Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebrik ederim canım allah mutluluğunu hep daim etsin inşallah:teytey::teytey:

Arkadaşlar slm öncelikle sizlerle duygularımı paylaşmak istedim ben 1 yıl vajii yii yaşadım buradaki arkadaşar sayesinde de yendimm özelikkle hellples zerr onlar bana hep destek oldularr 18 ağustosta bu olayı bitirmiştimm kadınlar kulubü de sayesinde tabii ve bugünn öğrendim ki ben hamileymişim kızlar sakınn wazgeeçmeyinn sakınn hepp isteyin allah gerçektenn sesimizi duyuyoo şuan çok karmaşık duygular içerisindeyim ne hissettiğimi tam olarak bilemiyorumm sizzde kızlar isteyin ve başarmaktan sakın korkmayın sakın

canım benım senın adına ınan cok sevındım ..emınımkı cok guzel bı duygudur ..RABBIM saglıkla almayınasıp etsın kucagına :)

bende henüz 40 günlük evliyim.ilk 1 ay bekledim sonra bayağı karamsarlığa düştüm.sonra bu siteyle tanıştım.ve bir hafta önce parmak egzersizlerine başladım.bu arada doktora da gitmedim.burda okuduklarımla yapmaya çalıştım.ilk gün sadece serçe parmağımı dokundurabildim ama giriş olmadı.2.gün serçe pamağım tamamen girdirebildim.3.gün işaret parmağının hepsini aldım.4.gün orta parmağın hepsini girdirdim.5.gün iki parmağa geçtim.çok azı girebildi.6.gün p...is e geçmek istedim başı girdi birazcık da ilerledi.ve sonra bugün iki parmağın hepsini girdirebildim çok şükür.git gel de yaptım.sizce ilerlemem nasıl sizce p...ns e geçeyimmi biraz daha deneyeyim mi.ama ben p...s le denemek istiyorum sanki.Allah burdakilerden razı olsun beni çok cesaretlendirdiler.

canım bence çok cesursun hızlı ilerlemişsin nerdeyse başarmış sayılırsın eğer kendini hazır hissediyorsan p...se geç ama olmazsa umutsuzluğa kapılma tekrar egzersizlerine devam et ama bence başarıcaksın gibi çünkü gerçekten çok azimlisin başarılar canım...

tebrikler canım mutlulugunuz sonsuz olsunn....a.s.

oncelıkle hosgeldın ve ardında tebrıkelr muthıs bı azım ıste onemlı olan bu zaten..bıtmıs sayrlı zaten sımdı ne yap bılıyonmu muml adene mumu kalınlastır bırde oyle dene sonra hazır dedııgn an pe... dene basraıcaksına rkadasımmm..yakında okucaz basardım yazını demedı deme

İyi akşamlar kızlar nasılsınız görüşmeyeli? yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldiniz inşallah en kısa zamanda kurtulursunuz.Birde bebiş haberi gördüm yasmin tebrikler Allah kucağına almayı nasip etsin.

canım tebrik ederim a.s.

Egzersiz yapan arkadaşlar :

1- Nazlı1982

2- Gülcel

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Arzum66

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak egzersizi)
16- Email

egzersiz yapan arkadaşlar nerelerdesiniz durumunuzu bize yazın mutlaka...listede adı olmayan arkadaşlar sizde bilgi verirseniz takibimiz daha kolay olur...

kızlarrrrrr nasılsınızzzz giremıodum kaçgündür gelişmelerden haberdar edeyim dedim :):)
dün gece deneme yaptık önce emla sürdük tabiki parmak egzersizi ile basladık artık parmak egzersizi laylaylom gelio sonra pe..se gectik ve inanmıyorumki yarısı falan oldu zemuszemus .
benim kanamam olmustu ilk gece ama dünde oldu o kadar yaniiiii
birde bi sorum olacak bende mi oldu die soruyorum içerdeyken sanki tuvaletim gelmiş gibi hissetttirdi bana sanki koştur koştur wc ye gitcem gibiydi..anlamadım?????

hatta 2 parmak falanda oldu hiö hissetmedimmmmm cok mutluyummm bu kadarı bile mutluluk verici devamını deneyeceğiz umarım sonuc olumlu olur kızlar dua edinna.s

oketo :) kayıt yoksa tımam o zaman :))

süpersin vallahi :)) eşli parmak deneyin ,sonra penise geçin.. ama başı giriyorsa biraz da ilerledi demişsin ggeriside gelir ilk girişteki 3-4 cm lik yeri kasıyoruz sadece geri taraflar zaten açık..

tebrik ederim canım geçmiş olsun nekadar şanslısınki evliliğinin başında bu siteyi bulmuşsun. umarım ihtiyacı olan herkes yolun başında ulaşır bu siteye...

tebrikler.. Allah kucağına sağlıklı bir şekilde almanı nasip etsin ..

betty-elt e de tebrikler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…