Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Süpersinn ben eşimle de bu şekilde penetrasyonu sağladım
Tesekkurlerrrr hangı pozısyonda denedınız en rahatı hangısı yanı yorucu olmaması acısından. Korkum gectı yanı eslı bırlesmeden korkmuyorum artık sadece alltayken ben denedık yanı bacaklarımı cok acamıyorum sanırım esım zorlanıyor uzak kalıyorum dıyor e cok abanınca da bacaklarım agrıyor hıc yoramam kendımı valla

kendini en rahat hissettiğin pozisyonu deneyerek bul bence. Ben eşimi bana gelirken gördüğümde korktuğum için arkamı döndüm o şekilde oldu. Sonra da misyoneri denedim bacaklarım yorulup kasılınca eşimi durdurdum sakinleyip bacaklarımı gevşetince devam ettirdim. Yani eşini sen yönlendirirsen daha rahat oluyor

Doggy pozısyonundan mı bahsedıyosunuz burda acık acık yazmam umarım rahatsız edıcı degıldır affınıza sıgınarak yazıyorum

Kızlarrr 4 u de aldım
Tebriklerrrr beybisiiii Artık işin çok daha kolaylaştı. Bence şimdilik dogy deneme. Bunun ilk ilişkiler için uygun olduğunu düşünmüyorum. Kontrol sende olması açısından üst pozisyon iyidir. Yatak ucuna gelip popoya yastık koymak da pratik. Bide uzanıp bacaklarını kırıp göbeğine doğru çekmen olabilir. Bu kadar olduya o da olucak

Sen uyustrucuu spreyle mı denedın. Cunku kan gelmısse demek kasmıssın ama uyustugu ıcın hıssetmemıssın kanka. Ben sprey kullanmadım ıttıre ıttıre mınık mınık boyle gırdı kan da gelmedı
Evet kasmistin ben tedirgin olmustum zaten her bir sey aldigimda kasiyorum ben, canim benim harikasin tebrik ederim yapacagini biliyordum

Tamam zezee dediklerinizi uygulauarak ilerleme kaydettim allah razi olsun bunu da denicemmm

Yaaaa sizin enerjinizi severim canım kızlar iyi ki varsınız W womence
İnsirah suresi 2. Ayet : “ Belini büken yükünü kaldırmadık mı? “

Kızlarrrr bu ayetin güzelliğine bakın hissedin. Enerci burdan gelıyor bana ıste hahahah. Abi cıldırcammm ayetın verdıgı guvene bakınnn yalnız degılız anladınız mııı anladınız mıııııı

İçimi huzurla dolduran surelerden biri

“Şüphesiz her zorlukla beraber bir kolaylık vardır." (İnşirah Suresi 5.ayet)
Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez canım kadınlar, bizim gücümüz inancımız her zorluğun üstesinden gelmeye yeter Allah'ın izniyle. Kimsenin çabası sonuçsuz kalmayacak inşallah, güzel haberlerinizi bekliyorum hatta burada bebiş haberlerini de göreceğimiz günler gelecek, başta Tiniminimavihanim olmak üzere hepimiz annelik heyecanımızı da burda paylaşacağız inanıyorum buna

Yaaa ne guzel tamamlamıssınnnn evet bende kalpten ınanıyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…