Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim napalim sabredecegiz insallah zamanla aliscaz herkes ayni yoldan gecmis yapacak bir sey yok oyle dusunme

İnsallah bu durum gercekten sıktı sıkıyor yani bir de kizlar kesinlikle ara vermeyin tekrar korkmaya başlaniyor tavsiyem ara vermemeniz
Haklısın. Ama merak etme ne kadar ara verilirse verilsin yapmışsan yine kaldığın yerden devam edebiliyorsun. Tamamen psikolojik olduğu burdan belli oluyor zaten

Ben ilk 2 deneme sonrası bir daha aparat kullanmadım spontane gelişiyor sadece kayganlaştırıcı kullanıyoruz

Ben ilk 2 deneme sonrası bir daha aparat kullanmadım spontane gelişiyor sadece kayganlaştırıcı kullanıyoruz
Süper , sevindim buna :) peki ilk iki deneme dediğiniz benimki gibi öyle giriş çıkışlar mı oldu yoksa baya uzun bir ilişki mi? Bir de ilk aparatsız denediğiniz zaman zorlandınız mı yoksa aynı şekilde mi oldu?

Haklısın. Ama merak etme ne kadar ara verilirse verilsin yapmışsan yine kaldığın yerden devam edebiliyorsun. Tamamen psikolojik olduğu burdan belli oluyor zaten
Yaptim kuzum 3 defa yaptik agrisiz acisiz sizisiz ama yine spreyle tabi. Kendimi saldim bu sefer iyice 3 defa yaptik esim tatmin oldu 3 kez. Fakat bu sefer kan vardi galiba boyle gordum yani o da bende sasirdim hic kasmadim hic agri sizisida yoktu nie kan geldi anlamadim hic entrasandi. Uzerine oturdukdan sonra esime dogru egilip sarildim bu sekilde cok kolay oldu kendimi birakinca cok kolaylasti gercekten tavsiye ediyorum bunuda egilip sarilin fln

Kendini esine dogru eğ ve saril ustune oturduktan sonra sonra gozlerini kapat fln op bu sekilde akişina birakacaksin canim bu gece boyle yaptim tam anlamiyla iliskiye benziyodu sonunda yani en azindan esim mutlu oldu bende bi ara mutlu oldum gibi zevk gibi oldu anlayamasamda tam

Çok sevindim senin adına :) gittikçe daha iyi olacaktır . Peki aparat denedib mi öncesinde denediysen ne kdar süre ?

Aynı şekilde oldu. İlk iki denemede normal bir ilişki oldu kısa değildi ama emin ol uzun sürenle öyle kısa giriş çıkışlar arasında hiçbir fark yok ilk girişten sonra hepsi aynı sen psikolojik olarak akışa bırakmıyorsun hissiyat aynı yoksa emin ol

selamlar ben de ne yazık ki halen süreci atlatamadım ve resmen cinsellikten soğudum. erkek arkadaşımla ssdece sürtünüyoruz en azından ben de zevk alayım diye. aparatları da çöpe atmak istiyorum cunku hepsini en büyük boya kadar denedim yani psikolojik olarak oraya bişey girebildiğine ikna oldum okey ama ilişki denemelerinde yine aynı korkuyu yaşıyorum ne yapmalıyım ..

Aparatlarla çalışmaya devam etmelisin bence. sen yüzmüşsün kuyruğuna gelmişsin işin bitirmek üzeresin istersen uyuşturucu etkili sprey ve kremlerden destek alabilirsin ilk deneme için en azından bir de denemelerde ilk ucunu alırken olabildiğince ıkın o zaten kendi açılıp vakumlayacak penisi

Evet arkadaşlar bende yendim sonunda buradaki ipuçlari sayesinde gercekten dünyanın sonu değil yani onu anladım
İlişki oncesi aparat yapiyorum sonra İlişki hicbirsey hissetmiyorum şimdi sıra cesaretimi toplayip vajinal.muayene olmaya geldi sizlerde yenersiniz insallah bu illeti herkese çok teşekkür ederim iyiki varsınızzz bende yardimci olmak isterim sizlere

Vajinal muayene kolay hiç gerilmene stres yapmana gerek yok. Spekulum ya da ultrason fark etmez nerdeyse hissetmiyosun bile. Sadece ultrason içerde kaldığı için 2 dk falan onun hareketini hissediyosun oda acı falan asla değil

Kızlar merhaba. Daha önce bıkmış şekilde yazmıştım buraya. Şimdi daha mutluyum bir günde baya yol kat ettim. Sprey aldım ilk iki gün sprey sıkmaya korktum yakar diye (bu nasıl can sevgisi arkadaş)ama zaman kaybından başka bişey olmadı. Bu gün spreyi bir fıs sıktım hiç bir yakma falan düşündüğüm gibi değildi yani. Çok hafif uyuşma hissi oluyo o da 3 bilemedin 5 saniye sürür çok kolaymış. Sonra gaza gelip üç fıs daha sıktım. Ama anca girişe sıktım ikna olmam için. İçeriye alışmamak adına sıkmadım. Daha önce 1. Aparatla yapmıştım ama git gel yapamamışdım. Şimdi yeniden başladım 1le yapmaya, baktım rahat git gel de yapa biliyorum. Hemen 2. aparata geçtim. 2. aparatta kolay girdi ama yarıya kadar. Yarısını sokmaya çalışınca hafif baskı yanma hiss ettim ilk ağrı sandım çıkarmak istedim. Ama 10 saniye falan bekleyince ağrı olmadığını fark ediyorsun. Bedene ilk kez bir cisim girdiği için yabancı his sadece. Orası alıştıktan sonra yavaşca git gel yaptım. İyice alıştım hızlı da yaptım ve ağrı falan hiç bişey olmadı. Valla kaybettiğim zamana üzülüyorum bir günde bu kadar ilerleme yapa bilirken ben 15 ayımı korkarak hiç bişey yapmayarak geçirdim. Tam gaz çalışmaya koyulun kızlar. Yapa bildikçe insanın yapası geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…