Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır bende burayı heyecanla takip ediyorum. 4. Aparatı 2 gündür rahat bir şekilde yapıyorum ağrı ve yanma yada baskı olmuyor fakat eşli denemede yanma olduğu için vazgeçiyorum. Moralim bozuluyor.

Merhaba, moral bozma hepimiz aynı yollardan geçtik aparat ile daha da alıştırma yapmaya devam et :) burdaki diğer hanımların dediği bana faydalı olmuştu o yüzden tekrar etmiş olayım eşli denemenin hemen öncesi aparatla çalışma yaparsan çok faydası oluyor :) eşli denemede ağrı başladığında sakin olun durun (çıkmadan sabit kalın) sen nefes al ver bacaklarını vs kasma rahatlat çişini yapar gibi yapıp öyle devam edin yavaş yavaş hallolacak :)

Canım cok normal hıc moralını bozma aparatlardan sonra gırıs saglamam bıle basardın anlamına gelıyor. Yenı bır deneyım yavas yavas rahatlıcaksın ve be tamamı olacak. İlk denemelerde cok bısey bekleme alısınca bır oncekı denemem cok basıt helecek ınan ban

Bende 4 aparatı da rahatlıkla yapıp eşli yapamıyordum eski yoeumlarım vardır burda baya isyankardım :) üstüne üstüne gitmen lazım. Bende gerçi 2 kez yapabileim . 1. Yi yaptım sonra 2. Ye cesaret edemedim. 2. Yi yaptım şimdi 3. Ye cesarwt edemiyorum. Tüm mesele cesaret etmekteymiş :) ama üstüne üstüne gidip pes etmeden sürekli denemeniz lazom bence püf nokta bu bunu bende başaramıyorum erteliyorum her seferinde yapmamak kolayıma geliyor. Ertelemeden üst üste devam etseydim şimdi çoktan alışmıştım.. çünkü her bir deneme öncekinden çok daha iyi oluyor emin olabilirsiniz. Başta değdiremiyordum aparatları yapmama rağmen. Sonra girişi geöeniyordum. Sonra ucu girmeye başladı . Sonra tamamı vs . Öyle dan diye herkeste olmjyor maalesef. Hatta ben çok şaşırıyorum ilk deneyimi olan bir kadın nasıl tek seferde yapabildi ki. Ya da herkes zorlandı da bize mü anlatmıyorlar :)

Hatta eşim ilk zamanlar şey diyordu bak herkes yapıyor zor olsa kimse yapamazdı falan korkma basit bi şey va diyordu.bende şey diyordum hayır herkes zorlanmıştır ama bize anlatmamışlardır yani ne bileyim herkes zorlanmışyır ama bazıları üstüne gitmiştir daha cesaretlidir günde üç kez deneyip 2 günde sorununu çözmüştür . Bizim sorunumuz bence cesaretsizlik en azından benimli öyle ben anladım

Kız yap artık 3. Yü gördün bir şey olmadığını neyi bekliyorsun

Kız yap artık 3. Yü gördün bir şey olmadığını neyi bekliyorsun
Ahh ahh bi bilsem neyi beklediğimi ya bir şey olmadığını gördüm ama öyle bir şey hissetmeden dümdükde girmedi işte acı desen değil , acı değil desen yine değil ama sanırım pes etmeyip bi kaç kez daja yapsam tamamen alışırım. Öünkü 4 nolu aparatta ilk bana imkansız geldi direkt bıraktım mümlün değil bunun girmesi dedim . Sonraki denemede ucu girdi ama baya zorladım. Sonraki denemede girdi ama hareket ettiremedim derken şimdi çocuk oyuncağı oldu. Demek püf nokta pes etmeden denemekte ve bence sadece psikolojik değil bu durum. Yaptıkça esniypr

Bence de yaptıkça esniyor biz birkaç pozisyon daha denedik misyonerden çok daha kolay ve keyifli. her seferinde daha da kolaylaşıyor kendimizi keşfedene kadar bırakmadan istikrarla denemek lazım pozisyon değiştirip dene yine bi cesaret hadii

Sizinle gerçekten aynı şeyleri düşünüyoruz. Bende diyorum eşime, herkes ilk zamanlarda zorlanmıştır sonra deneye deneye alışmıştır. Benim problemim ertelemek ve bir kaç aydır üstüne gittiğim için baya ilerledim. Şimdi diyorum ilk zamanlarda böyle üstüne gitseydim şimdi mutlu sondu belki :) biraz psikolojik birazda oradaki kasları maruz bırakarak alıştırma olayı bence

Hangi pozisyon en kolay geldi size acaba ? Bir de onu deneyeyim

Ya evet alışana kadat esneyen kadar herkese biraz zor geliyordur ama diğerlerinin hizden farkı şu, aman biraz acısada acısın biraz zorlansam da zorlanayım bi kaç denemede alışırım diyip işe koyuluyoe biz ise canımız tatlı istiyoruz ki hissetmeyelim hiçbir şeu o yüzden erteleyip duruyoruz . Tamam kastığımız için oluyor bu ama ilk kez yapan hangi kadın kasmazki . Hiç mantıklı değil ilk kez yapılcak bir şey sonuçta nasıl hiç kasmadan dümdük yapsın ki

Evet hiçbir şey hissetmeyeyim istiyorum, böyle hemen olsun bitsin kafasındayım. İşin zevk boyutu alıştıktan sonraki evre benim için diyorum. Her denemede biraz daha ilerleyince de mutlu oluyorum. İnş buraya güzel haberler veririz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…