Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

:)) 8-9 cm hee :)) bravoo :)) sen ve narçiçeğinden müthiş haberler aldık , bugün.. eğer evdeysen bugün ara ara eşin gelene kadar yap aparatla alıştır..açılsın... akşama yAPARSIN .. baktın olmadı yarın da tüm gün yap egzersiz 3-4 öğün .. olmadı yarın yaparsın ..hazır hızını almışken vakit geçirme........

ooooo sen olmuşsun artık :))) canım çok sevindim güzel ilerliyorsun. emlasızda yapabilirsin inan. daha önce olmuştu yine yapabilirim diye düşün. sadece birazcık kendine güvenmen gerekiyor. hadi bakalım müjde istiyoruz artık

şu kilo olayını nasıl girdin oraya bakemm :) denedim beceremedim benn

canım sende birsürü yol katetmişsin. okadar şeyi yapıpta bu iş olmuyo diye pes etmek olurmu hiç. aslında başarmışsın ama heralde uzun ara verince kendini başa dönmüş hissediyorsun güvenin kalmamış. madem eşin için çok üzülüyorsun ozaman ben tembelim felan demek yok başlıcan bi şekilde egzersizlere. oraya dokunamayanlar bile egzersize başladı başardı senin için çok daha kolay olur egzersizler. bence 2-3 günde başarırsın sen çok ciddiyim. bu arada başınız sağolsun....

Evet canım,çok teşekkür ederim.Sizlerin sayesinde bu aşamaya kadar gelebildim,çok sağolun yaa..Devam edeceğim egzersizlere ve p..denemesine geçeceğim..Başarıya çok azkaldı galiba zemuszemus

az kaldı ne demek sanki olmuş :)) canım senin adınada çok sevindim. zaten öyle lop diye olmuyo. önce minicik oluyo :)) sonra yarısı oluyo sonra tamamı oluyo. minicik bile olsa hemen pes etme çıkarma biraz bekle sakinleş ve kaldığın yerden devam et. müjdeli haberini bekliyoruz canım...

33haftalık olduk kızlar bana dua edin

ayy heyecan dorukta desene. 3 hafta falan kaldı galiba demi? düşünüyorumda ben hamile olsam o 3 hafta nasıl geçer acaba. insan kucağına almak için öpüp koklamak için sabırsızlanır neye benzediğini görebilmek için kudururdum heralde. bu duygularla 9 ay nasıl geçer ya :)))
bir avazda kurtulursun canım inşallah...

Haklısın aslıcanım,emlasızda yapabilirim sanırım.Gördüm ya alabildiğimi bir güven geldi artık.İnşallah en yakın zamanda müjdeli haberimi vereceğim.Bu arada seni uzun zamandır göremedim forumda...merak ettim.:1hug:

bu arada siteye girip nası yaptığıma bakıyım anlatırım şekerim

hımm baktım anladım ..ticker factory diye bir site var oraya kayıt olup , istediğin grafik için bilgileri veriyorsun sonra url yi profil düzenle deki yere yapıştırıyorsun ... amann boşver :)) uzun işmiş :)) ben seni izleyeyim en iyisi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…