl mükemmel tebrik ediyorum kendini tebrik etmelisin P pattiii

Dualarım seninle canım başaracağından eminim biraz sabır mücadele yeni çalışıyorsun kafandaki soru işaretleri normal ne sormak istersen biz buradayız

Evet orası kegel ile kontrol etmeye çalıştığımız kas MinikPatiAnnesi arkadaşımın söylediği gibi,bunu da yapacaksın P pattiii yaaa ben bir şey merak ediyorum MinikPatiAnnesi kedin var mı kuzum ,,, ben de kedi annesiyim de @Zezeportuga canım benim okuyorum yazdıklarınızı sende melek kalplisinnn

Hem deee nasıl mükemmel tebrik ediyorum kendini tebrik etmelisin P pattiii
Ya çok hoşsunuz keşke hepsini yaptım diyebilseydim. Yardımlarınız için çok sağol ama dediğim gibi takıldığım bir nokta var altı yedi kez denedim bu gün olmadı yani ilerletemedim yanma acı. Sormak istediğim ben orayı kızlık yani ortası boş kenarlarda ki et parçasından dar kısım sanmıştım ama değil sanırım. İşte düşünce nefesi vermeyi burundan yaptım bu o kadar etkili olmuş müdür bilmiyorum ağızdan yapmadım yani

En ufak bi kasılma bile etken olabilir canım hiç canını sıkma moral bozmak yok güzel gidiyosun başaraçaksin kendine güven her zaman dua ediyorum burdaki herkese

Fotoğraftaki yakışıklı ilk göz ağrım oğluşum bana bu zorlu süreçlerde hep yoldaş oldu egzersiz yaparken ağladığımda hemen yanıma gelir şirinlik yapardı

Eklentiler

• IMG-20230911-WA0000.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 21
En ufak bi kasılma bile etken olabilir canım hiç canını sıkma moral bozmak yok güzel gidiyosun başaraçaksin kendine güven her zaman dua ediyorum burdaki herkese
Ayy ne guzel kalbin var Allah kabul etsin tüm dualarımızı. Ufaktan kasılma oldu tabiki nefesimide tam kontrol edememiş olabilirim ama çok da rahat değildim. Acaba dizlerimi kırarak oturur gibi yapıp ittirmeye çalışsam daha mı rahat ilerler. Yani vajinanın yapısına en uygun pozisyon hangisi acaba

Fotoğraftaki yakışıklı ilk göz ağrım oğluşum bana bu zorlu süreçlerde hep yoldaş oldu egzersiz yaparken ağladığımda hemen yanıma gelir şirinlik yapardı
Yavrum benim çok severim kedileri benimde baba evinde vardı kedim gittiğimde çok severim,ki kediyi çok seviyorum. Burdaki adım bile kedimin adı

Teşekkür ederim o senin kalbinin güzelliği canım ben hep oturur şekilde yaptım başka pozisyon denemedim egzersiz yaparken o yüzden net bişey diyemem ama denemekten zarar gelmez ☺

Yavrum benim çok severim kedileri benimde baba evinde vardı kedim gittiğimde çok severim,ki kediyi çok seviyorum. Burdaki adım bile kedimin adı
Kediler çok başka canlılar ya her duygunu hissedip ona göre yaklaşıyorlar tatlı tatlı bakışlar falan ayrı bi sevgi

Teşekkür ederim o senin kalbinin güzelliği canım ben hep oturur şekilde yaptım başka pozisyon denemedim egzersiz yaparken o yüzden net bişey diyemem ama denemekten zarar gelmez ☺
Oturur pozisyon derken canım ayna karşısında durduğumuz gibi mi. Bir de birinde şey okudum üstte olup eşinin ayaklarına bakar pozisyon. Bununla ilgili bilgin var mı

Kızlık değil canım takıldığın yerde tekrar tüm vücudu gevşet bekle sonra kegel yaparak ilerle milim milim sonuna kadar da girmesi gerekmiyor yarımdan fazlası yeterli olur eşli denemeye hazırlanmak için

Arkadaşlar yumurtlama dönemi dışındaki tarihlerde gebe kalınır mı ? Yani çok düşük ihtimal mi? Mesela regl biter bitmez olsn ilişki ya da regl e 1-2 gün kala olan ilişki gibi..

Oturur pozisyon derken canım ayna karşısında durduğumuz gibi mi. Bir de birinde şey okudum üstte olup eşinin ayaklarına bakar pozisyon. Bununla ilgili bilgin var mı
Ayna karşısında dizlerimi kırıp oturdum o şekilde aynadan bakarak yaptım. Egzersiz değil de o şekilde ilk zamanlar ilişki oldu benim üstte eşime yüzüm dönük bazen de dediğin gibi sırtım eşime dönük bana hep giriş kolay öyle

Arkadaşlar yumurtlama dönemi dışındaki tarihlerde gebe kalınır mı ? Yani çok düşük ihtimal mi? Mesela regl biter bitmez olsn ilişki ya da regl e 1-2 gün kala olan ilişki gibi..
Yumurtlama olduktan sonra yumurta sadece 24 saat canlı kalıyo o süreden sonra mümkün değil diyemem ama düşük ihtimal canım. Regle 1 2 gün kala gebelik ihtimali düşük. Eğer şuan çocuk düşünmüyorsan korunmak en güzeli ☺

Ya ilk tam olarak vajinismusu aşttığım günlerde geri çekilmeyle korunmaya çalıştık aşayım bu durumu vs diye. Geçen ay regl im biter bitmez öyle korunmasız oldu ilk vajinismusu tam aştığım günlerde ınun heyecanıyla. Şimdi regl im 1 gün gecikti . Bende regl in hemen bitimi yumurtlama dönemi değil ve ihtimal şok düşük diyerek rahattım. Şimdi regl gecikince bi streslendim regl biter bitmez yumurtlama olmaz diye biliyoeum.

Ablam regl bittikten 2 gün sonra hamile kaldı. Yumurtlama zamanı farklıymış sanırım bilmiyorum o gün kaldığından emin çünkü eşi görevdeydi başka birliktelik yaşama şansları yoktu. Yine de ihtimal olarak düşün bir oran bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…