Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım canımm evet buna kalpten inanıyorum peşpeşe en güzel haberlerimizi paylaşacağız Allahın izniyle aminnnn

Kuzum ben regl oldum o yuzden deneyemiyorum su an ara verdim insallah gerilemem bu surecte , sen benden once yapacaksin gibi geliyor insallah bakalim senden guzel haberler bekliyorum

Ben ilk denememi yatak ucunda yapmaya karar verdim ama esimin ustume gelen goruntusunden korkuyorum ama bu pozisyon cok rahat dilatorlerden biliyorum . Esim alttayken ben bi turlu elim varmiyor yapmaya

Bize destek oldugun icin cok tesekkur ederim iyi ki varsiniz canim insallah

Acaba ben gozumumu baglasam esim yaparken ? İgne olurken nasil bakmiyorsak o sekilde
Kanka nıye gozunu baglayasın abı sakın ol bızım derdımız esımızle degıl vajınamızla aparatlara bakmıyor musun kanka o da agnı hatta ben e aparatlar sert penıs daha kıbar davranır vajınaya vajınanı egzersızlerle kullanmayı ogrendın canım elımızı kullanmak gını dusun. Korku kelımesını at beynınden kontrol dısı kasılmalarım vardı ve şimdi kendı kontrolumde dıye tekrarla kendıne. Tekrar soyluyorum bızım derdımız penısle degıl oyle olsa hıcbırımız dılator yapamazdık kankaaa

Ben ilk denememi yatak ucunda yapmaya karar verdim ama esimin ustume gelen goruntusunden korkuyorum ama bu pozisyon cok rahat dilatorlerden biliyorum . Esim alttayken ben bi turlu elim varmiyor yapmaya
Eloooooo senın bıttı dimi aparat egzersız falan dımı kanka reglın bıtınce kendını ben hazırım eslı denemeye dıye odakla. Bu hafta bu ısı bıtırelım

Eloooooo senın bıttı dimi aparat egzersız falan dımı kanka reglın bıtınce kendını ben hazırım eslı denemeye dıye odakla. Bu hafta bu ısı bıtırelım
Ya bende boyle penis korkusu olusmus bi de aparattan bi tık kalin ya o yuzden galiba ayni şey degil gibi geliyor ama eskisi kadar korkmuyorum tabi. Egzersizler bitti cok kolay yapiyyorum onlari eşim dort gozle bekliyo dememeyi regl oldum simdik ara verdik arada ev isleri yapiyorum o yuzden gec giriyorum ama her gun muhakkak giriiyorum bu sayfaya cevap vermek icin ay insallah bitsin şu iş artik aparatlari kolaylikla yapinca insan diyor ki ah keske peiste boyle kolay olsa esimin hep hevesi kursaginda kaliyor bende hep bi kacis bahaneler

Ya penisi gormiyim diye cunku gorunce diyorum ki iste gorunce gozumde buyuyor bi de esimin agirligi ile aci cekcem gibi geliyo eşim zayif bu arada 59 kilo yani bende hurafelerle korkular iste

KIZLAR BENDE REGL OLMUŞTUM YAPAMADIM APARATI. BI ARKADAŞIM DİYOR Kİ REGLKEN YAP DAHA KAYGAN OLUR AMAN ALLAHIM :)))
Vallahi bana biraz kotu geliyo bi de regl iken mikrop kapmaya acik oluyomuşuz bi yerde okudum bende bence simdilik biraz dinlenin cunku ben bi kere kantoron yagi ile yaparken sanirim vajina yapisini bozdum 3 gun kasinti cektim cok cok kotuydu o yuzden riske atmamak lazim:) bi de benim reglim bulantili ve agrili geciyo

Bende sana kanki diyebilir miyim diyorum o zamannn vallahi kanka benim regl bitsin zaten esim de beklemede denicez mecbur bu arada atarax hapi alin diyenler olmustubi yorumda ben iciyorum hic etki etmiyor

Benim de eşli deneme olması gereken gibi değil eşim içeride hareket edince kanama ve acı başlıyor. Doktor eşin içeride beklesin sen alışana kadar dedi. Aklında bulunsun

Valla ben zıl zurna da oldu Normalde ıcen bırı degılım o yolu bıle denedım alakası yok beyne kodlanmıs bır korku ve vucut dırek reaksıyon verıyor bırlesme anında tek yolu vajınayı kullanmayı ogrenmek

Bende sana kanki diyebilir miyim diyorum o zamannn vallahi kanka benim regl bitsin zaten esim de beklemede denicez mecbur bu arada atarax hapi alin diyenler olmustubi yorumda ben iciyorum hic etki etmiyor
Dıyebılırsın tabıkı benımkısı agız alıskanlıgı umarım rahatszı edici degıldır hap map kullanma hıc bısey olmayacak aksıne mutlu sona ulasacaksın bak ne guzel aparatları alıyosun e penıs bence dılatorden daha masum dılator cok sert zerre yumusamıyor bence boyle dusun penıs en azından et yanı azıcık da olsa yumusak ya kanma et parcası ıste buyutme fazla vallaha dılatorden daha ıyı yenen bıcok kısıden de duydum bunu. Zaman aleyhe ıslıyor bak ne guzel esınde ısteklı benım esım bı sure sonra umudu kesmıstı asla deneyelıö bıde denıyordu en son dedım ver nafakamı tazmınatımı benım canımı sıkma olmuyorsa da ıstıceksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…