Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hımm baktım anladım ..ticker factory diye bir site var oraya kayıt olup , istediğin grafik için bilgileri veriyorsun sonra url yi profil düzenle deki yere yapıştırıyorsun ... amann boşver :)) uzun işmiş :)) ben seni izleyeyim en iyisi :))

yoo kaydolmana gerek yok canım. siteye giriyorsun. diet ticker e giriyorsun. beğendiğin şekilleri tıklayıp ilerliyorsun. pin yazan yere bir kod yazıyorsun. track ı weight seçiyorsun. weight unit den kilogramı seçiyorsun. target e ulaşmak istediğin kiloyu starting e başlangıç kilonu current e şuanki kilonu yazıyorsun. bitti. bb codu kopyalıyorsun. biraz gıcık bişey uğraştırıyo.
yapmak isteyipte yapamazsan ben yapabilirim sana yerimseniben
bu arada akşam çıktım hemen eşim gelmişti canım

Haklısın aslıcanım,emlasızda yapabilirim sanırım.Gördüm ya alabildiğimi bir güven geldi artık.İnşallah en yakın zamanda müjdeli haberimi vereceğim.Bu arada seni uzun zamandır göremedim forumda...merak ettim.:1hug:

saol canım merak edilmek güzel :teselli:
sorma özelime hoşolmayan şeyler yazan biri vardı rahatsız oldum girmek istemedim bi süre. bak aklıma geldi sanada soracaktım. seni rahatsız eden biri oldumu bu aralar? arkadaşları arasına senide eklemiş çünkü merak ettim sadece banamı taktı acaba?

saol canım merak edilmek güzel :teselli:
sorma özelime hoşolmayan şeyler yazan biri vardı rahatsız oldum girmek istemedim bi süre. bak aklıma geldi sanada soracaktım. seni rahatsız eden biri oldumu bu aralar? arkadaşları arasına senide eklemiş çünkü merak ettim sadece banamı taktı acaba?

Evet canım,banada bir arkadaşlık isteği var.Ortak arkadaş olarak sen görünüyordun ama...bilemedim daha önce görmemiştim burada onun için tereddüt ettim.

bu arada ben yokken busenim ve suboom yenmiş. çoşkulu günleri kaçırdığıma üzüldüm. ikinizide tebrik ediyorum kızlar geçmiş olsun. şimdi durumlar nasıl? herşey daha güzel olacak inşallah

Evet canım,banada bir arkadaşlık isteği var.Ortak arkadaş olarak sen görünüyordun ama...bilemedim daha önce görmemiştim burada onun için tereddüt ettim.

evet buraya hiç gelmedi. bende tereddüt ettiğim için foruma gelmesini ısrar ettim ama gelmedi meğer yazışmak istediği şeyler öyle ortalıkta konuşulcak şeyler değilmişde ondan gelmiyormuş

Sen onun için yoktun demek,banada özelden birşeyler yazmış,biraz garipti.Karşılık yazmadım,kabul etmedim bu yüzden.Yani önceden burada yazıştığımız biri olsaydı yada ben görseydim burada kabul ederdim belki ama denk gelmedim hiç..Sen uzaklaşma buradan,özletme kendini...Bazen aklıma geliyo bu arkadaş uzun zamandır yok,acaba neden gelmiyo birşey mi oldu?diye merak ediyorum.:1hug:

Sen onun için yoktun demek,banada özelden birşeyler yazmış,biraz garipti.Karşılık yazmadım,kabul etmedim bu yüzden.Yani önceden burada yazıştığımız biri olsaydı yada ben görseydim burada kabul ederdim belki ama denk gelmedim hiç..Sen uzaklaşma buradan,özletme kendini...Bazen aklıma geliyo bu arkadaş uzun zamandır yok,acaba neden gelmiyo birşey mi oldu?diye merak ediyorum.:1hug:

evet garipti cevap verseydin başına daha ne gariplikler gelirdi görürdün valla psikolojimi bozdu. eşim görseydi hayatta bida buraya girmeme izin vermezdi. cevap vermemekle en iyisini yapmışsın canım. aman kızlar hepinizin aklında olsun forumda görmediğiniz kişilere özelden sakın cevap vermeyin foruma davet edin. yardıma ihtiyacı olan gelir gelmeyenin niyeti başkadır

evet garipti cevap verseydin başına daha ne gariplikler gelirdi görürdün valla psikolojimi bozdu. eşim görseydi hayatta bida buraya girmeme izin vermezdi. cevap vermemekle en iyisini yapmışsın canım. aman kızlar hepinizin aklında olsun forumda görmediğiniz kişilere özelden sakın cevap vermeyin foruma davet edin. yardıma ihtiyacı olan gelir gelmeyenin niyeti başkadır

Aaa o neymiş öyle?Aslında yazsam mı diye düşündüm.Kendisiyle ilgili sadece bir kelime yazmış,banada sorular sormuş.Kendi kendime dedim ben bu kişiyi daha önce hiç görmedim forumda,birde hep bana yönelik sorular sorunca özelden cevap vermedim.Erkek olabilir diye düşündüm,bak sinir oldum şimdi.Çok merak ediyorum ne anlıyorlar,ne zevk aılyorlar buraya girip yazmaktan bilmem :eek:lmaz: ..Boşver canım,hiiiç canını sıkma.

Kızlarrr başardım sonunda :))))))))))))))))))))))
2.5 aylık evlym ve o zamandan beri uğraşıyodum bu site sayesnde yendm yardımcı olan olmayan herkese çookk teşekkür ederimm.Unarım herkes yener bunu en önemli şey egzersizler arkadaslar sakın bırakmayın

2.5 aylık evlym ve o zamandan beri uğraşıyodum bu site sayesnde yendm yardımcı olan olmayan herkese çookk teşekkür ederimm.Unarım herkes yener bunu en önemli şey egzersizler arkadaslar sakın bırakmayın

Canııım çok tebrik ederim,ne mutlu sanaki evliliğinin ilk aylarında yenmişsin.Ben evleneli 17 ay olacak,hala olmadı ama sona yaklaştığımı hissediyorum.Yakında bende yazacağım inşallah başardım diye..Allah başka sıkıntı vermesin,mutluluğunuz daim olsun inşallah.:nazar:

Canııım çok tebrik ederim,ne mutlu sanaki evliliğinin ilk aylarında yenmişsin.Ben evleneli 17 ay olacak,hala olmadı ama sona yaklaştığımı hissediyorum.Yakında bende yazacağım inşallah başardım diye..Allah başka sıkıntı vermesin,mutluluğunuz daim olsun inşallah.:nazar:

Canım çok sağoll tesekkr ederm en kısa zamanda yenecegne inanıyrum üstüne gidersen oluyomuş bunu anladm herkesede yardmcı olmk istyrum burdan ümitszliğe kapılmasın kimse uğrasnca mutlaka oluyo cünkü

canım tebrikler allah mutluluğunu hiçbozmasın inşallah...kaydirigubbakcemile3

tebriklerrrrr canım:lepi::enbuyukkk:

tebrıkkk lerrrrrrrrrrrr:enbuyukkk:

Tebrikler canım...

X