Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

geçmiş olsun canım... eşine mutlu yıllar uzun bir ömürü birlikte yaşarsınız inşallah veeeee inşallah hayatının en güzel doğumgünü hediyesini verebilirsin bugün

:))) iyiymiş. olur olur tekrar olur dertetme. düşünsene birzamanlar bunlar bile senin için bir hayaldi değilmi? aslına bakarsan mum katı ve sert bir cisim p.s ise sertleşse bile nihayetinde et parçası ve vajiyi için yaratılmış bir organ. şekli ve esnekliği sayesinde p.s in vajiye girmesi mumdan çok daha kolay ama işte psikolojik nedenler heyecan panikatak vs araya girince p.s daha zor oluyor canım. demek regli bitmesini bekliyon kaydirigubbakcemile3
sorma sorma bizde bugün marketten daha önce hiç kullanmadığımız şeyler aldık heyecanla eve geldik ben wc ye bi girdim adetim gelmiş şimdi kullanmak için 5-6 gün beklicez
eşim çok sinirlendi kıyamam ben ona yaa canım benimmm

:))) ben tamamı girdiğinde bile anlayamamıştım. eşimle iddalaşıyoduk o oldu diyodu ben hayır eminmisin diyordum elimle yokladığımda anlamıştım kaydirigubbakcemile3 şimdi yarısı olduysa bidaki denemede tamamı olur canım başarmış sayılırsın artık. bende burayı daha önce keşfedemediğime çok hayıflanmıştım. taşınıyormuşsun Allah kolaylık versin. uzun süre giremicem demişsin üzüldüm halbuki en fazla 1-2 gün sonra başardım yazacaktın bizde seni tebrik edecektik. taşınıyorum diye aksatma bak egzersiz ve denemelerini. şimdi deneseniz belki başardım yazacaksın okadar yakınsın buna canım

vee bende BAŞARDIM 1saat önce.hatta arada damla damla kan geliyo hala.çok şükür burdakiler sayesinde 10 günde başardım.ilişkiden önce emla kullandım fındık tanesi kadar falan sürdüm.ve hiç ağrı olmadı.ama hala yanma var normalmi.kan geldikten sonra başladı hala devam ediyo yanma.acaba emla danmı kaynaklanıyo.emla kremi azaltarak bırakmayı düşünüyorum.bu yanma niye olduki.burdakilerden allah razı olsun iyiki varsınız...

Tebrik ederim,canım.Allah başka sıkıntı yaşatmasın.Darısı bu gece benim başıma,inşallah..Egzersizlerde emla kullanmıştım,emla yanma yapıyor telaşlanma...Bende emlayla deneyeceğim sonra yavaş yavaş bırakırım diye düşünüyorum.:1hug:

tebrik ederim canım allah mutluluğunu hep daim etsin inşallah...

evet emla sürüp ayaklarını havaya dik bi 5 dk.ondam sonra zaten hiç bişey hissetmezsin Allahın izniyle.kan geldi hiç acı yanma olmadı sadece tuvaletim gelmiş gibi bi baskı oldu.ama 10 dk sonra yanma başladı ve hala devam ediyo yanma 1,5 saat oldu neredeyse oturamıyorum üstüne yaa.inşalah emladandır.bi dahakilerde yaşamam bunu ya da ilk ilişkiden dolayıdır inşallah.rabbim kolaylık versin tatlım.Allah herkesi kurtarsın bu dertten.

Tebrikler,narçiçeği...Allah başka dert vermesin.Bu aşamaya kadar gelmişsin,p... yarısını almışsın..Tamamınıda alırsın çok yakında..Darısı başıma artık.:1hug:

hadi canım bu akşam sende eminimki başaracaksın stres yapma ve biraz cesaret canım inan çok kolay seninde güzel haberlerini bekliyoruz...:dance::dance:

merak etme canım yanma olması çok normal emla yakıyomuş sanırım ben kullanmadım ama öle diyolar büyük ihtimal ondandır...bundan sonrakilerde yaşamassın bir vajili daha silindi desenize allah herkese bu mutluluğu tattırsın inşallah...

Çok sağol canım,inşallah..Emlayı ilk defa mı kullanmıştın canım?Benim ilk kullandığımda aynen seninki gibi yanma olmuştu hem öyle ilişki için kullanmadım egzersiz için kullanmıştım 2 saat falan sürdü ama sonra geçti,belki sonraki kullanımlarımda az sürdüm ondan daha az oldu yanma...

bundan önce bi kere kullanmıştım ama çok az sürmüştüm.nohut tanesi kadar az sürmüştüm 5 dk yanma oldu geçmişti.ama bugün biraz daha fazla sürdüm.yanma oldu yine 5 dk sonra geçti.dediğim gibi ilişkiden sonra tekrar başladı yanma.bakalım emlayı azaltayım belki olmaz böyle.

Belki az sürdğün için ilkinde yanma az olmuştur..Emlayı yavaş yavaş azaltırsın,sonra emlasızda yaparsın,herkes bırakıyor sonradan.Bakalım bende nasıl olcak,olsunda yanmayada razıyım valla..

aslıcanımcım slm.teşekkür ederim desteğin için evet 1-2 güne halledecz heralde walla eşim evi topluyo benim bi gözüm forumda )yorumlara bakmadan edemiyorum)düzenli olarak uzun süre giremeyebilirim ama her fırsatta yoklarım sizi kim napmış??başarır başarmazda iki elim kanda olsa yazarım merak etme çok saol desteğin içinkaydirigubbakcemile5

tebrik ederim gözün aydın...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…