Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aynen oyle et parcasi gibi degil sadece kasıldıgimizdan kapanmiş gibi bir his cunku et parcasi olsa parmagimizi soktugumuzda hissederiz o eti

Nasıl tespit edebiliyoruz o yeri
Girişin 3 4 cm ilerisinde üst kısımda. Dıştaki klitorisin sinir uçlarının olduğu yer o yüzden aynı zevki almayı sağlıyor ilişki sırasında. Ben egzersiz yaparken keşfetmiştim sonrasında ilişkide biraz uğraştım ama buldum

Bizi yaşamayan anlamaz canım düşünmeden konuşabilirler çünkü çektiğin acıyı bilemezler. Benim sadece ailem biliyordu annem ablam, gelen arkadaşlarım hep kucaklarında bebekleriyle "e hadi artık evlendin çocuk ne zaman" derlerdi o anda kalbimin acısını bir Allah bilir. O yüzden burası benim için çok özel eminim hepimiz için böyledir. Bende burda yazılanları okuyarak başaranları görerek iç çekerdim her gün, bende bitti diyebilecek miyim acaba diye ve şuan o hayalimi yaşıyorum Elhamdülillah Bu süreçte sana iyi gelmeyen insanlara mesafe koymanı tavsiye ederim naçizane, bundan sonra sorarlarsa oldu de geç iyi gelmiyorlarsa sıkıntı da vermesinler

Ya canim 4 ü yariladiysan gecmissin sen zaten orayi? 4. Dilatorun yarisinda misin yoksa 1.5 2 cm ilerde mi? . Ya evet hatta pecete silince ertesi gun tekrar denicem asiri kanicak fln saniyorum diye deneyemedim sonraecbur denedim bi baktim kan man yok meger hepsi o kadar miş zaten sivilce sıkmışım gibi bir şey

Eger 4. Dilatoru yariladiysan senin carptigin yer kilotirisle oynamadigin icin vajeni genişletememissin o yuzden ilerlemiyor giriste ise himen. Ama yariladim diyorsun

Tamam canim cok tesekkur ederim yazdiklarinizi yasiyorum bende hepimizin hikayesi benziyor aslinda darisi bizlere

Eger yariladiysan ve tekrar yapamaz olduysan o korkudan kasıyosundur. Eger giriste takildiysan himen yarida takildiysanda o kilotirisi uyarmadigin icin

Sanırım vajınamız hakkında bılgı sahıbı degılız en azından ıcerde ne oldugıyla alakalı. Yanı bu takılan yerın ne oldugunu bılmıyordum kas sanırım .

Kesınlıkle aynı dusunuyorum senle

Yanı ben 4. Numaralı aparatın aldıgım kısmı hımen gırısıne denk geldıgı ıcın ılerlıyemuyorum dımı . Cunku bı et engelı var yanı. Onu gecınce acıyor mu pekı
Bence o et engeli kasılmaktan dolayı oranın kapanmasından kaynaklı çişini yapar gibi yapıp çişini tutma hareketi yap tutma hareketini yaptığında ittir bi de böyle dene bence

Bence o et engeli kasılmaktan dolayı oranın kapanmasından kaynaklı çişini yapar gibi yapıp çişini tutma hareketi yap tutma hareketini yaptığında ittir bi de böyle dene bence
Bırazdan egzersizlere baslıcam 4 u tek mı denıyım toksa 3 ve 4 u mu calısayım. Ya bıde 4 harbıden takılıyor bu yerde zorluyorum ılerlemıyor ama dedıgınızı denıcem

Sen uyustrucuu spreyle mı denedın. Cunku kan gelmısse demek kasmıssın ama uyustugu ıcın hıssetmemıssın kanka. Ben sprey kullanmadım ıttıre ıttıre mınık mınık boyle gırdı kan da gelmedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…