Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok beklemeden dilatör sipariş edin bence

Dilatör ya da parmak egzersizi ile çalışmaya başlayabilirsiniz kafa olarak çok rahatlatıyor ve aslında acı diye birşeyin olmadığını bize gösteriyor

Tabiki spreyle deneyip başarılı olanlarda vardır ama bence dilatörlere çalışsan daha iyi sonuç alırsın gibi . Spreyin aparatıyla içeriyede sıkıyolar ve bir iki dakika bekledikten sonra ilişkiye giriyolardı yanlış hatırlamıyorsam o şekilde daha iyi uyuştururur . Ama spreyin aparatını içeriye sokabilir misin ?

uğraşsaydım aparatını sokardım tam ilişkiye girecekken sıkıp geldim oda sonuç yine olmadı kendimi o giriş anında bacaklarımı kapatıyorum çok canım yandı

Hanımlar eşliyi sprey olmadan başarmaya çalışıyorum ama olmuyor yıldım daha girişte aynı kulak çubuğunu kulak deliğine girdirirkenki olan ağrı varya zonklama ondan oluyor cesaret edip ittiremiyorum kendimi. Dilatörde böyle olmamıştı aynada kendim yerleştirdiğim için mi acaba. Çok yoruldum ya

Spreyle yapmis miydiniz esli?

uğraşsaydım aparatını sokardım tam ilişkiye girecekken sıkıp geldim oda sonuç yine olmadı kendimi o giriş anında bacaklarımı kapatıyorum çok canım yandı
Bu hepimizde olan bişeydi oraya birşeyin girmesine izin vermiyoruz kasıyoruz kastığımız içinde acıyo hissi oluşuyor. Sadece spreyle geçebilecek birşey değil bence kafa olarakta rahat hissetmen lazım ki kasılmayasın sprey uyuşturur evet ama orayı tekrar kasabilirsin korkularından dolayı . O yüzden bence zaman kaybetmeden egzersizlere başlayın

Daha hiç zarımda yırtılma olmadı acaba o yüzden oluyor olabılır mi kendimi kasmasam onuda mı hissetmem acaba

Kızlık zarı deliktir zaten ortası boş esneyen yapı biz bunu bilmediğimiz için ilişkiye girerken orasının yırtılacağını ptlayacağını kanayacağını düşünüyoruz

Bence bu sitedeki geriye dönük mesajları oku kızlık zarı anatomisiyle ilgili videolar izle kendini bilgilendir . Bende senin gibiydim ilk zamanlar hiçbir bilgim yoktu ama öğrendikten sonra herşey çok güzel ilerliyo

canım o kadarlık acı oluyor tabiki ama çok hafif bir şey bu azıcık sabret girsin bak anında bitecek bu his ve devamı keyifli olacak :)

Kızlar bana neden böyle oluyor ya lütfen yardımcı olun yeniden modum düştü artık ağlamak istemiyorum şimdi ben iki gün önce spreyle tüm dilatörleri denedim çok sevindim hemen oldu diye dün çalışmadım bugün çalışayım dedim şimdi yapamıyorum spreylide bile çok acıyo. Dördüncüyü bir türlü yapamadım bide dün hayaller kuruyodum başardım diye sadece eşli denemem kaldı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…