Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim yapabilirsin 3 ve 4. Aparat bittigi zaman artik hazirsin demektir bak 3 parmak sokmaya calis acil durumda 3 parmak sokmak yeterli gelcek

Kizlar bir sey sorcam iliski sirasinda cişimi yapiyorum gibi oluyor bu nedir ? Ama ciş fln yok gibide anlamadim ama boyle ciş yapma hissi aliyorum

Bir yılı geçtim evliyim, hala vajinismusu yenemedim. Yalvar yakar bir doktor buldum eşime gidelim dedim. (Eşim gitmek istemiyor, tedaviler çiftle birlikte yapıldığı için). Dilatör aldım buradaki bir arkadaş söyledi Allah razı olsun. O şekilde üçüncü boya kadar geldim. Ama orada kaldım. Daha ilerlemiyor. Eşimin dilatörden haberi yok bu sebeple ondan da destek alamıyorum. Kendi başıma ilerlemeye çalışıyorum. Dua edin de artık bitsin bu çile

Merak etme 3 iyice kolaylaşınca 4. Yü de çok rahat alacaksın

İnşallah dün adetim bitince bu sabah erkenden kalkıp işe gelmeden önce egzersiz yaptım yine. Akşam da yapacağım. Süreç uzadıkça sinirlerim yıpranıyor

Tedaviye eşin bir kere gelmesi yeterli oluyor aslında keşke kabul etseymiş daha kolay olurdu ama olsun yine de tek başına güzel ilerlemişsin üçüncü boyu rahat yapana kadar devam et sonrası zaten yine aynı aşamalar. Dördüncüde ilk başta zor gelebilir ama yaptıkça alışacaksın. Dördü bir kere yaptım eşli deneyim bitsin diye düşünme canım güzelce çalış tam anlamıyla rahat olana kadar eşli deneme, bu şekilde gidersen yakında kurtulursun Allah'ın izniyle

Canim eşin himen zari vs. Konusunda takintili mi bence gizli yapma ne ettigini ne yaptigini bilsin sonradan başina iş alma. 3. Dilatorden sonrasina cesaretin yoksa veya canin aciyosa sprey al ve jel al nefes verirken ilerlemeye caliş

Eşinle birlikte yapman daha kolaylaştirirdi aslinda isini ama kendin de vazgecmeden yap bende 7 ay sonra kurtuldum bu işten kurtulunca dunya varmiş diyeceksin aparatlara baslamak bu işi tedavi ediyor

İnşallah dün adetim bitince bu sabah erkenden kalkıp işe gelmeden önce egzersiz yaptım yine. Akşam da yapacağım. Süreç uzadıkça sinirlerim yıpranıyor
Sana 3 parmak egzersizni tavsiye ediyorum 4. Boy dilatörle 3 parmak sokmak ayni etkiyi veriyor 3 parmagin rahatca girdigi zaman artik ilişki yapabilirsin demektir

Yorumlarınız ve desteğiniz için aşırı teşekkür ederim. Bu akşam denemeye devam edeceğim. Üçüncüyü yeni yapmaya başladım ama iki parmak da yapabiliyorum. Daha önce denediğimde yapabiliyordum. Sonra eşim tedaviyi kabul etmeyince ben de sinirlenip hepten bırakmıştım. O sırada bir rahatsızlık geçirdim ve araya bir ay kadar bir süre girdi. Bir an önce eve gidip tekrar başlamak istiyorum

Bu arada evet eşim belli etmese de ya da bu konu hakkında çok konuşmasak da himen konusunda çok bilgili değil bu da beni egzersiz yaparken geriyor. Ben okuduklarim sayesinde kendimi kasmazsam bir şey olmayacağını biliyorum ama onun tepkisi ne olur kestirmek zor gerçekten

Tedavi için iki kez randevu aldım ikisini de eşim yüzünden iptal etmek zorunda kaldım. Kendin tek başına gidebilirsin dediği için. Ama bunu da doktor kabul etmiyor. Bu aşamada baya modum düşüktü tamamen bıraktım hatta bir tartisma sonunda bosanalim dedim. İş ciddi boyutlara vardı. Eşim istemiyor ben de istemiyorum tabi ama sınırmın sonundayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…