Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben jetex krem kullandım uyuşturucu markası olarak ama eşli denemede ihtiyaç duymadım uyuşturucuya,sadece aparat çalışırken bir iki kez uyuşturucu ile denemiştim,vemcaine su bazlı kayganlaştırıcı öneririm,aparatlara bolca kayganlaştırıcı sürülmeli onun bir zararı yok,jetex krem de hastalığı yenme sürecinde kullanılabilir bir sorun olmaz

Zezeportuga iyi ki buradasınız canım benim yendikten sonra da buradasın yendikten sonra burda kalıp yardımcı olan arkadaşlarım iyi ki varsınız
Sizlerden öğrendik zor zamanda nasıl destek olunuru Luckk cuğum Ben pes etmişken senin ve diğer arkadaşlarımın benim elimden tutuşunu asla unutamam. İyi insanlar İyi ki varlar.

Sizlerden öğrendik zor zamanda nasıl destek olunuru Luckk cuğum Ben pes etmişken senin ve diğer arkadaşlarımın benim elimden tutuşunu asla unutamam. İyi insanlar İyi ki varlar.
Biraz faydam olduysa sürecinde çok mutlu olurum canımm ben burda çok motive oldum destek aldım buradan bu hastalığı yenmeyen kalmasınnn dimi tüm çiçek kızlar yenecek inşallah ertelememek en önemli şey bu

Bu yorum sayesinde Güneşi Uyandıralım kitabına başladım özlemişim Zeze'yi teşekkür ederim

Lütfen banada yardımcı olun aparat aldım nasıl kullanicam hangi pozisyonda nasıl deniycem. Nolur biri sesimi duysun ve yardım etsin bana
Aparattan önce kendini tanımakla başlamanı tavsiye ederim benim tedavim öyle başlanmıştı. İlk gün ayna karşısında vajina incelemesi yap kerem çalış aynadan bakarak girişin açılıp kapanışını keşfet kaslarını tanı. Sonra istersen yatarak istersen yarı oturur şekilde yine aynadan bakarak ilk aparata çalış gülü koklar gibi derin nefes al mum üfler gibi verirken hafif ıkın it aparatı bu şekilde ilerleme sağlamaya çalış. Tabi bol kayganlaştırıcı unutma ☺ bide ilk denemede hemen olmayabilir bu normal kendini kötü hissedip hemen bırakma bekle nefesle rahatla sonra devam et. Takıldığın yerde yardımcı olacak çok insan var burda unutma

Son düzenleme:
Kegel egzersizi kerem değil

Kulak çubuğuyla ne yaptınız tam olarak ?

Anladım normalde bu gün gelir diyodun aparatlar henüz kargoda yarın geliyor. İlk işim bunları denemek olacak. Bir iki güne şuraya yendim yaziyormuşum hayali bile güzel.. lütfen dua edin banada da bende kurtulayım hemen

Bende vemchaine var ama kayganlastirici değilde fıs fıs tarzında uyusturucu böyle ama hiç uyusturmuyor bence beni ya da. Jetex uyuşturuyorsa ondan alayım öyleyse

Bir de şeyi sormak istiyorum aparatı dikey mi ittirmeliyim yoksa aşağı doğru mu. Yani bir kere parmakla deneyip yukarı doğru denediğimde bildiğin kapalı bir alan gibiydi ilerlemesi parmağim aşağı yönde ittirmem gerekiyor değil mi

görsel ekledim ilk giriş düz sonra aşağı

Eklentiler

• IMG_9653.jpeg
    406,3 KB · Görüntüleme: 43
Hmm kulağa korkunç geliyor (bu kelimeyi kullanmak istemezdim ama)
Ben de aparatlardan önce kulak çubuğu yapıyordum ama. Çok uzun süre dokunamazken bile kulak çubuğu bana aşırı özgüven vermişti. Ki aslında kadın genital bölge vs biyolojik yapımız hakkında da aşırı bilgiliyimdir. Ona rağmen kulak çubuğu içeri girdiğinde, "aaa orası kapalı değilmiş" dedim kendi kendime salak gibi. İyi de kapalı olmadığını biliyordum ama ben bu bilgiye değil de bilinçaltı bilgisine inanmışım düşün yani. Bir de öyle streç falan da değil bildiğin kulak çubuğunu alıp denedim baktım nefes alıp verdikçe içeri doğru vakumluyor sanki

Bi de parmakla çalışırken bir yandan kegel yap o hareketliliği orda hissetmen çok iyi olur
Parmak değil kulak çubuğu denedim birazı girdi birde kulak çubuğuna karşı bir önyargım var yani muayende doktor da sokmuştu nasıl yapsam bilemedim kızlar ya. Biraz hevesim kırıldı açıkçası ilerletemedim çok çubuğu

Bence direkt ilk aparatla başla, aparata kaygankaştırıcı sür ve yavaş yavaş sokmaya çalış. Kontrol sende korkma, dayanamaadığın yerde çıkartırsın zorla değil ya ama emin ol düşündüğünden daha kolay olacak. Ben de çok ilerlemedim henüz bu arada, 2. aparattayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…