Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

korku heyecan hepsi karısık cnm:) kime benzediğini çok merak ediyorum elime alablecekmiyim sütüm gelecekmi falan az kaldı.inş. kolay gecer dogumum sezeryanmı normalmi bebek karar verecek bu ay allahın izniyle

tebrikler canım nerdeyse başarmış sayılırsın o ç...m benimde ilk zamanlar çok geliyodu bide gaz sıkışması oluyodu ama zamanla geçiyo yani normal bende sormuştum çoğumuzda aynı şey oluyormuş,,

tebrik ederim canım hayırlı olsun bebegin:asigim:

Cok sagol yazdiklarin icin canim. Su an regl dönemimdeyim, biter bitmez yazdiklarini uygulamaya baslican insallah.

Hepiniz cok iyisiniz ya, gercekten cok sagolun! :1hug:

sonuna ulaşman gerekmiyor canım.. bizdeki sorun giriş kaslarında 3-4 cmlik yer kasılıyor.. diğer yerler problem yaratmıyor :) ama ulaşmışsın , tebrik ederim.. hatta baya yenmişsin..bence sen direkt dilatör yerine eşli egzersize geç.. eşinin parmağını pre..vatiff ile al.. sonra da pen...s e geçersin sen çok kolay atlatmışa benziyorsun... sadece ilk girişteki kasları gevşetmeye bak..içeride daireler çiz..

Kızlar bende vajiyi nasıl yendiğimi anlataym ozaman kısaca ben ilk olarak parmak egzersizi ve kegel egzersizleriyle basladım önceleri sadece 1 parmak alabiliyodum daha sonra 2 parmak yaptım bu arada pe..sn sadece başı giriyodu ama gerisi olmuyodu sanki çelkten duvar varmış gibi baya bi süre 2 parmk calıştm sonra arkadaslrdan sağolsunlar şamdan mumuyla calışıldığını öğrendm kendime bi aparat hazrlmk istydum zaten ama dilatörüm yoktu cünkü heryerdede satılmıyo( parmak egzersizlerinide hep eldivenle ve bebek yağıyla yaptm)daha sonra şamdan mumunun etrafını peceteyle kalınlastırak calıstm tabi ara verdgm, ümitszliğe kapıldgm zamnlr oldu ama siteye girnce tekrar umudu artyo insanın:)sonra p...s denemesi yaptık emla ile denedm ama bu sefer ben cok sürmedgm için ilersi uyuşmamıstı o yüzden yarıya kadar alabldm snra öğrendmki emlanın 1 tüpünün hepsini sıkmamız gerekiyomyus ve ayaklrnız havada 5 dakika kadar beklemeniz lazm uyusması ve iice derine ulasması için bu seklde yaptığımda p..sn hepsini aldm tabi egzerszimi hergn yapıyodum.Emla ile hepsini alınca emlasz olacakmı acaba diyede korktum acıkcası ama oldu biraz acıdı ama oldu yani sonundaalkisalkisalkis bu seklde yaptıktan snra yenemeyeceğimiz birsey deglmiş arkadaslr umudunuzu yitirmeyin sakın sorusu olanlara cevap vermeye calısırm mutlaka

tebrikler :)) ne az kalması bitmiş .. önemli olan giriş kısmı zaten :)) bu gece hepiciği gelir senden :))

bocusscum slm.o gece tekrar deneyemedik çok yorgundu eşim ama dün gece birazcıktan birazcık daha girdi:))bu gece ve yarın gece çözecez sanırım acımıyo da hiç girince korkuyorum ya kasıyorum ama çok mutlu ve umutluyum kızlaaaar süpersiniz sayenizde yeniyorum :lepi:

sayenizde aslıcanımcım mutluluk güzel şeymişhenüz tamamı olmasa da olacak bugün bilemedin yarın ))

ne güzel ne güzel çok tebrik ederim zaten artık başardım yazmaya az kaldı ya şimdiki hayalim kızlara hamileyim diyebilmek off çok sabırsızım :))rahat bir hamilelik geçirmeni dilerim tekrar tebrikler...

süper bir hız maaşalhh..çok az kalmış ama ben henüz yenenlerden olmadığım için ustalarım yardımcı olsun sana bence çok yakın )

sağolun arkadaşlar okudukça daha cesaret geliyo insana.mumla denemeye çalıştım ama mum biraz sert geldi ama onlada başaracam inşallah.

kızlarrrrrr nasılsınızzzz giremıodum kaçgündür gelişmelerden haberdar edeyim dedim :):)
dün gece deneme yaptık önce emla sürdük tabiki parmak egzersizi ile basladık artık parmak egzersizi laylaylom gelio sonra pe..se gectik ve inanmıyorumki yarısı falan oldu .
benim kanamam olmustu ilk gece ama dünde oldu o kadar yaniiiii
birde bi sorum olacak bende mi oldu die soruyorum içerdeyken sanki tuvaletim gelmiş gibi hissetttirdi bana sanki koştur koştur wc ye gitcem gibiydi..anlamadım?????

Olabilir canım mesane vajnanın hemen üstünde cünkü tuvaletin varken baskı yapmıstr oraya oyüzden

bu tarz insanlardan nefret ediyorum haklı olsanda hep üste çıkarlar hemde boşyere insanların kalbini kırarlar. o kişiyi savunmakla çok iyi yapmışsın canım. sana söylediklerinede takılma. bu tarz kişiler insanı hep belden aşağı vurur beldn yukarsına kafası çalışmaz çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…