Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlık değil canım takıldığın yerde tekrar tüm vücudu gevşet bekle sonra kegel yaparak ilerle milim milim sonuna kadar da girmesi gerekmiyor yarımdan fazlası yeterli olur eşli denemeye hazırlanmak için
Dördü alamadım ki canım komple sanki eşli denesem olmaz bence çünkü hani biraz utandırıcı ama daha büyük dördü yapsam kafa olarak bitecek zaten bende. Gece uyku bile uyuyamadım ya düşünmekten

Bende vajinam aynaya bakıyor dizlerim kırık popomun altında yastık bu şekilde çalışıyorum.Dizlerim kırık yere basarken vajinam aşağı dönük olacak ya alttan doğru çalışsam daha mı zor olur onu bilemedim yani ata biner gibi.

Dizleriniz kırık ama yere basmayın bence yarı uzanık şekilde deneyin. Ve artık yapabiliyorsanız aynaya bakmadan deneyin . O an müzik açın ya da bir şeye odaklanın tv vs izleyin. Gevşedikçe ilerlediğini görürsübüz

Oturur pozisyon derken canım ayna karşısında durduğumuz gibi mi. Bir de birinde şey okudum üstte olup eşinin ayaklarına bakar pozisyon. Bununla ilgili bilgin var mı
Ters kovboy dedikleri pozisyon o ilk girişi ben öyle sağlamıştın. Sanırım o şekilde giriş yönü daha rahat oluyor . Daha sonra hiç denemedim o şekilde

Tamamen aynı şeyleri yaşadım. Muhtemelen herkes yaşadı. Pes etmeden denerseneniz deneye deneye oluyor . Ben 4 ü tamamen profesyonelce alcak seviyeye hiçbir zaman gelemedim . Spreyli yapabildim ama spreysiz sadece giriş çıkış yapabildim. Eşli 4 noludan daha basit . O yüzfen 4 le canımı daha fazla sıkmadan giriş çıkış olduktan sonea bırakıyordum. Bana 4 zor geldi çünkü ne kadar yaparsam yapayım o zorlanma hissi geçmedi bende . Evet bi süre sonra bir kez ittirip geri çıkarabiliyordum her denememde. Ama öyle rahatça git gel yapamadım yiçbir zaman. Herkes farklı tabi ama bana 4 zor geldi . İlk 3 ü yarım saatte yapan biriyim halbuki.

Bende aynı şekilde oldum ilk üçü bir saat gibi bir sürede falan yaptım ama dörde gelince hep bir takılma yanma hissettim aşırı da ittiremedim korktum. Şimdi ucteyim yine rahatça yaptım dördü deniycem. Spreysiz ilerliyorum birde alışmak için

Kızlar ben ikinci eşli denememi hala yapamadım aradan 2 hafta geçti neredeyse dün deneme yaptık ama çok kastım izin veremedim ilk eşli denememde o baskı hissi yoktu girdiğini bile anlamadım ama ikincide böyle oldu hafif acı vardı sizce neden olabilir ya çok kötüyüm .
Ara verdim diye olabilir mi

Siz hala spreyli mi deniyosunuz peki spreyi bıraktınız mı yada

Ama dördü yapamadım canım ya yarıda kaldım yani yapabilen bayanlardan yardım istiyorum acıdı mı sizde nasıl oldu
Ben o acıyı spreyle aşmıştım canım spreyle 4.aparatı başarmıştım sonra spreysiz 4 e alıştım spreysiz deneyeyim dedim penisi olmadı spreyle penise alıştım sonra spreyi bıraktım şimdi sadece kayganlaştırıcı şuan onuda bırakmaya çalışıyorum ön sevişmeyi uzun tutmakta kesinlkle işe yarayan bir şey bu fikri sonunda eşime aşıladım çok şükür o da sonunda ödül alacagım fikriyle baya uzun tutuyo ama kendini başaracak olarak gör canım bu aparatlar gercekten tedavi sağlıyor ve hep bir adım ileri atmayı cesaretli olmayı çalış ben oturup ağlamıştım olmuyor diye çok şükür o gunler geride kaldı 8 ay çektim bu psikolojık bi süreç hepsi geride kalcak sadcee hep adım atmaya çalış bi de takıldıgın o acıyan yer var ya öncesinde kesinlikle önclikle klitorisinle oyna orası uzayıp genişleyecek anotomik olarak yaradılışımız böyle klitorisle oyna ve kayganlaştırıcı sür kendinden de sıvı gelmesini sağla sonra kegel yap halende olmuyorsa kesinlikle spreyle dene hiç bi his kalmıyor cubugu ilerletip ileri 2 fıs ortaya 2 girişe 2 sonra pece te ile sil ve yelpaze yap yanma hemen geccek bunu dene olmuyosa sprey bi süre sonra bırakılır bende aynılarını yaşadım bıraktım

Bu kadar uzun aralar verince gözde büyüyor ve kasılma başlıyor yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…